Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na maj 2018

2018-04-30 09:51:45

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na maj!

Horoskop na maj 2018 opracowała Margaret >>

BARAN

Miłość: Barany w związkach powinny bardziej zainteresować się tym, co czują ich partnerzy. Powinny też zwrócić uwagę na ich zachowanie. Mogą nim sygnalizować, że coś jest nie tak między wami. Dlatego postaraj się wykorzystać każdą okazję by z nim być i rozmawiać. Będzie liczył się dialog między wami i szczerość. Pod koniec miesiąca poczujecie, że wszystko układa się między wami i atmosfera wyraźnie się zmieni. Będzie bardziej czule, romantycznie i przyjemnie. Wysiłek, jaki włożyliście w zrozumienie potrzeb waszego partnera nie zostanie bez nagrody. Wasi partnerzy odwdzięczą się w najmniej oczekiwanym momencie.

Wolne Barany będą pełne wdzięku i seksapilu. Dzięki temu nie będą narzekały na brak zainteresowania. A więcej wolnych dni w maju da im czas na romantyczne spotkania.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki w związkach będą drażliwe, humorzaste i zmienne. Szczególnie panie Byk będą wręcz alergicznie reagować na uwagi partnera dotyczące ich figury. Nawet żart, teraz na ten temat, może się skończyć cichymi dniami. Dlatego ich partnerzy powinni być czujni i unikać drażliwych tematów.
Pod koniec miesiąca humor Byków troszkę się poprawi, przynajmniej na tyle by lekko uspokoić się i spojrzeć na siebie łaskawszym okiem. Dzięki temu w ich związkach zrobi się spokojniej.

Wolne Byki mimo wiosny będą skoncentrowane na własnych wadach i niedoskonałościach. Zaczną pracę nad sylwetka lub kolejną dietę cud. A w usłyszanych komplementach zaczną się doszukiwać ukrytych podtekstów, przez to w tym miesiącu raczej nie nawiążą żadnych nowych znajomości rokujących na przyszłość.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Bliźnięta w związkach doprowadzą swoich partnerów albo do rozpaczy, albo do frustracji lub normalnie ich zamęczą. Energia będzie ich roznosić i będą chciały wszędzie jechać, chodzić na imprezy i aktywnie spędzać czas. Dobrze będzie, jeżeli Bliźniaku zrozumiesz, że twój partner może mieć mniej siły i energii i pójdź na mały kompromis. Spędź czasem wieczór jak on tego potrzebuje.

Wolne Bliźnięta będą urocze, rozkoszne i towarzyskie. Spotkania, imprezy a nawet randki w ciemno, będziecie w swoim żywiole. Jednak ilość nie przełoży się wam na jakość i będą to raczej powierzchowne znajomości a nie początek, czegoś ważnego i głębokiego.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Raki w związkach będą pełne ciepła i uroku. Partner to zauważy i podda się im całkowicie. Zresztą Raki będą dbały o atmosferę w związku i zaplanują romantyczny wypad na weekend w maju. Będą się koncentrowały na ognisku domowym i potrzebach wszystkich członków rodziny. Dzięki temu maj będzie dla nich wręcz sielanką.

Za to Raki wolne ruszą na łowy i to w pełni przygotowane. Nowa fryzura, nowe ubrania, makijaż i bywanie w odpowiednich miejscach. Wszystko będą miały zaplanowane i poukładane. Nawet nowo poznane osoby będą musiały przejść przez ich test, który wcześniej sobie ułożą. Mimo to nie odmówią sobie spontanicznego flirtu, ale by umówić się z nimi na spotkanie trzeba będzie wzbudzić ich zainteresowanie. Inaczej nic z tego.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lwy w związkach wezmą sprawy w swoje ręce i zaplanują wyjazd, rozrywki i czas wolny.
Partner dowie się o planach jak zobaczy spakowany plecak lub usłyszy, że jutro wyjeżdżają. Może przez to dojść do spięcia w związku szczególnie, jeżeli partner powie, że miał inne plany. Lew poczuje się urażony i niedoceniony. Przez to może obrażony wyjechać sam i samotnie w złym humorze spędzić czas przeznaczony dla nich obojga. Lepiej Lwie nie rób za dużo niespodzianek i o pewnych planach porozmawiaj z partnerem i rodziną. Oni naprawdę docenia to i dzięki temu maj będzie bardzo udanym i rodzinnym dla was miesiącem.

Wolne Lwy zaczną szukać kogoś interesującego wśród osób lubiących podróże. Jednak będzie to dla nich tylko pewien etap, bo po paru dniach zrozumieją, że nawet na urlopie lub w podróży lepiej mieć pieniądze i dobre warunki, niż podróżować bez nich.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny w związkach zapragną prawdziwej bliskości. Zorganizują romantyczny weekend z partnerem i nie będzie im w głowie zwiedzanie. Najlepiej w ogóle nie wychodziłyby z pokoju i łóżka. Nawet poczują potrzebę eksperymentowania i spróbowania czegoś nowego. Zaskoczy to bardzo ich partnerów jednak nie będą długo się dziwili tylko chętnie wykorzystają chwilę i dołączą się. Dzięki temu wspomnienia z maja będą wywoływać tajemniczy uśmiech na ich twarzach przez dłuższy czas.

Wolne Panny mogą troszkę zatracić instynkt i wpaść w ramiona przypadkowo poznanej osoby. Ale to tylko dlatego, że one tez poczują w sobie zmysłowość i potrzebę realizacji jej. Dlatego zanim się zaangażujesz może lepiej daj sobie chwilkę na spojrzenie z boku na nowo poznane osoby a unikniesz błędów, które mogą się potem ciągnąć miesiącami.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Wagi w związkach będą miały huśtawkę nastrojów od radości do zniechęcenia. Będą tez doszukiwały się podobnych emocji u swoich partnerów. Dlatego może dochodzić w ich związkach do nieporozumień. Wystarczy jednak, że porozmawiają ze swoim partnerem a wszystko się wyjaśni i wróci do równowagi. Dopiero w połowie miesiąca Wagi zaczną bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość i na swój dotychczasowy związek.

Wolne Wagi będą szukały kogoś wrażliwego, uczuciowego a jednocześnie silnego i zaradnego. Dlatego będą ostrożne podczas zawierania nowych znajomości a zanim umówią się na randkę lub spotkanie z nowo poznana osobą poświęca troszkę czasu na rozmowę by lepiej wyczuć, czy ta osoba rzeczywiście spełnia ich oczekiwania.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Skorpiony będą na etapie rozliczania swoich dotychczasowych związków i partnerów. Z ich wrodzoną dokładnością i skrupulatnością podsumują wspólnie spędzony czas. I od tego co im wyjdzie będzie wiele zależało. Nie będą zbyt skore do rozmowy z partnerem, ale mimo to przedstawią im swoje przemyślenia i od tego będzie zależało jak dalej będzie wyglądał ich związek. O ile w ogóle zostaną w związku, które uznają za nieudane. A jeżeli dodatkowo poczują, że więcej z siebie dają niż otrzymują w zamian, to partner może się spodziewać, że Skorpiony zadecydują o zakończeniu związku i to bez wyrzutów sumienia.

Wolne Skorpiony będą czuły się piękne, atrakcyjne i tak też będzie ich odbierać otoczenie. Dlatego nie zabraknie im okazji do spotkania ciekawych osób i miłego spędzenia czasu. A może nawet w tym miesiącu poznają partnera na przyszłość.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Strzelce w związkach będą się cieszyły spokojem i harmonią. Będą się starały razem z partnerem sprawiać sobie małe przyjemności i drobne niespodzianki. Ogólnie maj będzie dla nich miesiącem pełnym romantycznych uniesień i chwil spędzanych tylko we dwoje. Dopiero pod koniec maja mogą pojawiać się drobne nieporozumienia i niedomówienia, ale je również bardzo szybko wyjaśnicie i będziecie maiły okazję do godzenia się.

Wolne Strzelce będą szalały. Roztoczą wokół siebie urok i czar, tak, że nikt nie będzie mógł im się oprzeć.
Nie przepuszczą żadnego zaproszenia na imprezę ani okazji do wyjazdu ze znajomymi. Dzięki temu poznają kogoś bardzo interesującego a ta znajomość w przyszłości może okazać się ważna.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Koziorożce w miłości będą bardzo namiętne i romantyczne. Poczują potrzebę wspólnego spędzenia czasu z partnerem i to bez dzieci i z dala od znajomych. Tylko oni i ich partnerzy. Zaplanują romantyczny weekend, wyjście do kawiarni i wieczór w romantycznym hotelu.Dzięki temu w ich związkach zapanuje atmosfera jak na początku ich znajomości. A może nawet pobawicie się w „pierwsze randki” i będziecie z partnerem uwodzić się na nowo.

Wolne Koziorożce rusza na łowy, choć tu w ich przypadku lepiej niech nie pozwolą by emocje wzięły górę nad rozumem, bo przez to mogą troszkę się zagalopować i dojdzie doi niezręcznej sytuacji. Ale jak połączycie serce i rozum będziecie miały okazję do wspaniałej zabawy we wspaniałym towarzystwie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wodniki w związkach będą miały myśli zajęte domowymi obowiązkami. Przez to ich partnerzy poczują się zaniedbani i niedoceniani. Szczególnie mogą dać wam to odczuć jak przygotują romantyczny weekend a ty tego zupełnie nie docenisz. Postaraj się mniej koncentrować na problemach a zwróć większą uwagę na osobę, z którą jesteś. Dzięki temu w połowie miesiąca atmosfera w waszych związkach poprawi się i to bardzo.

Wolne Wodniki mogą mieć problem, którego z obecnych adoratorów obdarzyć większymi względami. Przez to, może dojść do dziwnej sytuacji, że każdą wolną chwile spędzisz z innym adoratorem a i tak nie będziesz w stanie się zdecydować. Potem możesz mieć wyrzuty sumienia i na dodatek postanowisz poszukać kogoś zupełnie nowego, skoro nikt do tej pory poznany nie odpowiada Ci do końca.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: W maju partnerzy Ryb będą całkowicie pod ich urokiem. Dzięki temu zrobią wszystko by sprawić im przyjemność i na dodatek obsypią komplementami. Okazji do romantycznych chwil wam nie zabraknie a wyjazd, który wspólnie zaplanujecie może okazać się więcej niż udany. Na pewno zapamiętacie go na długo. Pary, które starają się o dziecko teraz mają na to dobry miesiąc.

Wolne Ryby będą pełne seksapilu i tajemniczości. Na dodatek doprowadza sztukę flirtu do perfekcji, przez co mogą złamać kilka ser. Jednak same będą ostrożne w wyborze partnera dla siebie.
Tym bardziej, że postanowią teraz postawić na znalezienie kogoś na stałe i założenie rodziny.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Margaret >>


Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Horoskop na STYCZEŃ 2011
Horoskop na STYCZEŃ 2011

Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie w pierwszym miesiącu 2011 roku!

Horoskop tygodniowy (12.01. - 18.01.2009r.)
Horoskop tygodniowy (12.01. - 18.01.2009r.)

Nie warto tłumić emocji. Postaraj się odreagowywać je konstruktywnie na bieżąco.

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.