Horoskop - Kobieta

Baran - czerwiec

2007-09-01 22:48:31

Finanse: Karty sugerują żeby trochę przystopować w wydatkach, bo tak naprawdę pokazuje się, że wcale nie macie za dużo pieniędzy. Owszem część z was może mieć pewne rezerwy finansowe natomiast sądzę, że większość Baranów raczej może być pod kreską. Mam przypływ, myślę, że są to pieniądze raczej wskazała bym na urzędowe i będzie to w drugiej połowie czerwca. Natomiast ostrzegam, proszę, nie wydawać wszystkiego zaraz jak tylko je otrzymacie.

Praca: Barany jeżeli jesteście bez pracy to dobrze by było popytać wśród osób znajomych, popytać  czy ktoś nie ma jakiegoś zajęcia dla was. Bo jest pokazana możliwość pracy, ale byłaby to praca, którą udałoby się otrzymać przez osobę znajomą i byłoby to raczej zlecenie niż stałe zajęcie.
Jeżeli pracujecie to tak naprawdę pokazuje się dosyć spokojna atmosfera, ale uważajcie bo bliżej końca miesiąca może przyjść szefowi do głowy rozliczanie was z pracy, którą wykonywaliście z końcówką zimy i początkiem wiosny. Bądźcie przygotowani by udzielić konkretnej odpowiedzi. Jeszcze taka mała uwaga, część z was będzie myślała o przejściu na emeryturę i karty wskazują żeby przemyśleć czy nie warto popracować jeszcze do końca tego roku Rozważcie to.

Zdrowie: Na pewno część Baranów może cierpieć na alergię. Są to wszelkiego rodzaju pylenia, rośliny, trawy więc zwróćcie na to uwagę. Myślę, że zdajecie sobie z tego sprawę i myślę, że już potraficie sobie po tylu latach z tym radzić. Natomiast karty wskazują, że może być to bardzo intensywne zwłaszcza w pierwszej połowie czerwca. Także proszę uważać na układ pokarmowy. Na pewno nie możecie jeść wszystkiego na mieście co tylko będzie sprzedawane i próbować kilku rzeczy naraz, bo może to się skończyć problemami żołądkowymi, które mogą potrwać trochę dłużej. Dla pań i jeszcze Baranów zwracam uwagę na migrenę. Karty wskazują niestety tę dolegliwość.

Rada z karty tarota

Baw się tym co masz, balansuj. Nie bój się wybierać i przebierać. Rozważ różne opcje, sprawdź czy gdzieś nie znajdzie się coś równie atrakcyjnego. Karta podpowiada, że warto dokonać mądrego wyboru i wam się to uda.
Słowa kluczowe: horoskopy horoskop baran
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Brak zdjęcia
Pieniądze przychodzące

Świadomość Bogactwa to nie wiedza o tym, ile pieniędzy dotąd udało nam się zgromadzić. Prawdziwa Świadomość Bogactwa nakierowuje uwagę w stronę źródeł naszych dochodów.

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
Pieniądze przychodzące

Świadomość Bogactwa to nie wiedza o tym, ile pieniędzy dotąd udało nam się zgromadzić. Prawdziwa Świadomość Bogactwa nakierowuje uwagę w stronę źródeł naszych dochodów.

Popularne