Horoskop - Kobieta

Lew - kwiecień

2007-09-01 22:50:56

Finanse: Pokazują się wydatki, które teraz dadzą o sobie znać, a były już symptomy wcześniejsze. Tak jakby część z Was schowała gdzieś głęboko pismo udając, że zapomina. No niestety trzeba będzie te zaległości zapłacić teraz, powiem więcej pokazują się nawet odsetki. Nie mam pokazanych przypływów, wprost przeciwnie, trzeba będzie dokonać płatności. Lwy uważajcie na podejrzane oferty, uważajcie na wszelkiego rodzaju transakcje, które trzeba dokonać tu i teraz. Kartę mówią nie płaćcie niczego pod przymusem, nie płaćcie niczego szybko i raptownie.

Praca: Tutaj pokazuje się trochę nieporozumień, tak naprawdę nie tyle co kłótni, a bardziej nieporozumień. Myślę, że razem z pracownikami będziecie myśleć o tym samym, tylko mówić o tym w różny sposób. W drugiej połowie miesiąca może zaistnieć sytuacja przejęcia części obowiązków za koleżankę, kolegę z pracy. Końcówka miesiąca może być nerwowa bo będzie charakteryzował ją pośpiech i nawał obowiązków. Czeka Was także spotkanie z przełożonym.
Lwy poszukujące pracy, karty wskazują na to, że naprawdę macie okazję podpisać umowę właśnie w kwietniu. Bardzo fajne pieniądze, bardzo dobra praca, ogromne możliwości i perspektywy rozwoju. Dodatkowo według kart praca znajduje się w niedalekiej odległości od Waszego miejsca zamieszkania. Branże, które mi się tutaj zaznaczają to nieruchomości, budownictwo, projektowanie, inżynieria lub też sprawy z szeroko rozumianym i finansami i inwestowaniem. Super, bardzo fajne karty.

Zdrowie: Uważajcie na przeziębienia, uważajcie na bóle głowy, uważajcie na Wasze zatoki, katary, grypy, anginy. Karty pokazują obszar głowy uszu i szyi, jako miejsce najbardziej newralgiczne w kwietniu. Panie lwy mają pokazane w kwietniu dbanie o urodę, wszystko czego spróbujecie w tym miesiącu przyniesie zaskakujący i pozytywny efekt. Mała uwaga dla wszystkich lwów, uważajcie w czasie drogi, dokładnie pokazują się tutaj schody, uważajcie na schodach.

Rada z karty tarota

Karta chcę zwrócić Waszą uwagę na sprawy urzędowe, na sprawy dużej wagi. To może dobrze korespondować z akapitem mówiącym o pieniądzach, bo karta ta przypomina, że macie ważne sprawy do załatwienia, sprawy urzędowe, które wymagają pilnej interwencji. Karta także zwraca uwagę na hierarchie w Waszym otoczeniu, hierarchie w rodzinie. Karta mówi o tym, że jest to dobry czas na załatwianie spraw urzędowych, na kontakty z urzędnikami pod warunkiem, że nie próbujecie niczego ukryć. Czasem mówi o sprawach sądowych, często mówi o sprawach spadkowych.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop lew
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Oto aktualny horoskop na kwiecień!

Horoskop
Horoskop na marzec 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla ciebie w marcu!

Horoskop
Horoskop na luty 2021

Sprawdźcie, jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?