Horoskop - Kobieta

Rak - czerwiec

2007-09-01 22:50:22

Finanse: Oj raki chyba u was trochę krucho z kasą. Każdy wskazują, że plany macie ambitne, dalekosiężne, natomiast portfelu pustki. Moja rada jest taka - wszystko co planujecie, na spokojnie policzcie z ołówkiem i kalkulatorem w ręku. Bo część z waszych planów swobodnie uda się zrealizować, natomiast myślę, że część trzeba będzie pozostawić na przyszły rok. Jeżeli potrzebujecie bardzo pieniędzy to karty wskazują, że można się ubiegać o nisko oprocentowany kredyt w ramach waszego konta bankowego. Natomiast ponawiam słowo bankowego, i tylko bankowego, nic innego was nie interesuje. Najlepiej zapytać o kredyt w miejscu gdzie prowadzicie swój rachunek. Dla części z was miłe raki, mam niewielki przypływ wynikający z pieniędzy urzędowych, może to być kumulacja pewnych wypłat. Jeżeli staraliście się o pieniądze to teraz te kwoty powinny się pojawić na waszym koncie.

Praca: Raki, jeżeli myślicie o zmianie pracy to po prostu to zróbcie. Karty wskazują, że jeżeli od dłuższego czasu źle się czujecie w miejscu w którym do tej pory pracujecie i tak naprawdę nic już dobrego się wokół was w tej firmie nie dzieje, to trzeba to zrobić. Nie bać się, tylko zrobić. Nie bać się, i do przodu. Myślę, że sytuacja może być już bardzo napięta i poczujecie, że teraz jest ten czas. Natomiast osoby, które nie planują takich ruchów, niech spokojnie obserwują sytuację. Dlaczego o tym mówię? Bo karty wskazują na to, że tak naprawdę każdy dzień może przynieść nowe informację. Może być pewna reorganizacja, mogą być wprowadzone nowe zasady i trzeba będzie się na spokojnie rozeznać w sytuacji.
Osoby, które od dłuższego czasu poszukują pracy, teraz właśnie w połowie czerwca, mają szansę znaleźć ofertę, natomiast nie wiem czy ta oferta będzie to waszą wymarzoną. Ale nie uprzedzajmy faktów.

Zdrowie: W zdrowiu pokazują się migreny to zarówno dla pań jak i dla panów. Dla pań pokazują się badania lekarskie, które są zaległe, dla dzieci raków pokazują się kontrole lekarskie, ale są to rzeczy, o których wiedzieliście wcześniej. Panowie raki uważajcie na wątrobę. Pokazuje się ból, pokazuje się kłucie i pokazuje się konieczność zmiany diety. Mam tutaj jeszcze taką małą informację, ale ona raczej nie dotyczy zdrowia. Podzielę się z paniami rakami - mianowicie pokazują się wizyty u kosmetyczki czy też u lekarza medycyny estetycznej.

Rada z karty tarota

Nie bój się planować i marzyć, natomiast wstawiaj śmiałe i dalekosiężne plany. Teraz jest czas wielkich rzeczy, teraz jest czas brania się za bary z dużymi problemami. Niech nie zajmują cię drobne śmieszne sprawy, bo czerwiec dla ciebie stworzony jest do tego by osiągnąć wszystko co do tej pory wydawało się nie do osiągnięcia. Planuj, ale niech to będą plany dalekosiężne.
Słowa kluczowe: horoskopy horoskop rak
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Ostatnio czytane
Popularne