Horoskop - Kobieta

Waga - czerwiec

2007-09-01 22:52:00

Finanse: Karty mówią o stratach, które są już za wami, ale obecnie je odczuwacie. Oznacza to, że w portfelu nie będzie pieniędzy, a na koncie może pokazać się debet. Teraz wasze zadanie w czerwcu to to, aby zabezpieczyć najpierw i załatać te dziury, a dopiero później gromadzić kapitał. Nie ukrywam, że czerwiec może być trudnym miesiącem pod względem finansów, bo pokazują się wydatki, które trzeba ponieść, część z nich może być dla was zaskoczeniem, a tak jak wspomniałam niestety większość z was może czerwiec rozpocząć z debetem na koncie. Na razie nie mam pokazanych przepływów finansowych, myślę, że może trzeba będzie pomyśleć o tym, żeby pożyczyć niewielką kwotę od kogoś wam bliskiego, od rodziny, od przyjaciela.

Praca:
Powiem tak, zagrożenia utraty pracy nie ma, natomiast sytuacja może być mocno niepewna. Karty wskazują, że miejsce, w którym pracujecie może przechodzić reorganizację i nie jest jeszcze do końca wiadomo jak to będzie po tych rewolucjach wyglądać. Kto zostanie na pokładzie, a kto będzie musiał się pożegnać, czy też może trzeba będzie zatrudnić w to miejsce nowe osoby. Więc czerwiec może być dla was mocno nerwowy. Natomiast tak jak mówię nie mam pokazanej stricte utraty zatrudnienia. Proszę, aby wagi skupiły się na tym żeby jak najmniej się stresować i denerwować bo wtedy nie popełnić błędu i te trudne 30 dni uda się w miarę gładko przeżyć.
Dla osób, które nie pracują, obecnie nie mam pokazanego zatrudnienia. Natomiast mam pokazane rozmowy, które będziecie odbywać. Dużo dokumentów wysyłanych, dużo ofert może się pojawiać w internecie i warto by było, aby waga reagowała bardzo szybko. Mała rada. Sprawdźcie wasze cv, czy nie ma tam drobnego błędu czy też zwyczajnej literówki.

Zdrowie: Zmęczenie, zmęczenie i jeszcze raz zmęczenie. Wagi chyba będą odreagowały ostatnie 3, 4 miesiące i teraz będą czuły dopiero ciężar minionych tygodni. Bardzo was proszę żeby spróbować się jak najlepiej wyciszyć, spróbować jak najczęściej odpoczywać i spróbować jak najwięcej relaksować się przy muzyce, w filmie czy przy dobrej książce. Karty wskazują także, że warto będzie wyjść ze znajomymi to restauracji, czy też po prostu pospacerować. Panie wagi macie umówioną wizytę u lekarza, proszę o tym nie zapomnieć, żeby termin wam nie umknął. Przypomnijcie sobie na co umawiałyście się na początku roku.

Rada z karty tarota

Balans i równowaga - jest to jedna z kart, która idealnie pasuje do znaku wagi. Karty wskazują, że czerwiec musi upłynąć wam na równowadze. Szukajmy równowagi w każdym aspekcie życia, pamiętajmy o należytym balansie, dzięki temu uda się ten miesiąc spędzić miło i wejść w lipiec, w spokojnym radosnym z sercem i umysłem. Powoli, spokojnie to tylko czerwiec.Słowa kluczowe: horoskopy horoskop waga
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
HOROSKOP NA 2010 ROK - od wróżki Any Moonlight
HOROSKOP NA 2010 ROK - od wróżki Any Moonlight

Baran – Będzie to rok, który pozwoli Ci znacznie rozwinąć własną samoświadomość, jak i świadomość otaczającego Cię świata.

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Ostatnio czytane
HOROSKOP NA 2010 ROK - od wróżki Any Moonlight
HOROSKOP NA 2010 ROK - od wróżki Any Moonlight

Baran – Będzie to rok, który pozwoli Ci znacznie rozwinąć własną samoświadomość, jak i świadomość otaczającego Cię świata.

Popularne