Horoskop - Kobieta

Byk - październik

2007-09-01 22:49:14

Praca: Praca będzie wymagała skupienia, pokazuje się kilka zadań do wykonania jednocześnie, pokazuje się zamęt, pokazuje się że będziecie musieli za kogoś wykonać jego pracę - bez dodatkowego wynagrodzenia. Miesiąc szybki, wymagający szybkich decyzji, sytuacje będzie bardzo dynamiczna - wymagane jest dostosowanie się na bieżąco.
Dla osób które szukają zatrudnienia karty radzą by zmienić sposób szukania, czegoś nie widzicie, czegoś nie dostrzegacie. Spróbuj Byku może poszukać ofert na innym portalu, a może w ogłoszeniach prasowych? A może na napisz na portalu społecznościowym ze szukasz pracy w swoim zawodzie. Karty radzą poszukać innego źródła informacji.

Finanse: Karty ostrzegają - jest wokół Was ktoś kto chce Was oszukać. Nie daj się zwieść, nie ufaj, nie zgadzaj się na podejrzane interesy, unikaj takich kontaktów, nie szukaj łatwego i szybkiego zarobku. To grozi stratą w najlepszym wypadku.
Czytaj to co podpisujesz, nie zgadzaj się na coś czego nie rozumiesz.
Jest przy Was strata, dla części z Was spora strata pieniędzy. Ta uwaga jest bardzo ważna - unikaj podejrzanych osób. Uwaga na złodzieja / kieszonkowca.

Zdrowie:
Ma tu karty problemów z układem pokarmowym, jelitami. Zaznaczają się bóle brzucha, które mogą Was nawet unieruchomić w domu. Dobra rada - zmień w październiku dietą, spróbuj przez miesiąc lekkiego odżywania, porzuć słodycze, przekąski, smażone i ciężkie potrawy - to na początek wystarczy. Zmiany będą bardzo szybko zauważalne. SPRÓBUJ !

Rada z Karty Tarota

Odetnij się od złych sytuacji. Nie wchodź w nie - szkoda zdrowia. Odetnij się jednym cięciem.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop byk
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Kupony i kody rabatowe
Popularne
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.