Horoskop - Kobieta

Skorpion - kwiecień

2007-09-01 22:52:33

Finanse: Wydatki, zakupy, wydatki, zakupy. Będziecie meblować się będziecie remontować, będziecie burzyć i budować. Karty mówią, że pewne rzeczy, które były odkładane na później teraz trzeba będzie zrealizować i może tego być nawet sporo. Więc jeżeli od dawna planowaliście remont to zróbcie to w kwietniu, jeżeli planowaliście rozpocząć budowę domu, to zróbcie to w kwietniu. Karty mówią, że część z Was będzie się zwracała o pieniądze do banku, będziecie występować o kredyt i powiem więcej, kredyt na bardzo dobrych warunkach macie szansę otrzymać. Nie bójcie się, uda się wszystko co planujecie.

Praca: Bardzo dużo pracy, trudno będzie Wam wysiedzieć w biurze. Kartę mówią, że teraz właśnie, w kwietniu, trzeba będzie zrobić wszystko to co nie było robione przez ostatnie miesiące. Tak jakby trzeba było 4 miesiące zebrać w jeden. Jeżeli pracujecie w handlu będzie to bardzo dobry dla Was miesiąc, karty mówią o klientach, o ruchu w interesie, o zamówieniach.
Jeśli pracujecie w zespole to albo możecie zmienić zespół, albo do Waszego zespołu dołączą nowe osoby. Tak czy tak nastąpią tutaj pewnego rodzaju przetasowania personalne.
Skorpiony, które szukają pracy karty radzą dopytać starszych od Was osób, mogą to także być osoby z rodziny, mogą to być Wasi znajomi. Odpowiedź jest taka, że jest gdzieś wakat i ktoś kogo znacie, może mieć informacje na ten temat. Więc pytajcie, pytajcie, mówcie innym, że szukacie pracy, tak by do każdego dotarła ta informacja.

Zdrowie: Przede wszystkim karty mówią o samopoczuciu, o tym, że możecie mieć trochę mniej siły, o tym, że będzie trochę trudniej rano wstawać, mogą być pewnego rodzaju kłopoty żołądkowe u Was, może być swojego rodzaju przeciążenie. Uważajcie na rzeczy, które Wam szkodzą, uważajcie czy coś nie jest zepsute, nieświeże. Ktoś z Was będzie wykonywał badanie USG, trzeba będzie to badanie powtórzyć bo wynik nie będzie czytelny.

Rada karty tarota

Bardzo fajna, ciepła dobra karta. Przede wszystkim ta karta mówi o hierarchii, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu, mówi o starszych, mówi o tym, żeby wśród bliskich szukać ukojenia, mówi także o tym, że dom, w którym są bliscy, rodzina, znajomi to dom szczęśliwy. Karta ta mówi także o tym, że należy dbać o dom. Świetnie koresponduje to z informacją o remontach, o budowaniu, o meblowaniu. Każde pieniądze, które teraz zainwestujecie w dom i w rodzinę, zwrócą się wielokrotnie. Tam gdzie jest dom, tam jest bogactwo.


Słowa kluczowe: horoskopy horoskop skorpion
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Oto aktualny horoskop na kwiecień!

Horoskop
Horoskop na marzec 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla ciebie w marcu!

Horoskop
Horoskop na luty 2021

Sprawdźcie, jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?