Horoskop - Kobieta

Lew - wrzesień

2007-09-01 22:50:56

Praca: Pokazuje się leniwy miesiąc, swoje obowiązki zawodowe wykonasz na 90% - tak jakby jakaś nostalgia za wakacjami się pojawiła. Czy nie udało się odpocząć. Miesiąc w pracy spokojny, nie będzie nawału pracy, ale też nie będzie szansy się wykazać i pokazać z tej najlepszej strony. Ostrzeżenie tylko - uważaj na zgubiony dokument, papier - pokazuje się możecie coś zgubić.
Dla szukających pracy pokazują karty ruch, ale i kilka spotkań do których nie dojdzie. W ostatniej chwili ktoś może odwołać spotkanie, albo zmieni się jego data. To przejściowe "kłopoty" - błahostka. Nie zrażaj się tym dzielny Lwie - umawiaj się dalej.

Finanse:
Pokazuje się stan 0 - czyli ile wydasz tyle dostaniesz i ile dostaniesz, tyle wydasz. Nie mam nagłych plusów ale i nie grozi Wam Lwy we wrześniu strata. Stabilny miesiąc z informacją, że końcówka może być nerwowa. Przełom wrzesień / październik zaznacza się, że krystalizuje się jakiś wydatek - tak więc może spokojniej z wydawaniem pod koniec miesiąca bo coś trzeba będzie zapłacić na przełomie jesieni.
Dla części z Was kochani mandat lub tez zaległy mandat / opłata za nieprawidłowe parkowanie. Uważajcie.

Zdrowie: Układ oddechowy, kaszel, astma, alergia - coś z oddychaniem, płucami. Zadyszki? A może warto to skonsultować z lekarzem? Kto pali? Może warto poszukać pomocy i rzucić palenie? Wiecie moi mili, że można to zrobić?!?! To jest bardzo łatwe. Poszukajcie informacji na ten temat. To jest prostsze nić możecie nawet sądzić! Tylko nie bać się siebie, tak - siebie, nie bać się, że nie dacie rady – to jest proste.

Rada
Podróż! Odsyłam w górę, raz jeszcze przeczytaj początek horoskopu. I jak tu nie kochać kart?

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop lew
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Kupony i kody rabatowe
Popularne
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.