Horoskop - Kobieta

Byk - lipiec

2007-09-01 22:49:14

Praca: W pracy nawał pracy - niby wakacje, ale trzeba będzie pracować za innych. Pokazuje się praca dodatkowa, dużo i ruch, stałe zmiany i nawał obowiązków. Zapewne w sierpniu ktoś za was będzie musiał zostać po godzinach - czyż nie? Nie pokazuje się awans i podwyżka - niestety.
Dla szukających pracy Byków - jeszcze nie ten moment, ale ktoś Wam może szepnąć coś o pracy, może Wam wskazać kierunek, w którym należy iść. To coś z ludźmi / dla ludzi związane jest. Popytajcie.

Finanse: Uda się wszystko załatwić i nie zabraknie Wam pieniędzy, chodź dla części z Was pokazują się straty wywołane przez Was samych - za dużo wydacie na niepotrzebne rzeczy - dosłownie.
Pokazuje mi się także konieczny wydatek na dom - coś się zepsuje, coś trzeba będzie pilnie kupić. I to coś może być raczej z tych drogich rzeczy. Tak więc rada jest taka - od początku lipca NIE szastaj pieniędzmi bo będą wydatki pod koniec miesiąca i to konieczne wydatki.
Dla części z Was, wydatki na wyjazdy wakacyjne dzieci. I to spore wydatki bo coś trzeba będzie dokupić. Tak więc trzymaj pieniądze schowane i myśl nad każdą złotówką Byku.

Zdrowie:
Pokazuje mi się choroba i niestety dla części z Was zarówno konieczność wizyty lekarskiej i niewykluczony szpital - ale nie na długo. Nie na długo, jednak. Będzie to coś, co już wcześniej dawało objawy, ale nie zadbaliście o to i teraz się odezwie ze zdwojoną siła. Przykro mi.
Jeśli na początku miesiąca zadbacie o swoje zdrowie uda się tego uniknąć. Rada od kart jest taka by udać się na badania jak najszybciej, po co czekać?

Rada z karty Tarota

Odpocznij, zajmij się rozwojem duchowym, poczytaj książkę, idź na spacer - zrób coś dla siebie bo jesteś najważniejszy teraz. Nie zapominaj o sobie!

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop byk
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na czerwiec 2014
Horoskop na czerwiec 2014

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na lipiec 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na maj 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Horoskop na czerwiec 2014
Horoskop na czerwiec 2014

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop!

Kupony i kody rabatowe
Popularne
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.