Horoskop - Kobieta

Byk - październik

2007-09-01 22:49:14

Październik przyniesie nową nadzieję na dobrą przyszłość. Przed Tobą czas spokoju po burzy i jeżeli coś w Twoim życiu runęło, odwołasz się do wiedzy i doświadczenia by zbudować na nowo wszystko, co uznasz warte zaangażowania i odbudowy . Mimo chwilowych trudności, lub komplikacji idziesz przez życie dalej i popatrz na swoje szanse w sposób racjonalny, jasny i określ ponowne swoje życiowe cele. Możesz mieć dobre przeczucia, których posłuchaj, ponieważ nastrajają one do dobrej drogi. Energie Ci sprzyjają i chronią Cię, wspierając rozwój i samorealizację.

Na uczelni i w pracy: dobre pomysły na to jak ukierunkować swoją karierę, dobre okazje do zarabiania pieniędzy. Szczególnie ważnym okaże się Twój zmysł twórczy, kreacja i realizacja pomysłów. Zobaczysz nowe dobre perspektywy a może nawet zaczniesz spełniać marzenia związane z nauką, kariera i pracą zawodową.  

Zdrowie: jeśli zmagasz się z jakimiś przewlekłymi dolegliwościami, spodziewaj się stopniowego wracania do zdrowia. Jeśli stosujesz terapie, zacznie ona przynosić efekty. Uważaj na górne drogi oddechowe oraz urazy mechaniczne kończyn.  

Talizman energetyczny: lapis lazuli. Ma bardzo silne działanie uspokajające. Wycisza szum w tle, rozładowuje natłok myśli i pozwala skupić się na tym co uznamy za priorytet. Szczególnie, jeśli to jest związane z pracą nad emocjami, lub ekspresją ładunku emocjonalnego, lub pracą umysłową. W przestrzeni nowo uzyskanego spokoju przenosimy energię i uwagę na kreatywne pomysły, a te z kolei wdrożyć w na działaniu. Poprzez działanie rozładowujesz jednocześnie emocje i dajesz realny upust potrzebie wyrażenia siebie. Pobudza kreację i uczy możliwych form ekspresji. Łączy nas, jednostkę z ogromem Wszechświata. Pozwala zrozumieć i zaakceptować jego nieskończona potęgę, uczy też czerpać z niej mądrość i świadomość tego, co dotyczy nas w naszej skali. Rozumiemy też i to, że od nas zależy jaki ta skala ma zasięg. W kolejnym etapie otwiera umysł i pozwala tą skalę poszerzyć i w ten sposób poszerza naszą samoświadomość i procesy interakcji ze światem zewnętrznym. Pielęgnuje czyste, szczere i dobre uczucia, pozwala je zatrzymać i rozwijać. Przynosi pozytywny stosunek do życia, dzięki głębokiemu zrozumieniu rzeczywistości i samorealizacji, którą podejmujemy w sposób swobodny i naturalny. Ta swoboda wynika z pogłębionej analizy oraz obiektywnej oceny, którą wspomaga energia tego kamienia. Kamień działa stabilizująco na krążenie płynów w organizmie, odtruwa stymulując procesy wydalania  i reguluje tarczycę pracę tarczycy. 

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop byk
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2022

Sprawdź, jaki może być dla ciebie ten miesiąc!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2022

Jak zacznie się nowy rok szkolny?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2022

Co gwiazdy przepowiadają na kolejny miesiąc?

Ostatnio czytane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?