Horoskop - Kobieta

Rak - kwiecień

2007-09-01 22:50:22

Finanse: Straty, zobowiązanie, rachunki, płatności. Tak jakby ten miesiąc przebiegał Wam pod znakiem zaległych płatności, które trzeba wykonać tu i teraz. Coś mogło Wam ubiec, szukajcie czy wszystkie rachunki są opłacone na czas. Tak więc na koniec miesiąca mogą być pustki w portfelu i na koncie. Ale nic nie trwa wiecznie, każdy miesiąc się kończy i .... pensja wpływa. Tak więc popłaćcie wszystko, sprawdźcie wszystko wcześniej, uprzedźcie ruchy banku.

Praca: A tu dobre karty - awans, przeszeregowanie, zmiana obowiązków, a co za tym idzie w bliskiej przyszłości gratyfikacja finansowa. Nie bój się zmian bo karty wskazują, że zmiany będą na plus. Dla jednych zmiany przyjdą bardzo szybko, a dla innych wolniej, ale teraz już zaznaczą się, zaczniesz je widzieć. Nie bój się - skorzystasz na tym.
Dla Raków bez pracy - to jeszcze nie ten czas, nie ten moment. Poczekaj, przeglądaj ogłoszenia, wysyłaj CV, ale obawiam się, że nie otrzymacie zatrudnienia w kwietniu. Mam rozmowy, ale bardziej jest to wymiana mailowa niż spotkanie twarzą w twarz. Jeszcze to nie Twój czas, ale przeglądaj ogłoszenia bo nie wykluczam, że jedno z nich jest bardzo interesujące.

Zdrowie:
Kości, kości i kości! Uwaga na złamania dosłownie, dla części z Was - garstki, może jednej, dwóch osób, ale muszę napisać - mam możliwe operacje kręgosłupa. Uważajcie na siebie, na złamania, bóle kości. Głównie nogi, ale i bóle kręgosłupa.

Rada z Karty Tarota
Nie bij się z nikim jeśli nagroda Cię nie interesuje. Nie warto. Zastanów się zanim ruszysz na wojnę o co toczy się ta bitwa. Może nie warto nawet wstawać z fotela?

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop rak
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na marzec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Ostatnio czytane
Popularne