Horoskop - Kobieta

Baran - październik

2007-09-01 22:48:31

Październik zapowiada się jako czas, w którym postanowisz podzielić się czymś, co uważasz za swoje talenty, głębsze przemyślenia, doświadczenie, lub uczucia. Lekkość, z jaką zaoferujesz siebie innym, zdobędzie Ci wiele sympatii w najbliższym otoczeniu, a także wobec osób nowopoznanych. Zdobędziesz nowe kontakty i rozwiniesz je dzięki szczerości i otwartości. Nie oczekuj jednak efektów od razu, kontynuuj ten sposób komunikacji z otoczeniem i z ciekawością czekaj na to, co nadejdzie.  

Na uczelni i w pracy: przed Tobą nowe perspektywy, propozycje i szanse, oparte na szczerych relacjach. Dlatego, jeśli zajdzie potrzeba by przedstawiać swoje umiejętności, możliwości i doświadczenie nie dodawaj sobie talentu ani zasług, bo nie jest to konieczne. Szczególnie nie fantazjuj na temat tego, o czym nie masz pojęcia, przyznaj się szczerze a to właśnie zaprocentuje.

Zdrowie: zapowiadają się jedynie zwyczajne jesienne dolegliwości, jak nagły katar, lub krótkie przeziębienie.  Jeśli jednak któraś z bliskich osób zachoruje poważniej na grypę, lub ospę, wyjątkowo tu nie wyrywaj się bohatersko z pomocą.

Talizman energetyczny: malachit. Posiada energię magnetyczną, przyciągająca, która wzmacnia miłości, uspokaja i wycisza. Jest kamieniem bezpośrednio łączącym z energią Ziemi i wzmacniającym miłość oraz szacunek do natury. Malachit jest kamieniem radosnej przyjaźni, opartej na współistnieniu i współpracy, dlatego tez sprzyja przyjaznym relacjom w miłości, domu i relacjach zawodowych. W każdej z tych przestrzeni zachowujemy się szczerze i naturalnie, czerpiąc maksymalna możliwa satysfakcję ze swojego zaangażowania. Nazywany jest Kamieniem Natury, ponieważ jego energia jest pierwotną siłą, źródłem tej części mocy natury, które są ponad człowiekiem tak daleko, że nie potrafi ich zrozumieć więc nie może nad nimi panować. Ostrzega nas też, że są zasady i prawa, których łamać nie należy, szczególnie są to prawa matki natury. Należy je szanować oraz ich przestrzegać, inaczej można spodziewać się konsekwencji, które nadejdą.  Malachit wpływa tez pozytywnie na nasz wygląd, wzmacniając wzrost włosów, poprawia tez wygląd skóry i łagodzi podrażnienia. Jest doskonałym amuletem miłosnym, ponieważ jego energia przyciąga uwagę osób, do których czujemy duże emocje. Szczególnie mocno przyciąga mężczyzn do kobiet. Osoby, które chcą używać energii malachitu w tym kierunku, powinny mieć kamień oprawiony w srebro. Jego energia wiązana jest z podkreślaniem piękna natury i naszego naturalnego piękna.




Słowa kluczowe: horoskopy horoskop baran
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2022

Sprawdź, jaki może być dla ciebie ten miesiąc!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2022

Jak zacznie się nowy rok szkolny?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2022

Co gwiazdy przepowiadają na kolejny miesiąc?

Ostatnio czytane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?