Horoskop - Kobieta

Byk - czerwiec

2007-09-01 22:49:14

Finanse: Pokazuje mi się, że byki na przełomie maja i czerwca mogły dokonać jakiś większych zakupów, gdyż mam u was większe kwoty, które musieliście zapłacić. Jeżeli kupowaliście nieruchomość, ziemię, samochód to teraz zupełnie naturalne jest, że możecie nie mieć pieniędzy. Natomiast te byki, które nie wydawały dużych kwot, mogą myśleć o poważniejszych zakupach bliżej lipca. Tak czy tak, karty wskazują na to, że wasza sytuacja finansowa jest stabilna, natomiast to nie oznacza, że można wszystko wydać na przyjemności, do czego byki czasami mają tendencję.

Praca: Nie bójcie się podjąć inicjatywy, nie bójcie się wyjść z nowym pomysłem, nie bójcie się porozmawiać z szefem i wskazać nowe ścieżki rozwoju. Karty mówią, że ten miesiąc może zawodowo należeć do was. Po uśpieniu teraz następuje przebudzenie więc warto by było żebyście to wy nadali ton przyszłym zmianom. Uwierzcie mi, że zostanie to zauważone. I mała uwaga, nie ma co zwracać uwagi na krzykaczy i tych co głośno tupią nóżką. Niech tupią, niech tupią.
Jeżeli poszukujecie pracy to chciałabym zwrócić waszą uwagę na powrót do pewnej oferty, którą mogliście otrzymać, bądź na przełomie tego roku, bądź na początku roku. Firma, która wtedy poszukiwała obecnie także może poszukiwać pracownika i może fajnie byłoby się przypomnieć.

Zdrowie: Kilka aspektów się zaznacza, ale to nie oznacza, że wszystkie wystąpią u was, jest to jedynie wskazówka na co zwrócić uwagę. Karty mówią mi o kręgosłupie, bólach kostnych oraz o urazach kończyn. Wróćcie więc uwagę na swój kręgosłup, nie forsuj się, nie podnoś nic ciężkiego. Uważaj na stawy i na kolana. Może dla kilkorga z was mam karty mówiące o pilnowaniu obecnego leczenia, pilnowaniu tematu, który jest wam już znany. Może to być jakaś choroba przewlekła, którą trzeba teraz na nowo zdiagnozować, sprawdzić, umówić wizytę u lekarza, umówić kontrole.

Rada z karty tarota

Poczekaj spokojnie, a zbierzesz najsłodsze owoce. Karty wskazują na to, że czasem na pewne rzeczy warto poczekać. Natomiast proces już się rozpoczął, teraz możesz tylko spokojnie czekać i pielęgnować to co rozpocząłeś. Wszystko dobrze się skończy. Natomiast może trzeba będzie trochę dłużej poczekać.


Słowa kluczowe: horoskopy horoskop byk
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Brak zdjęcia
Pieniądze posiadane

Czy doceniasz pieniądze i bogactwo, które już posiadasz? 5 groszy to przecież taki sam pieniądz jak 100zł. Jedyna różnica polega na ilości, JAKOŚĆ jest taka sama – pieniądz to pieniądz.

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
Pieniądze posiadane

Czy doceniasz pieniądze i bogactwo, które już posiadasz? 5 groszy to przecież taki sam pieniądz jak 100zł. Jedyna różnica polega na ilości, JAKOŚĆ jest taka sama – pieniądz to pieniądz.

Popularne