Horoskop - Kobieta

Rak - kwiecień

2007-09-01 22:50:22

Finanse: Już pierwsze dwie karty mówią mi o tym, że miesiąc będzie dobry pod względem finansowym. Macie szansę na odzyskanie pewnych pieniędzy, macie szansę na pozytywne rozpatrzenie spraw finansowych, macie szansę na kredyt, dotacje, dofinansowanie. Pokazana jest tutaj także osoba młodego mężczyzny, który może Wam coś podpowiedzieć w kwestii finansowej bądź też możecie pomyśleć o tym by zawiązać spółkę z młodym mężczyzną. Dobry stabilny miesiąc, nie mówię, że miliony, ale całkiem przyjemne pieniądze mogą Wam się przytrafić w kwietniu.

Praca: W pracy może Wam się przytrafić awans, tak awans. Karty mówią, że będziecie odcinać kupony od tego co do tej pory już zrobiliście i będziecie teraz zbierać laury i pochwały. Karty mówią wprost - awans, nagroda, premia, wszystko to na co czekaliście. Nie bójcie się także pokazywać innym jak warto pracować, nie bójcie się w tym miesiącu sięgać po pozycję lidera. Natomiast bądźcie osobami bardzo sprawiedliwym. To ważne by inni mogli się od Was uczyć dobrych wzorców.
Jeśli raki poszukujecie pracy, bądź też chcecie zmienić pracę to kwiecień jest wręcz wymarzonym miesiącem na to. Karty podpowiadają, że jeżeli marzy Wam się praca w konkurencji, to po prostu po nią sięgnijcie, jeśli marzy Wam się praca w zupełnie innej branży, chcecie skoczyć z wysoka na głęboką wodę, to po prostu to zróbcie. Jeżeli nie posiadacie pracy obecnie, teraz - to jest dla Was praca, o której już od dawna myślicie - to jest ważna wskazówka, o której od dawna myślicie. Natomiast jest tutaj pokazana droga, przemieszczanie się, odległość.

Zdrowie: Raki, na pewno trzeba zwrócić uwagę na układ pokarmowy, trzeba zwrócić uwagę na woreczek żółciowy i wątrobę. Karty podpowiadają by patrzeć dokładnie co się je, a jeszcze dokładniej na to co się pije. Karty mówią, że warto w kwietniu zadbać o włosy i skórę. Uważajcie także na skręcenia kostki, uważajcie na palce rąk.

Rada z karty tarota

Jedna z najlepszych kart, może ktoś powie, że najlepsza. Wszystko czego dotkniecie obróci się w tym miesiącu w złoto, możecie mierzyć wysoko, możecie planować więcej. Jedziecie na złotym koniu obecnie. W związku z tym wykorzystajcie ten czas jak najlepiej. Karta ta czasem mówi o tym, że pora jest wymarzona wręcz na to by zdecydować się na potomka, karta czasem mówi także o ciąży. Karta także mówi o tym, że możecie chcieć odwiedzić bardzo egzotyczne miejsca, możecie chcieć poznać coś o czym od dawna marzyliście. Karta mówi o tym, że czeka Was miesiąc pełen sukcesów, nie bójcie się czerpać z życia garściami.Słowa kluczowe: horoskopy horoskop rak
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Oto aktualny horoskop na kwiecień!

Horoskop
Horoskop na marzec 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla ciebie w marcu!

Horoskop
Horoskop na luty 2021

Sprawdźcie, jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Polecamy
Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?