Horoskop - Kobieta

Lew - październik

2007-09-01 22:50:56

Październik zapowiada dużo ruchu i od Ciebie zależy, czy zamienisz ten dynamiczny czas w korzystne dla siebie projekty dające rozwój, czy będą to chwilowe zrywy i wszystko skończy się na słomianym zapale. Masz wiele pomysłów, wciąż nowe projekty i sposoby na relacje swoich planów, jednak postaraj się zając jedną sprawą na raz. W ten sposób osiągniesz co najmniej jeden z założonych celów i nie pogrążysz się w chaosie. Skup się na tym co chcesz osiągnąć, nie na swojej roli na drodze do celu.

Na uczelni i w pracy: możliwa nagła nieplanowana zmiana, albo zmiana warunków pracy, lub edukacji, bez czasu na przygotowanie się. Mimo wszystko wykaż się cierpliwością i systematycznością w przestrzeni kariery zawodowej i nie zniechęcaj się, jeżeli napotkasz trudności. Trud się opłaca.

Zdrowie:
wraz z nadejściem jesieni pamiętaj o zmianie garderoby i zwróć uwagę, czy ubierasz się wystarczająco ciepło. Wyziębienie może spowodować szybki spadek odporności na dłużej.

Talizman energetyczny: kryształ górski. Oczyszcza zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Jest kwarcem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, działa neutralizująco na negatywne energie w nas i wokół nas. Kryształ Górski ma siłę wzmacniania korzystnych, sprzyjających nam energii. Działa też działa akumulator, magazynując potencjał naszych świadomych możliwości. Energia kryształu górskiego umożliwia realizację planów zwiększając naszą zdolność wprowadzania ich w życie. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną (zarówno tej zewnętrznej - w pomieszczeniach, jak i tej pochodzącej od innych ludzi). Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu. W otoczeniu energii tego kamienia pojawia się obiektywizm odbioru wydarzeń oraz gotowe rozwiązania dla problemów nas dotykających. Powiększa się zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiara we własne możliwości. Dzięki oczyszczającej energii Kryształu Górskiego możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą. Powrót do natury i do siebie nie jest już zadaniem do wykonania, ponieważ oczyszczenie z zakłócających energii sprawia, że stajemy przed sobą jakimi jesteśmy i dokładnie w tym miejscu, jakie zajmujemy w świecie człowieka i natury, której jest częścią. Życie nabiera sensu, gdyż posiadamy samoświadomość tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Pozytywnie wpływa na pracę mózgu, przyda się, kiedy sytuacja wymaga skupienia na jednym zadaniu, na przykład przygotowaniu się do egzaminu, zakończeniu projektu roboczego, długiej jeździe samochodem.Słowa kluczowe: horoskopy horoskop lew
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2022

Sprawdź, jaki może być dla ciebie ten miesiąc!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2022

Jak zacznie się nowy rok szkolny?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2022

Co gwiazdy przepowiadają na kolejny miesiąc?

Ostatnio czytane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?