Horoskop - Kobieta

Skorpion - czerwiec

2007-09-01 22:52:33

Finanse: Pieniądze przy skorpionach mam pokazane dobre. Czerwiec będzie sprzyjał w przypływ gotówki, wynagrodzenie otrzymacie na czas, pieniądze, o które wnioskowaliście, także się pojawią na waszym koncie. Jeżeli prowadzicie działalność gospodarczą to możecie wystąpić o pożyczkę i powiem szczerze, że przy dopełnieniu wszelkich formalności, udałoby się wam ją uzyskać na całkiem dobrych warunkach. Tylko uczulam, gdzieś może być błąd we wniosku. Sprawdźcie po to, aby nie marnować czasu.

Praca: Jeżeli to co napisałam wyżej, prowadzicie działalność gospodarczą, to pomyślcie o pożyczce. Teraz następuje otwarcie rynku i klienci będą szukać waszych usług, pod warunkiem, że za dbacie o dobrą, atrakcyjną reklamę i przygotujecie ofertę, która przyciągnie do was zupełnie nowych klientów. Warto o tym pomyśleć.
Jeżeli pracuje się na etacie, zwróćcie uwagę czy w dokumentach, które wypełniacie, nie pojawił się błąd i błąd ten jest powielany dalej.
Panowie skorpiony pracujący przy maszynach - bardzo proszę, aby w czerwcu zachować najwyższą ostrożność. Mam tu pokazaną sytuację dość niebezpieczną i dużą maszynę. Bardzo proszę o zachowanie szczególnej ostrożności, to bardzo ważne.
Skorpiony bez pracy będą mogły wybierać w ofertach. Karty mówią, że możecie otrzymać dwie oferty równie atrakcyjne i trzeba będzie na spokojnie zastanowić się, która z nich może być lepsza w dłuższej perspektywie. To ważne, żeby wziąć pod uwagę właśnie długą perspektywę, a nie tylko to co jest to, teraz, dziś.

Zdrowie: Poza tym co pisałam dla osób pracujących przy maszynach, że wymagana jest najwyższa staranność, mam pokazaną uwagę taką, by dbać o to by nie wydarzył się wam wypadek. Może to być wypadek na rowerze, na hulajnodze, czy też wypadek komunikacyjny. Nie będzie to nic groźnego, natomiast może was na jakiś czas unieruchomić. Więc bardzo proszę żeby szczególnie teraz na siebie uważać.
Dla części z was mam pokazane i jeszcze kłopoty żylne. Mogą to być żylaki, które będą wymagały interwencji chirurgicznej. Ale myślę, że bardzo długo na to czekacie i początek czerwca jest idealnym czasem by to zrobić. Tylko nie odkładajcie tego na później, bo mam zaznaczoną informację, że jeżeli nie zrobicie tego teraz, to dopiero kolejna możliwość będzie bliżej zimy. Jeżeli nie możecie się zdecydować na zabieg teraz, to może warto zrobić USG.

Rada z karty tarota

Niech prowadzi was szczęśliwa gwiazda, jest to dobry czas na to by spisać swoje marzenia, przyjrzeć im się blisko i podkreślić te, które zrealizujecie jako pierwsze. Celowo pisze zrealizujecie, bo one będą zrealizowane. Nie bójcie się marzyć i wasze marzenia po prostu wprowadzić w życie. Czerwiec będzie temu sprzyjał.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop skorpion
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Brak zdjęcia
Pieniądze wychodzące

Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania.

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
Pieniądze wychodzące

Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania.

Popularne