Horoskop - Kobieta

Byk - kwiecień

2007-09-01 22:49:14

Finanse: Wiadomości finansowe idą do Was, to na pewno. Jeżeli ktoś z Was miał sprawę sądową o zapłatę, to uda się uzyskać pozytywny wyrok. Jeżeli ktoś z Was czeka na zwrot pożyczki to także powinno się udać w kwietniu otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Papiery urzędowe, papiery mówiące o podziale majątku, o podziale firmy spółki, w tym miesiącu mogą na was czekać. Ostrzeżenie jedno jest takie: nie pożyczajcie nikomu w kwietniu pieniędzy. Ktoś, sądzę, że będzie to mężczyzna, zwróci się do Was z prośbą o to byście mu pożyczyli pewną kwotę pieniędzy. Nie róbcie tego bo ten mężczyzna będzie zwlekał ze zwrotem, bądź nawet nie odda Wam pieniędzy.

Praca: Bardzo dużo spotkań, dużo przemieszczania się, dużo ruchu. Będziecie odbywać spotkanie za spotkaniem. Będziecie przemieszczać się z jednego punktu do drugiego. Karty mówią, że do Waszego zespołu może dołączyć nowa osoba, której warto się przyjrzeć. Jeżeli staracie się o nowe zlecenia, to kwiecień będzie bardzo dobrym miesiącem by przejąć trochę rynku dla siebie. Uważajcie tylko na drobne, drobne nieporozumienia w pracy. Nie zaczynajcie sprzeczek, tematy, które Was bezpośrednio nie dotyczą niech takimi pozostaną, nie próbujcie interweniować w cudzej sprawie.
Byki, które szukają pracy mogą napotkać trudności. Mam pokazaną w sytuację taką, która mówi o tym, że możecie owszem wykonywać coś, ale byłoby to coś na zasadzie dzieła, zlecenia wykonywanego w domu, bądź pomoc czy też opieka nad kimś kto pozostaje w domu. Pracę jako takiej na etat, na umowę o pracę niestety w kwietniu nie widzę.

Zdrowie: Bardzo spokojne karty, mówiące o tym, że tak naprawdę ważna będzie profilaktyka, a nie leczenie jako takie. Jedyne na co spróbowałabym zwrócić uwagę to są kości i stawy. Ale bardzo łatwo uda się temu zaradzić poprzez wprowadzenie do Waszej codzienności niewielkiej gimnastyki, ruchu. Na początek powinno to wystarczyć. Uważajcie na zranienia, oparzenia, na skórę.

Rada z karty tarota

Karta mówi o tym, że wchodzimy w taką strefę marzeń, realizujemy w głowie różne scenariusze, budujemy opowieści, a brak Wam jest działania. Karta także mówi o tym, że owszem może być wiele opcji do wyboru w tym miesiącu, natomiast pytanie na ile te opcje są realne, a na ile one tylko są naszymi wyobrażeniami. Karta ta przestrzega przed idealizowaniem pewnych osób czy też pewnych wydarzeń. Jest to karta mgły, rozmycia, marzeń, a przecież trzeba działać!Słowa kluczowe: horoskopy horoskop byk
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Oto aktualny horoskop na kwiecień!

Horoskop
Horoskop na marzec 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla ciebie w marcu!

Horoskop
Horoskop na luty 2021

Sprawdźcie, jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Polecamy
Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?