Horoskop - Kobieta

Skorpion - wrzesień

2007-09-01 22:52:33

Finanse: Skorpiony uwaga i jeszcze raz uwaga na albo zgubę, albo stratę pieniędzy! Będę przed tym przestrzegać bo pokazuje się to w ostrzeżeniu dla was. Pilnujcie pieniędzy, pilnujcie karty, pilnujcie pinów i haseł. Nie dajcie się oszukać proszę. I jeżeli posłuchacie tej rady, a wiem, że posłuchacie to wrzesień będzie jednym z lepszych momentów finansowych. Karty wskazują wyraźnie na to, że wasz kolega, czy też znajomych mógłby wam pomóc w zarobieniu dobrej kwoty pieniędzy. Nie umiem natomiast powiedzieć czy byłoby to dodatkowe zlecenie czy jakaś wskazówka finansowa. Jedno co mogę powiedzieć to wasz znajomy może mieć dla was dobrą propozycje finansową. Więc możecie ufać, ale tylko osobom, które znacie bardzo, bardzo długo i są to osoby wam najbliższe. Fajnie by było gdyby było to jakieś dodatkowe zlecenie, bo jest to bardzo bezpieczna sprawa, a pieniądze są szybko.

Praca: O możliwym dodatkowym zleceniu pisałam wyżej więc nie będę się powtarzać, zobaczymy więc karty dla osób zatrudnionych. Dla części z was karty wskazują na wyjazd, podróż służbową, może nawet wyjazd za granicę byłby możliwy lub gdzieś dalej od waszego miejsca zamieszkania. Tak czy tak, mielibyście z ramienia firmy załatwić dosyć ważną sprawę i ważną rzecz. Karty wskazują na to, że wszystko uda się wam bardzo dobrze, zwłaszcza jeśli waszym partnerem handlowym na miejscu będzie kobieta. Karty wróżą sukces. Będzie w firmie kilka zmian, ale będą to zmiany pozytywne od razu zaznaczam. Tak więc wrzesień będzie dla was bardzo udanym miesiącem.
Dla osób które szukają zatrudnienia to jest mała wskazówka w akapicie mówiącym o pieniądzach, tam was odsyłam. Dodatkowo chciałabym powiedzieć, że karty wskazują na to, że warto złożyć swoje CV do firmy zagranicznej, do firmy zajmującej się kontaktem zagranicą. A może to być na przykład obcobrzmiąca nazwa firmy.

Zdrowie: Karty wskazują na dwie bardzo ważne sprawy. Pierwsza to układ krążenia i serce. To trzeba pilnować, sprawdzać i dbać o to. Nie wolno wam niczego zaniedbać w tej kwestii. Zwłaszcza uważajcie z ciśnieniem, zwłaszcza jeżeli będziecie w drodze czy też podróży, może jest to małe ostrzeżenie dla osób podróżujących samolotem. To raz, a dwa to pokazuje się wątroba, ale problemy wynikają z powodu źle zażytych bądź źle dobranych leków. Czy jest to informacja jasna dla co poniektórych z was? Czy nie mieliście wrażenia, że pewne leki mogą być źle dobrane? Może warto porozmawiać o tym z lekarzem?

Rada z karty tarota

Karta mogłaby się nazywać - spokój po bitwie, ukojenie po ciężkim czasie, zbieram siły. Myślę, że wrzesień przyniesie takie rozprężenie, ale jednocześnie malutką uwagę, że wiele rzeczy udało się Wam pokonać, wiele rzeczy udało się pchnąć do przodu. Tak owszem teraz możecie odpocząć, natomiast zwracam uwagę, że nie warto jeszcze odkładać broń. Większość spraw dużych i ciężkich jest już za wami, ale trzymamy gardę.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop skorpion
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2019

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2020

Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2019

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Konkurs Ziaja
Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?