Horoskop - Kobieta

Lew - czerwiec

2007-09-01 22:50:56

Finanse: Pokazuje mi się, że dokonaliście wcześniej dobrych posunięć. Udało wam się odłożyć pewną kwotę, udało wam się zadbać o waszą finansową poduszkę. I tak naprawdę lwy mogą teraz ze spokojem planować drugą połowę roku. Natomiast uważajcie i tak jak do tej pory, proszę żeby zostawić sobie jakąś rezerwę. Pokazuje się, że trudność finansowa może was spotkać jesienią. Co jeszcze tutaj mam? Mam wydatki związane z zakupem pewnych rzeczy do domu. Mogą to być meble, mogą to być meble ogrodowe lub też może to być wyposażenie do kuchni. Proszę żebyście porównali różne oferty, bo karty wskazują, że coś można kupić będzie taniej.

Praca: W sumie lwy nie powinny mieć problemu w pracy w tym miesiącu. Tak naprawdę dużo będzie zależało od tego jakie będziecie mieli nastawienie. Jeżeli będziecie swoją pracę wykonywać rzetelnie, skrupulatnie, to tak naprawdę czerwiec upłynie wam bardzo szybko. Natomiast jeżeli zechcecie dokonywać rewolucji w waszym otoczeniu, to niestety może być sytuacja taka, że zbierzecie burę. Nie każdemu będzie się podobało wasze nastawienie i nie każdemu mogą się podobać wasze pomysły. Dlatego karty wskazują na to bym sobie przemyśleć jaka jest wasza czerwcowa strategia. Uwierzcie mi, że przyjdzie jeszcze czas żeby się pokazać.
Jeżeli poszukujecie pracy, to karty wskazują mi na zajęcia w administracji państwowej, w urzędach. Karty wskazują na to by poszukać na stronach internetowych służby cywilnej ofert spełniających wasze oczekiwania. Wśród tych ofert możecie znaleźć coś to może was zainteresować, może to być praca związana z waszą lokalną administracją, z miejscem w którym mieszkacie i społecznością w której żyjecie.

Zdrowie: Myślę, że głównie karty próbują zwrócić uwagę na przemęczenie, na znużenie i na konieczność odpoczynku lub też urlopu. Nie mam kart mówiących o chorobie, natomiast mam karty mówiące o tym, że w wyniku przemęczenia, mogą się odnowić stare sprawy. Sprawy, które już kiedyś sprawiały wam kłopot. Na pewno warto się wysypiać, dbać o dietę i korzystać ze świeżej zdrowej żywności.

Rada z karty tarota

Jedna z moich ulubionych kart, karta zwracająca uwagę na to, że odpowiedzi macie już podane na tacy. Trzeba tylko zajrzeć w głąb siebie, poświęcić chwilę by zapytać siebie, czego najbardziej potrzebuje, czego najbardziej wam brakuje i o czym tak naprawdę marzycie. Odpowiedzi otrzymacie.Słowa kluczowe: horoskopy horoskop lew
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
HOROSKOP NA 2010 ROK - od wróżki Any Moonlight
HOROSKOP NA 2010 ROK - od wróżki Any Moonlight

Baran – Będzie to rok, który pozwoli Ci znacznie rozwinąć własną samoświadomość, jak i świadomość otaczającego Cię świata.

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Ostatnio czytane
HOROSKOP NA 2010 ROK - od wróżki Any Moonlight
HOROSKOP NA 2010 ROK - od wróżki Any Moonlight

Baran – Będzie to rok, który pozwoli Ci znacznie rozwinąć własną samoświadomość, jak i świadomość otaczającego Cię świata.

Popularne