Horoskop - Kobieta

Waga - październik

2007-09-01 22:52:00

W październiku poświęcisz się wszystkiemu, co pozwala odzyskać rozchwiane poczucie równowagi i stabilności. Możesz czuć potrzebę podsumowania tego co masz, co udało Ci się osiągnąć, by jasno  i klarownie przedstawić sobie braki, nad którymi chcesz pracować. Świadomość tego, czego Ci brakuje, pozwoli skupić siły na sprawach najważniejszych i pracować na rzecz ogólnej poprawy. Sukces może przyjść szybciej niż sobie to zakładasz, jeśli tylko skupisz się na celach, nie na brakach.

Na uczelni i w pracy: zapowiada się czas poświęcony zarabianiu pieniędzy, a także kolekcjonowaniu wszystkiego co gwarantuje Twoją stabilność. W przestrzeni pracy, uczelni i wszędzie tam, gdzie musisz ugruntować swoją pozycje, skup się na dobrej organizacji, a uda Ci się osiągnąć założenia.

Zdrowie: spowolniona przemiana materii może doprowadzić do dyskomfortu i rozdrażnienia. Inne możliwe przyczyny pogorszenia samopoczucia, to bóle pleców, barków i karku.

Talizman energetyczny: zielony onyks. Kamień o energii wyraźnie wpływającej na możliwości intelektualne i powodzenie naszych działań. Przynosi łatwość pokonywania przeciwności życia dzięki wzmożonej odporności na stres. Wspiera siłę psychiczną i fizyczną, uodparnia obie sfery na ciosy. Pomaga szybko podejmować trudne decyzje w sposób trafny i oparty na analizie nie ambicjach. Onyks pozwala odzyskać harmonię poprzez równoważenie elementów skrajnych, jak dobro i zło, jasność i ciemność. Wspiera proces podejmowanie decyzji i łagodzi stres z nimi związany. Na poziomie emocjonalnym onyks usuwa poczucie żalu. W przypadku niepowodzenia pomaga oddzielić żal od odpowiedzialności i zająć się tym, co buduje i pozwala jak najszybciej wyjść z trudnej sytuacji. Uwalnia od przykrych myśli z przeszłości i pomaga iść dalej przez życie. Ponieważ wspomaga samokontrolę, pozwala łatwiej przejść wszelkie sytuacje kryzysowe. Jego energia pogłębiają poczucie kontroli nad życiem, determinację, wytrwałość, odwagę i stanowczość. Onyks ochrania przed negatywną energią, psychicznymi atakami oraz niekorzystnymi wpływami innych. Zielony Onyks wspiera sferę prywatnego życia, przed emocjonalnym uzależnieniem od innych osób oraz umożliwia intuicyjne rozpoznanie prawdziwych zamiarów u innych względem nas. Daje siłę, by przeciwstawiać się osobom nas krzywdzącym i uodparnia na wpływy innych. Wszelkie decyzje podejmujemy samodzielnie ze świadomością ewentualnych konsekwencji. Pozwala zachować obiektywizm i opanowanie w najbardziej stresowych sytuacjach. Pomaga dobrze znosić rozstania miłosne, partnerskie, biznesowe i te ostateczne.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop waga
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2022

Sprawdź, jaki może być dla ciebie ten miesiąc!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2022

Jak zacznie się nowy rok szkolny?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2022

Co gwiazdy przepowiadają na kolejny miesiąc?

Ostatnio czytane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?