Horoskop - Kobieta

Waga - wrzesień

2007-09-01 22:52:00

Praca: Tak jak u Panny - leniuszek się włączy. Trudno Ci będzie po wakacjach zabrać się ostro do pracy, a niestety zajdzie taka potrzeba. Pokazuje się ruch, spotkania, rozmowy, zaległe terminy i wszystko na wczoraj. Jeśli tego nie opanujesz nie będziesz w stanie nad tym zapanować, a to da podstawę do plotek. A szef lubi takie informacje bardzo. Więc jeśli nie chcesz podpaść w pracy - do roboty Wagi. Opłaci się już początkiem zimy - wtedy Szef przypomni sobie przy dzieleniu premii kto początkiem jesieni najlepiej pracował.
Natomiast dla szukających zatrudnienia mam spotkania (głównie z mężczyznami), ale nie mam podpisania umowy. Przykro mi. Są pokazane rozmowy, spotkania, dojazd na spotkania, ale nie mam podpisania umowy o pracę. Karty tylko sugerują, że te spotkania i tak będą owocne bo dzięki nim poznacie swoje mocne strony i będziecie lepiej znali obecny rynek pracy. A to dużo, tej wiedzy Wam potrzeba.

Finanse: Część z Was będzie musiała coś zapłacić. Jakaś zaległa płatność się zaznacza, o czymś zapomniała Waga. Coś z urzędem / sądem/ bankiem. Może to być nawet większa kwota, która nadszarpnie Twój budżet. Jeśli tak się stanie spróbuj rozłożyć to na raty - bo będzie Ci bardzo trudno zapłacić to z dnia na dzień - a tak się zaznacza. To coś co jest zaległe lub tez zapomniane podpowiem.
Dla pozostałych Wag ma wiadomość, że idą do Was pieniądze - idą, idą i idą. Dojdą - jesienią już będą. Trudno mi wskazać źródło, ale karty mówią o extra pieniądzach dla Was. Także super.

Zdrowie: Nerwy, emocje, kłopoty z żołądkiem. To skutek powolnej zmiany pór roku, trochę zmartwień tu się pokazuje co wpłynie na Wasze samopoczucie. Karty radzą by dużo spacerować - wskazany jest ruch, ale wyciszający, właśnie spacer, basen, masaż. Wszystko co sprzyja wyciszeni. Wchodzicie w okres urodzinowy, który zawsze jest czasem podsumowań i może stad ten gorszy nastrój. Karty radzą - nie odwracaj się za siebie bo możesz skręcić kark - patrz zawsze do przodu - taki jest Twój cel.

Rada
Odetnij się od złych, chłodnych ludzi. Nie szukaj z nimi niczego bo nie znajdziesz nic, tylko stracisz.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop waga
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Kupony i kody rabatowe
Popularne
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.