Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na czerwiec 2020

2020-05-31 15:09:02

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na czerwiec!

Horoskop na czerwiec 2020 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Barany w czerwcu zapragną odejść od rutyny. Dosłownie możecie rzucić się na wszystko to co nowe, nieznane bądź ostatnio przez was zapomniane. Jeśli jesteście w stałym związku, będziecie namawiać partnera do zostawienia dzieci dziadkom i wyjazdu dosłownie na kilka dni, gdzieś gdzie będziecie mogli pobyć sami i popróbować nowych rzeczy. Ten czas bardzo was zbliży, a może nawet będziecie chcieli zrobić sobie nowe postanowienia na najbliższe pół roku. Zdecydowanie widać przyspieszenie relacji. Obudzicie się i na nowo będziecie budować i odświeżać swój związek.

Barany wolne zapragną poznać kogoś zupełnie nowego i zupełnie spróbować czegoś wcześniej wam nieznanego. Będziecie szukać przez internet szybkich randek, będziecie szukać fajnych wydarzeń w plenerze, tak żeby umilić sobie czerwiec i tak naprawdę powrócić do miłosnej gry. I uwaga moi mili. Może być wybór. Pokazuje się osoba o jasnych włosach i druga osoba. Druga to raczej osoba o włosach brązowych bądź ciemnobrązowych więc będzie wybór.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Karty chcą wam przekazać, że będziecie szukać ucieczki od rutyny. Teraz wszystko będzie dla Was nowe i chętnie wypróbujecie wszystko o czym kiedyś słyszeliście czy też widzieliście. Nie Bójcie się eksperymentować próbujcie nowych rzeczy. Bawcie się. Bardzo ładne karty na stałe związki. Nie chcę mówić, że jest to renesans uczuć, ale karty wyraźnie wskazują na odnowienie waszych relacji. Zarówno związki, które są dopiero się utworzyły, jak i związki z długim stażem. Pokazuje mi się tutaj możliwość zajścia w ciążę.

Wolne byki będą spędzać bardzo dużo czasu na powietrzu, pokazuje się korzystanie z wydarzeń plenerowych, pokazuje się odwiedzanie dawno niewidzianych znajomych. Wśród tych osób możecie dostrzec kogoś kto szybko przypadnie wam do gustu. Nie obiecuję związku na całe życie, ale obiecuję fajną wakacyjną znajomość, A co dalej zobaczymy za jakiś czas.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Bez względu na to jak długo jesteście razem ze sobą, karty wskazują, że trzeba w tym miesiącu skupić się na swojej drugiej połówce i potrzebach ukochanej osoby. Bardzo ważne jest w tym momencie utrzymanie tej równowagi, tak by wasza druga połowa czuła się zadbana i kochana. Skup się na celach, to jest klucz do sukcesu. Skup się na wyznaczaniu sobie następnych punktów do realizacji i pamiętaj, że priorytetem jest dobro drugiej osoby. Przy tak prowadzonym w związku bardzo szybko dostrzeżecie ogromną poprawę. Będzie można powiedzieć, że czujecie się jak w raju.

Wolne bliźnięta także będą planować jakie wykonać ruchy by poznać kogoś interesującego. Tak naprawdę plan jest wskazany, bo przyspieszy tylko realizacje, a nie opóźni was na przypadkowe ruchy, które nie doprowadzą do sukcesu. A co może być tym sukcesem? Sukcesem może być poznanie osoby, uwaga trochę młodszej od was. Karty wskazują, że jest to bardzo wartościowa osoba i warta waszej uwagi.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Miłe raki, bardzo proszę w czerwcu uważajcie na plotki. Co mam na myśli? Mam na myśli to, że nie wolno wam wierzyć we wszystko co możecie gdzieś usłyszeć, albo zobaczyć. Karty wskazują, że tak naprawdę pewne sprawy możecie wyolbrzymiać. Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że na spokojnie przeanalizujecie ile może być prawdy w tych rewelacjach. I od razu odpowiem, że prawdy w nich brak. Naprawdę w waszym związku nie dzieje się nic złego. Myślę, że warto byłoby zwrócić się do partnera z pytaniem czego jej/jemu brakuje i co możecie zrobić by naprawić waszą relacje. Bo jak sami wiecie, nie zawsze świeci słoneczko. Natomiast wszystko jest do naprawienia. A jeżeli są plotki to tak jak mówię, są to ludzie, którzy wam zazdroszczą, bądź przekładają swoje problemy na życie innych. Mała rada od kart - wypad za miasto tylko we dwoje, mały hotel, mały pensjonat, coś tylko dla was.

Wolne raki będą poszukiwać znaków wodnych. Będą was teraz interesować osoby spod znaku ryby, raka i wodnika. Może przy pierwszym spotkaniu nie pytajcie od razu o znak zodiaku, ale warto ten temat będzie poruszyć. Chcę wskazać, że osoba całkiem ciekawa, może być poznana w drodze, może być poznana na wyjeździe, może być poznana gdzieś w podróży. Natomiast będzie to wyjazd w obszarze kraju.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lewki co to za karty... Lwy będą w bardzo romantycznym nastroju i bardzo was proszę,  miłe lwy, żebyście nie zrobili czegoś, czego możecie później żałować. Mianowicie skoku w bok. Dlaczego o tym mówię? Karty pokazują, że serce wasze będzie bardzo gorące i może wam wpaść w oko ktoś z kim zechcecie posunąć się o jakiś krok za daleko. Karty aż krzyczą o tym, że możecie wdać się w romans w czerwcu, a przypominam że część z was jest w stałych związkach drogie lwy. Więc do was należy decyzja. Może warto ten ogromny, ogarniający was romantyzm skierować na partnera? Będzie bardzo gorąco.

Wolne lwy będziecie skakać z kwiatka na kwiatek, będziecie próbować nektaru z różnych kwiatów, będziecie się bawić, testować, i próbować. Ale uważajcie bo końcówka miesiąca nie wskazuje na to by przy was stała druga połowa. Może to oznaczać, że więcej będzie tego próbowania, a mniej poważnego wybierania. Ale może to specyfika czerwca, kto wie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny będą w czerwcu szukać chwili ukojenia, może wytchnienia, może spokoju. To nie znaczy, że coś złego dzieje się w waszym związku, oznacza to tylko tyle, że panna będzie chciała ten czas spędzić trochę na swoich warunkach, trochę w swoim małym królestwie, trochę będzie chciała zająć się samą sobą. Może hobby, może jakieś nowe zajęcia, a może po prostu odda się leniuchowaniu, czytaniu, oglądaniu albumów. W waszym związku jest wszystko dobrze i myślę, że partner zrozumie, że potrzebujecie chwili czasu dla siebie. Natomiast proszę żeby ostatnie dni czerwca udało wam się spędzić razem. Mam pokazaną niespodziankę, którą to właśnie panna zorganizuje.

Wolne Panny będą starały się zadbać o siebie, będą się starały odnowić garderobę, może fryzjer, może jakaś zmiana wizerunku. Panna zechce ustanowić wokół siebie nowe reguły, Nowy Porządek, a wszystko to po to, w wejść w nową znajomość bez starych obciążeń. Będzie to bardzo dobry ruch, bo już w połowie miesiąca może się pojawić osoba, która przyglądała się już od jakiegoś czasu. Zwróćcie uwagę na osobę, która ubiera się w dość ekscentryczny sposób bądź w sposób inny niż wszyscy. Myślę, że uda wam się wyłapać tę osobę z tłumu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Moje miłe wagi, w czerwcu część z was będzie burzyć to co zbudowała, a druga część z was będzie stawiać na nowo to co zdążyło się już zburzyć. Karty wskazują na to, że mogą być tutaj nieporozumienia z partnerem, nawet zaryzykuję stwierdzenie kłótnie. Tak naprawdę trudno będzie z wagą dojść do porozumienia. Natomiast myślę, że końcówka miesiąca będzie już w atmosferze budowania tego co udało się nam zepsuć. I tutaj postarajcie się skupić na potrzebach partnera, oczywiście przeprosić  i oczywiście w pierwszej kolejności wyciągnąć rękę na zgodę.

Jeżeli waga nie ma swojej drugiej połowy to obawiam się, że może w czerwcu kręcić nosem na pojawiające się okazję. Będziecie wybredne wyjątkowo. Myślę, że część z wag zaczeka na idealną osobę. I teraz uwaga, będzie to bardzo dobry ruch, bo po 20 czerwca na waszej drodze stanie szalenie interesująca osoba. Może to być osoba poznana dzięki pracy, bądź z okolic w pracy. Może to być strzał w dziesiątkę i może rozwinąć się bardzo ciekawy sposób.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Skorpiony mogą w czerwcu być dość bojowym nastroju. Będziecie wypominać partnerowi to, że nie otoczył was należytą opieką, że wszystko jest na waszej głowie, że cały dom musi cię ogarnąć, dzieci, psy, koty, rodzice, zakupy. Ogromne napięcia między wami, które mogą skończyć się wybuchem ogromnej awantury. Skorpiony, ja wiem, że pewne rzeczy trudno jest zapomnieć, natomiast warto spojrzeć na wszystko z perspektywy nowego dnia. Było, a nie jest. Zbudujemy coś na nowo. Spróbujcie posłuchać rady tych kart, a zobaczycie bardzo szybko jaki macie fajny związek i jaką macie dobrą relacje. A jeżeli potrzebujecie pomocy to proszę wskazać dokładnie ukochanej osobie jakiej pomocy, w jakim aspekcie i jak chcielibyście, żeby to było zrobione. To taki ukłon w stronę natury skorpiona. Jeżeli posłuchacie będzie bardzo fajna druga połowa czerwca.

Wolne skorpiony będą oczekiwać na wiadomość, telefon osoby z waszej przyszłości. I powiem tak, to oczekiwanie może być bardzo, bardzo długie, i obawiam się, że część z was może się tego nie doczekać. Wiem, wierzę i rozumiem, że tęsknicie za byłą osobą, natomiast ja nie mam tutaj powrotu do relacji.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Drogie Strzelce będę od razu przestrzegać przed ewentualnym romansem. Co to oznacza? A no to, że możecie być zainteresowani malutkim skokiem w bok. Karty wskazują, że ta osoba od dłuższego czasu wam się przygląda i może właśnie w czerwcu zdarzy się okazja, że znajdziecie się sam na sam w pewnym ustronnym miejscu. Nie mówię, że jest to informacja dla wszystkich Strzelców natomiast może dotyczyć sporej grupy Strzelców. Proszę więc zastanowić się wcześniej czy coś takiego jest wam potrzebne w obecnej sytuacji, zwłaszcza osobom stałych, dobrych, harmonijny w związkach. Jeżeli nie szukacie atrakcji na boku, możecie odmówić i spróbować przejść na stopę koleżeństwa, ale nie obiecuję, że to się uda.

Wolne Strzelce chyba nie będą miały ochoty na poznawanie kogoś nowego. Tak naprawdę będziecie trochę budować sobie przyszły wizerunek bliskiej osoby. Mam na myśli, że będziecie analizować cechy charakteru waszych byłych partnerów, po to żeby teraz wiedzieć czego nie poszukujecie i jakiej osoby nie będziecie w stanie zaakceptować. A to jest już bardzo bliska droga do tego, by poznać kogoś wartościowego.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Koziorożce, plany macie dalekosiężne, ale nie wszystko uda się zrealizować. Karty wskazują na to, że nastąpi pewnego rodzaju spowolnienie, trzeba będzie przyjrzeć się nowym okolicznościom. Oznacza to, że jeżeli mieliście z ukochanym plany, trzeba będzie je zweryfikować, dopasować do obecnej sytuacji. Nie wszystko co planujecie uda wykonać się w 100%. Ale to nie znaczy, że nie trzeba próbować. Poproście o pomoc kogoś z rodziny, mam tutaj pokazaną kobietę z rodziny, która mogłaby wam pomóc, w taki sposób, że coś co planujecie udałoby się zrealizować. Nie wiem czy to nie chodzi o pomoc przy dzieciach. Bo mam zaznaczone tutaj dzieci. także zrobić niespodziankę ukochanej osobie, i kupić bilety do teatru lub też też do kina.

Wolne koziorożce mają szansę poznać bardzo ciekawą osobę. Będzie to osoba ciut starsza od was, Może to być osoba po rozstaniu, po rozwodzie, może to być osoba po dość trudnych przejściach, ale nastawiona optymistycznie do nowych znajomości. Jedyne co tutaj się zaznacza to to, że ta osoba może rozpoczynać kilka różnych znajomości, więc może warto wypytać czego tak naprawdę poszukuje. Na pewno jest szansa na miłą znajomość, a co dalej tego na ten moment jeszcze nie wiemy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wodniczki będziecie w bardzo romantycznym nastroju w czerwcu, będziecie szukać chwil wspólnych z ukochanym, będziecie aranżować spotkania, randki i wspólne wieczory i poranki. Dużo kolacji ze śniadaniem. Myślę, że dawne zmartwienia wraz z początkiem lata odejdą w dal, a w waszym domu zagości na długo słońce i miłość. Karty sugerują by pomyśleć o wspólnych, rodzinnych wakacjach. Koniecznie zapytajcie dzieci, o jakim wyjeździe marzą one.

Jeśli chodzi o wolne wodniki i single, karty wskazują, że możecie poznać drugą połowę, Nie wykluczam tutaj, że można z tego stworzyć będzie stały długi związek. A osoba ta może być z drogi, to znaczy, że ta osoba może mieszkać gdzieś daleko od was, może przebywać w waszym mieście, waszej miejscowości, nie wykluczam, że może być to pobyt służbowy. Do dzieła wodnik.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Moje miłe ryby, ryby w stałych związkach, do was ogromna prośba od kart. Nie słuchajcie tak zwanych dobrych rad, od kobiety z waszej rodziny, mogłabym tutaj wskazać mamę lub też teściową. Jeżeli będziecie słuchać to niewykluczone, że czerwiec upłynie wam na kłótniach. Karty wyraźnie ostrzegają, że jeżeli jesteście w stałym dobrym związku, to pozwólcie sobie na wasze szczęście, nie pozwalajcie nikomu wkładać nosa w wasze sprawy i wypowiadać się na tematy waszego związku. Nie mówię, że mama bądź teściowa mają złe zamiary, ale mówię tylko to, że niepotrzebnie będą między wami mieszać. Spowoduje naprawdę nie miłą atmosferę.

Wolne ryby nie mają dobrych kart. Karty mówią nam tyle, że jeżeli kogoś poznacie, to ta znajomość może zakończyć się po pierwszej randce. Cóż pozostaje wam próbować i próbować i próbować.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2020

Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Polecamy
Horoskop
Horoskop na styczeń 2020

Jak się zacznie nowy rok? Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w styczniu 2020!

Horoskop
Horoskop na październik 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2020

Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Konkurs Ziaja
Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?