Horoskop - Kobieta

Skorpion - czerwiec

2007-09-01 22:52:33

Praca:  Dla części Skorpionów, które szukają pracy pojawia mi się praca i to całkiem, całkiem dobra, dobrze płatna. Będzie rozmowa z mężczyzna o tej ofercie, możne to Wasz przyszły szef? Jeśli marzycie o pracy w konkretnej firmie są szanse na to, ze spełnicie swoje marzenie - trzeba się tylko pokazać z jak najlepszej strony.
Dla Skorpionów już pracujących miesiąc zleci szybko i bezboleśnie. Cisza na morzu - nic się nie będzie działo. Szef może nawet gdzieś wyjechać. Uwaga tylko pod sam koniec miesiąca na koleżankę z pracy, coś będzie o Was plotkować, komuś może o Was opowiadać. Ale to nic złego, nie ma się czego obawiać.

Finanse:
Pieniędzy wystarczy na wszystko w tym miesiącu drogie Skorpiony. Jedyne co się tu pokazuje to ostrzeżenie dla części z Was by uważać na kieszonkowca - dosłownie - w drodze, w podróży, na wycieczce. Dla części karty te oznaczają uważaj by czegoś nie zgubi czegoś wartościowego.
Na początku miesiąca mogą być wydatki, ale na przyjemności - na prezent dla jakiegoś mężczyzny.

Zdrowie:
W kartach zdrowia zaznacza się alergia, alergia, ukąszenie przez owada i uczulenie z tym związane. Tak więc koniecznie na wycieczki zabierzcie leki antyhistaminowe i coś przeciw ukąszeniom. Może to być bolesne lub też alergia uciążliwa. Ale to na początku miesiąca.
Druga połowa bez kłopotów dla Was Skorpiony. Jedynie w rodzinie - dalszej rodzinie się pokazuje - mężczyzna może zachorować, coś z sercem.

Rada z tarota dla Skorpiona

Nagroda za trudy jest już blisko - bądź gotowy. Ci, którzy ciężko pracowali przez ostatni czas zostaną rozliczeni i nagrodzeni. Ci, którzy się lenili niestety obejdą się smakiem co może niektórych zaboleć. Czas rozliczeń Was czeka.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop skorpion
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Wróżby online
Wróżby online

Poznaj swoją przyszłość na odległość.

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na maj 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Wróżby online
Wróżby online

Poznaj swoją przyszłość na odległość.

Kupony i kody rabatowe
Popularne
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.