Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na luty 2020

2020-02-04 10:48:48

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na luty!

Horoskop na luty 2020 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość:  Baranki moje, najważniejszą radą na ten miesiąc dla was będzie – spędzajcie wspólnie czas z Ukochanym. Jeśli zaniedbacie to teraz, za kilka miesięcy wasze relacje mogą się rozluźnić. Zróbcie razem coś szalonego ! Dosłownie – coś o co siebie nie podejrzewacie a o tym marzcie lub ukochana osoba marzy ALE szalonego. Pojedźcie na wakacje, przygarnijcie zwierzaka, zapiszcie się razem na zajęcia zumby, skok ze spadochronem zimą, morsowanie… pomysłów jest wiele. Tak naprawdę to tyle, co mogę wam powiedzieć. Partner domaga się uwagi i to ewidentnie. Plus, wam też przyda się teraz chwila rozrywki. Wstajemy z kanapy i ruszamy na podbój. Wytańczcie się na dyskotekach, popływajcie na basenie, wypoćcie wspólnie na siłowni ! Każda opcja jest super, jeśli robicie to razem.

Wolne Barany, każdy dzień to szansa na nową relację. Nie przegapcie tego, nawet jeśli ktoś nie jest wami zainteresowany w romantyczny sposób, zawsze przyda wam się nowy przyjaciel. Kto wie, może ta osoba przedstawi Was komuś, z kim spędzicie resztę swojego życia. Trzeba być otwartym w lutym – otwartość i dużo kontaktów to klucz do sukcesów.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Luty w miłości stoi pod znakiem zapytania. Dosłownie! W tym miesiącu musicie zastanowić się nad jakością waszego związku. Jeśli wam ona nie odpowiada, to należy to naprawić. Nie ubolewać, nie kłócić się, a tym bardziej nie żegnać się od razu. Przeanalizujcie, gdzie tkwi problem i zacznijcie rozwiązywanie go właśnie w tym miejscu, u źródła bólu, jak to mówią w reklamach leków, ha! Wkrótce zobaczycie, że wasze wysiłki wyjdą wam na dobre, bo w waszych związkach zawita ciepło i miła atmosfera, a tego wszyscy byśmy chcieli, prawda?

Jeśli szukacie akurat nowego związku, to radzę wam być ostrożnymi. Byki nie angażujcie się od razu w pierwszą ciekawą osobą, jaką poznacie. Nie wszyscy mają szczere intencje! Podejdźcie do nowych relacji na spokojnie i z pewną rezerwą, żeby się potem nie przejechać. Dajcie sobie czas na poznanie. Wierzę w was!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Bliźnięta w związkach – nie wyciągajcie pochopnych wniosków! Oceńcie sytuację trzeźwo! Jest szansa, że idziecie za szybko, spieszy się wam do czegoś? To niedobrze, bo nie SŁUCHACIE tego co ta druga osoba chce Wam Bliźnięta powiedzieć. Jeśli nie jesteście pewni, czy partnerowi odpowiada takie tempo, to po prostu... SPYTAJCIE! Musicie komunikować swoje potrzeby, chęci i oczekiwać tego samego od drugiej osoby. ROZMOWA to podstawa. Tylko w ten sposób możecie zbudować działający związek. Druga osoba z chęcią was wysłucha, tylko musicie zabrać głos. Do dzieła! Mówicie i słuchacie i NIE przyspieszajcie.

Natomiast jeśli szukacie kogoś do pary to teraz chyba nie jest to ten czas. Już niebawem poznacie kogoś naprawdę wartego waszej uwagi, ale to jeszcze nie w tym miesiącu. Bądźcie otwarci na nowe znajomości, na przyjaźń - szczególnie w pracy, ale jeszcze nie na miłość. Jednak nie pospieszajcie tego procesu broń Boże! Wszystko wydarzy się w swoim czasie i w swoim tempie, dobrze?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Dbajcie o drugą osobę drogie Raczki. Jeśli potrzebuje uwagi, to po prostu jej / mu ją dajcie. Jeśli potrzebuje waszego czasu, to po prostu go jej / mu dajcie. Wasze związki rozkwitają, ale żeby nie zwiędły, trzeba je cały czas pielęgnować. I tu wchodzicie Wy. Przypomnijcie sobie, jak cudownie bawicie się z tą drugą osobą i wyjdźcie gdzieś ! Zróbcie sobie wielkie wyjście, można potańczyć, możecie pójść na drinki lub nawet zaplanujcie wyjazd / wycieczkę. To wam wyjdzie na dobre, odkryjecie siebie na nowo i nauczycie się raz jeszcze cieszyć ze wzajemnej obecności. Do boju Raczki, a bardzo szybko zobaczycie zmiany!

Jeśli jesteście singlami, to ruszajcie na podboje, bo luty będzie bardzo sprzyjał zawieraniu nowych znajomości i powstawaniu nowych relacji. Nie bójcie się także randek -niewypałów. Dzięki nim posuwacie się naprzód i spotykacie coraz to innych ludzi i uczycie się tego co Wam się podoba i kto Wam się podoba. Pod koniec miesiąca macie szansę poznać swoją bratnią duszę ! Kto z „Waszego świata” Nie przegapcie tej okazji!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: W tym miesiącu musicie zrozumieć, że problemy w miłości ma każdy. A co za tym idzie, można je rozwiązać. Niestety w waszych problemach sercowych sama rozmowa nie pomoże. Nie bójcie się zasięgnąć profesjonalnej pomocy. Doradztwo miłosne lub terapeuta, a może ktoś bliski jest po to, żeby wam pomóc - jeśli wszystko inne zawodzi, to może jednak warto skorzystać z tego dobrodziejstwa, żeby uratować relację. Zastanówcie się, czy nie warto czasem opuścić swoją strefę komfortu, dla wyższych celów. A może to tylko taki nie do końca sprzyjający czas? Na pewno warto się Wam przyjrzeć, Wam razem.

Przykro mi, ale Lewki single nie spotkają w tym miesiącu nikogo wartego uwagi. Czasem tak bywa. Są wzloty i upadki. To nie wasza wina, taki los, takie karty. Możecie w związku z tym skupić się teraz na sobie. Kupcie sobie coś ładnego, idźcie do fryzjera, albo po prostu spotkajcie się ze znajomymi. Jeśli rozważacie szukanie przez portale randkowe to teraz właśnie zastanówcie się jak chcecie się tam pokazać światu. Wasz czas jeszcze nadejdzie!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Teraz przyszedł wasz czas Panny! Wszystkie dotychczasowe spięcia w waszych relacjach oczyszczą się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zakochacie się w partnerze na nowo. Wszystko będzie wam się układało, nie widzę żadnej burzy na horyzoncie. Zasługujecie na taką stabilizację emocjonalną, na taki błogi spokój. Żeby ten stan utrzymał się jak najdłużej poświęcajcie sobie nawzajem dużo uwagi i troski. Czasem to wystarczy żeby związek był naprawdę szczęśliwy.

Samotne Panny, nareszcie macie szansę poznać kogoś zupełnie innego, ciekawego, interesującego, pociągającego, intrygującego, sexownego - ohhhh. To może być to ktoś, na kogo tak długo czekaliście! Spotkacie tą osobę gdzieś dalej, w drodze, w podróży, w ruchu. Może to być obcokrajowiec lub też ktoś z daleka. Nareszcie! Trzymam kciuki. Oj, będzie gorąco.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość:  Dwa słowa – DUŻA ZMIANA! Szykujcie się na wielki zwrot uczuciowy drogie Wagi. Wszystko odwróci wam się do góry nogami. Tchniecie życie w coś, co dotychczas troszkę zdychało. Poczujecie się, jakbyście odkryli nowe kolory tęczy, jakby życie dało wam drugą szansę. Bardzo na plus! Jest szansa nawet, że przygoda ta skończy się wkrótce przy ołtarzu! Szukajcie powoli sukien ślubnych i garniturów! Cudnie moje Wagi, no cudnie! Duża stabilizacja uczuciowa, koniec nerwów i niepewności emocjonalnej. Nareszcie czeka was błogi spokój!

Natomiast samotne Wagi odkryją w sobie na nowo umiejętność flirtu. Tak jakbyście od nowa nauczyli się jeździć na rowerze! Bardzo łatwo przyjdzie wam użycie tych technik i już niebawem w waszych sercach zawita ktoś nowy. Pamiętajcie jednak, że linia pomiędzy flirtem a bawieniem się uczuciami jest bardzo cienka i łatwo ją przekroczyć. Miejcie na uwadze to, czego chce nowo poznana osoba i nie róbcie nic wbrew jej, bo szybko zakończy się wasza nowa znajomość. Poza tym wszystko SUPERRR !
Dla kilku z Nas Wagi – uwaga na powroty dawno już zapomnianych osób. Co zrobić – niech każda z Wag sama oceni.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: W tym miesiącu będziecie naprawiać swój związek. Taki Bob Budowniczy, można powiedzieć. Zdejmiecie z ramion Partnera wszystkie troski i problemy, zaoferujecie pomoc i naprawicie każdy mankament waszego związku. Partner i najbliższe wam osoby będą pod wielkim wrażeniem tego wszystkiego. Uda Wam się zapomnieć stare krzywdy, zamkniecie drzwi do przeszłości. Sami też będziecie bardzo zadowoleni ze swoich wyczynów, a wasz związek będzie funkcjonował po tym wszystkim perfekcyjnie. Chylę czoła Skorpiony!

Samotne Skorpiony bardzo będziecie chcieli znaleźć tę miłość, ale to nie teraz. Coś was będzie powstrzymywało. Będziecie podchodzić do randkowania z pewną rezerwą i to ona spowoduje, że z nikim nie nawiążecie dłuższego kontaktu. Takie „płytkie” to wszystko będzie. Nic się nie dzieje, tak czasem bywa. Ważne, żeby się nie poddawać, prawda? Ten okres jest przejściowy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Wiecie dobrze drogie Strzelce, że potrzebujecie zmiany, ekscytacji, świeżości. Zatem weźcie sprawy w swoje ręce. Zorganizujcie wyjazd, romantyczną randkę, niespodziankę dla swojego partnera, kolację, kolację ze śniadaniem. Pokażcie swojemu Partnerowi, że dalej wam zależy, okażcie czułość, troskę, miłość. Mogą to być małe gesty, ale Partner zdecydowanie to doceni, a wasz związek wejdzie na zupełnie inne tory, wrócicie do początku, nowe rozdanie, na nowo motylki w brzuchu. Nawet związki z długim stażem mają szansę na renesans uczuć. Nawet z długim stażem.

Wolni Strzelcy tak naprawdę nie będziecie potrzebować zmian. Cieszycie się swoją niezależnością i los zdecydowanie to zauważa, bo na waszej drodze nie pojawi się nikt szczególny w najbliższym czasie. I dobrze bo jest czas dla WAS. Korzystajcie z tego tak jak lubicie najbardziej.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Coś, nad czym musicie popracować to asertywność, drogie Koziorożce. Nauczcie się, że jeśli powiecie „nie”, to wasz związek się nie rozpadnie. Komunikujcie, co wam się nie podoba, bo relacja ma być korzystna dla obu stron. Partnerowi spodoba się, że zabieracie głos i prowadzicie tok rozmowy, tok związku. Pokażcie, że jesteście pełnowartościową osobą, która ma swoje zdanie i nie boi się go wygłosić. Trzymam za was kciuki. Takie czas jest Wam w związku potrzebny bo dużo jest niedomówień miedzy Wami.

Karty pokazują mi, że natłok obowiązków nie pozwoli wam myśleć o miłości. Jeżeli nawet wasza druga połówka objawi wam się w jakimś momencie, to po prostu jej nie zauważycie. To jeszcze nie teraz. Ale spokojnie, nie będzie wam brakowało kogoś do pary. Będziecie szczęśliwie rozwijać karierę, dbać o samych siebie i cieszyć się z bliskości rodziny i znajomych. Mam wyjścia z przyjaciółmi i fajne domówki. Dobry czas a na szukanie także przyjdzie pora.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Kochane Wodniki, nie zrozumcie mnie źle, ale karty pokazują mi że teraz jest czas na zmiany. W waszych związkach zabraknie dawnej namiętności i ekscytacji. Musicie się zastanowić, czy obecna sytuacja Wam pasuje. Czy warto ciągnąć to co teraz jest i tak żyć. Zapytajcie siebie czy warto? Może umyka Wam coś niezapomnianego. Upewnijcie się też, że decyzja, którą podejmujecie jest zgodna z waszym sercem i waszym sumieniem. Jeśli będzie dobra, przyniesie wam szczęście na lata. Ale pamiętajcie, idźcie za GŁOSEM SERCA!

Wolne Wodniki unikajcie zaborczości jak ognia. Jeśli poznajecie kogoś nowego, dajcie relacji czas, żeby się rozwinęła. Powoli i bez nacisków. Nie straszcie drugiej osoby, bo gwarantuje, że od Was ucieknie gdzie pieprz rośnie. Dla niektórych z Was Wodniki będzie z czego wybierać, więc nie musicie od razu przystawać na pierwszym lepszym wyborze. Miejcie na uwadze także przyszłość, nie wybierajcie jedynie na podstawie chwilowej zabawy. Zapamiętajcie to, a powinno być dobrze.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Ryby drogie! Nie bójcie się uczuć. To najpiękniejsze, co się wam mogło przytrafić. Nie odpychajcie Partnera, bo macie zły dzień. Dajcie jej / mu się pocieszyć, zaakceptujcie ten bukiet kwiatów z uśmiechem, pozwólcie zaprosić do restauracji, na dyskotekę. Jeśli otworzycie się trochę na świat i na osoby was kochające, ten zimowy miesiąc nabierze trochę kolorów, obiecuję. Jak znajdziecie chwilę, albo dwie to sami zaproponujcie Partnerowi wyjście. Teraz jest czas budowania bliskości, dla niektórych z Was może na nowo ale czas budowania, stawiania od nowa klocków. Ukochany bardzo to doceni i na długo pamiętać będzie ten miły gest. Otwórzcie serca na miłość !

Jeśli szukacie kogoś do pary, to ma dla was ciekawostkę. Już tą osobę znaleźliście. Jest to ktoś z waszego kręgu, ktoś kto jest dosłownie blisko, ramię w ramie stoi w Kartach. Darzy was uczuciem, ale nie jest pewien waszych uczuć a może się przygląda. Jeśli teraz wyciągniecie rękę to zobaczycie adoratora, tylko rozejrzeć się i zacząć inaczej myśleć. Widzę przed wami naprawdę długi, udany związek.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Czym jest ascendent w astrologii?

Dowiedz się, co daje znajomość ascendentu oraz sprawdź czy psuje do Ciebie Twój drugi, a może i trzeci znak zodiaku.

Polecamy
Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na listopad 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Ostatnio dodane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?