Horoskop - Kobieta

Rak - październik

2007-09-01 22:50:22

Październik przyniesie wzrost wewnętrznej motywacji. Być może ulegniesz nagłej inspiracji, która dzięki Twojemu zapałowi i szybkiemu, celowemu działaniu, przyniesie Ci wiele satysfakcji i wymiernych korzyści. Zaryzykuj, ponieważ bez ryzyka nie będzie postępu. Twoje zdecydowane działania i śmiałe decyzje, pomogą Ci teraz osiągnąć wiele z tego, co było odkładane na potem. Być może znajdziesz się w centrum uwagi, lub Twoje zdanie i opinia zadecydują o powodzeniu planu.

Na uczelni i w pracy: jeśli sytuacja będzie od Ciebie wymagać przyjęcia roli przywódczej, zdecyduj się na tą odpowiedzialność. Twoja wizja, pomysł, doświadczenie i zaangażowanie w projekt sprawią, że wyróżnisz się na tle zespołu. Jeśli nie masz pewności co do kierunku działań, popatrz co robią inni, zasięgnij wsparcia. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz nowy talent, lub nową drogę kariery. 

Zdrowie: początek jesienie nie zapowiada poważniejszych dolegliwości. Wskazane jest tylko, by nie pracować ponad siły, nie przeciążać organizmu nadmiernie ani fizycznie ani psychicznie. Redukuj stres i nie bierz dodatkowych zadań, jeśli nie masz na to przestrzeni.

Talizman energetyczny: kunzyt. silnie oddziałuje na relacje z innymi ludźmi. Buduje w nas poczucie wartości, dodaje energii do pokonywaniu codziennych trudności. Wspiera zaufanie do samych siebie i wiarę w swoje możliwości. W naturalny sposób zdobywa przychylność i aprobatę naszych autorytetów oraz ludzi, na których wyjątkowo nam zależy. Także tych, którzy wcześniej nie byli wobec nas szczerzy czy życzliwi. Pozytywne nastawienie do innych, niezależnie kim są i jakie mają zamiary, może stać się naszą tarczą ochronną. powoduje, że jesteśmy atrakcyjni, czarujący, dyplomatyczni, równocześnie delikatni i skuteczni. Subtelność, którą emanujemy może być silnym magnesem przyciągających kochających i pomocnych nam ludzi. Równocześnie odkryjemy na nowo istniejące już relacje i dostrzeżemy ich nieocenioną wartość. Nasz nowy związek partnerski będzie emanował szczerym uczuciem, natomiast wieloletni związek wypełni smak lojalności i uczciwości. Ciekawą właściwością kunzytu jest to, że pozwala przeforsować swoje pomysły, a także przynosi sympatię innych osób, które chcą nam pomagać, również takich, które były nam nieprzychylne i nawet nas nie lubiły.
Słowa kluczowe: horoskopy horoskop rak
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2022

Sprawdź, jaki może być dla ciebie ten miesiąc!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2022

Jak zacznie się nowy rok szkolny?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2022

Co gwiazdy przepowiadają na kolejny miesiąc?

Ostatnio czytane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?