Horoskop - Kobieta

Waga - kwiecień

2007-09-01 22:52:00

Finanse: Wagi i możecie spokojnie kupić zdrapkę bo mam pokazane tutaj pieniądze od losu, nie są to duże pieniądze, ale całkiem miła kwota, która pozwoli na kupienie sobie czegoś o czym od dawna marzycie. Jeżeli chodzi o dalsze wydatki to karty pokazują, że są pewne rzeczy, które trzeba będzie zapłacić właśnie w w kwietniu. Pilnujcie więc wszystkich rachunków i płatności. Karty podpowiadają, że ktoś z Was będzie także dbał o zdrowie i będzie wykonywał badania prywatnie, będą to badania i leczenie płatne z własnej kieszeni.

Praca: Powiem szczerze to będzie miesiąc szalony. Mogą być niewielkie nieporozumienia, nie do końca Wasze intencje mogą być dobrze zrozumiane, może być taka sytuacja, że szef wezwie Was na dywanik, natomiast tak jak mówię, trzeba będzie na spokojnie wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. Karty podpowiadają, że w Waszym zespole może być osoba, która nie do końca rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, a niestety bura może spaść na wszystkich. Warto więc na spokojnie z taką osobą porozmawiać i zapytać czy nie potrzebuję ona pomocy, może nie do końca jeszcze wie jak daną rzecz należy wykonać. Końcówka miesiąca spokojna, na pewno wśród Was i jest osoba, która będzie myśleć o zmianie pracy i będzie chodziła na rozmowy w sprawie nowej pracy.
Wagi, które poszukują pracy - karty wskazują podpisanie dokumentów. Nie wiem czy będzie to umowa o pracę bardziej powiedziałabym, że będzie to inna forma zatrudnienia natomiast otrzymacie pracę jako taką. Mam jedynie małą wątpliwość co do wynagrodzenia, czy jest ono takie jak rozmawialiście? Może tutaj trzeba będzie sprawdzić umowę bo mam wrażenie, że nastąpiło pewnego rodzaju niedomówienie.

Zdrowie: Tak jest mówiłam wyżej na pewno wagi będą wykonywały badania, mogą odwiedzać lekarza, ale zaznaczają mi się badania i wizyty lekarskie finansowane z własnej kieszeni.
Panie wagi serduszko i ciśnienie, uważajcie bo jest tutaj pokazany skok ciśnienia, coś na zasadzie migotania więc zwróćcie na to uwagę moje miłe panie wagi. Panowie plecy, dół pleców, okolica nerek. Panowie nie wolno niczego dźwigać nosić i podnosić Wam w kwietniu, bo może zdarzyć się dość poważne uszkodzenie kręgosłupa.

Rada z karty tarota

Trochę nieporozumień, trochę podgryzanie, trochę przytyków. Tak jakby ten miesiąc był taki na zasadzie kamyczka w bucie. Niby wszystko jest dobrze, niby mamy wszystko dogadane, niby ma być miło i przyjemnie, a to z jednej strony pach, z drugiej strony pach. Uważajcie tak naprawdę w tym miesiącu na osoby, które są wybitnie pesymistyczne, które próbują innych zarazić swoim złym humorem.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop waga
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Oto aktualny horoskop na kwiecień!

Horoskop
Horoskop na marzec 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla ciebie w marcu!

Horoskop
Horoskop na luty 2021

Sprawdźcie, jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?