Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na kwiecień 2019

2019-04-01 10:03:48

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na kwiecień!

Horoskop na kwiecień 2019 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: U Baranów czuć wiosnę pełną parą. Barany będą nosić swoich Partnerów na rękach, obsypywać pocałunkami, prezencikami, słodkościami. Wróci do Was romantyczny nastrój. Będzie kochać i będziecie kochani ze wzajemnością. Ułoży Wam się wszystko o czym pomyślicie. Nawet mam tu szczęśliwe zbiegi okoliczności, wspólnie wypowiedziane słowa KOCHAM.
Uwaga lub gratulacje - dla Pań Baranów możliwe zajście w ciąże :)
Wolne Barany znajdą miłość i to już w pierwszych dniach będzie to ta właściwa osoba. Spotkacie ją z całą pewnością w plenerze, na otwartej przestrzeni, na zewnątrz. To może być spotkanie przypadkowe, wpadniecie na siebie, coś może upaść, będziecie potrzebować pomocy. Wychodźcie jak najwięcej już od pierwszych dni!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Samotne / wolne Byki będą przemierzać plenery łowieckie i poszukiwać, poszukiwać. Karty nie wykluczają powrotów do "byłych" znajomych, do związków z przeszłości. Cześć z Was zechce wejść raz jeszcze do tej samej rzeki. Czy warto? Tego karty nie mówią, mówią natomiast by przemyśleć każdy krok.
Natomiast UWAGA - zajęte Byki chcące wykonać skok w bok. Tak jakby w Waszym terenie łowieckim znalazła się osobą, którą będziecie mieli ochotę bliżej poznać i zdecydowanie będzie to za bliskie poznanie. Karty przestrzegają przed kłopotami. Zarówno dla Was jak i dla Waszych Bliskich. Osoba, na którą możecie zwrócić uwagę w chwili słabości może nie zachować się fair i tylko napytacie sobie biedy. Nie warto! Omijajcie takie "okazje" szerokim łukiem.
Karty wskazują także na to by zwrócić uwagę na Waszych bliskich. Ostatnio dużo pracujecie, nie ma Was w domu i Wasi najbliżsi czują się samotni.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Decyzje, przemyślenia, okoliczności zmienne. Oj będzie się działo.
Taki będzie ten miesiąc dla Bliźniąt czy to wolnych czy zajętych. Pojawi się konieczność podjęcia decyzji co dalej, jak dalej i w która stronę iść.
Powiem, że mam tu deklaracje, zaręczyny, wspólne plany, budowanie przyszłości. Będziecie chcieli czegoś więcej, pomyślicie o kolejnych krokach. Mam tu czas dobry, czas spędzony wspólnie. Czas decyzji na przyszłość.
A te wspomniane zmienne okoliczności? Uwaga na niespodzianki - bardziej się zaznacza przy singlach. Tak jakby była w Was chęć do łączenia się w pary, ale okoliczności mogły być niesprzyjające. Odwołane spotkanie, spóźnienie, zmiany decyzji. Będzie się dużo działo. Los nie oszczędzi Wam niespodzianek tylko Wasz partner może się po drodze zagubić. Tak jakby te zmienne okoliczności były na tyle niesprzyjające, że możecie się minąć z Nią/Nim.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: To może być przełomowy miesiąc, miesiąc gdzie podejmiecie ostateczne decyzje i mogą to być decyzje o rozstaniu, rozwodzie, separacji. Tak jakby dla części z Was ten balon był już tak napompowany ze musiał wybuchnąć, nie było odwrotu. Chcecie uwolnić się wreszcie od niespiętrzających się problemów. Chcecie odciąć to jednym ciosem.
Powiem tak - nie wszystko jest tak złe jak Wam się wydaje, dużo rzeczy jest w Waszych głowach, ale ja to rozumiem. Tak czujecie, tak myślicie, tak widzicie pewne sprawy.
Jakie decyzje? Część Raków przemyśli raz jeszcze sytuację i zastanowi się czy warto burzyć wszystko, część wstrzyma się jeszcze z ostatecznym ruchem, a jeszcze pozostała część Raków poprosi o pomoc z zewnątrz - terapia, lekarz, przyjaciel.
Tak wiec decyzje jest po Waszej stronie.
Wolne Raki nie będą chciały teraz szukać, skupia się na sobie, na swoich problemach, na przemyśleniach. To czas odpoczynku, zbierania sił na nowe polowanie, na wypłynięcie na szerokie wody. To przed Wami, a teraz na chwilę odsuńcie się w cień, Wasz czas nadejdzie!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Uwaga na miłe niespodzianki, mam zaskoczenie, karty pozytywów, miłych zbiegów okoliczności. Na pewno prezent od ukochanej osoby.  Ogólnie dobry, spokojny, stabilny miesiąc.
W stałych związkach będziecie budować związek, umacniać związek. Dobry czas, czas rozwoju i harmonii.
Osoby z pod znaku Lwa, będące singlami mają duże szanse na poznanie, ale zaznaczam - poznanie przyjaciela. Nie mam kart romansu, mam karty mówiące o poznaniu wartościowej osoby, kogoś kto będzie nam bliski, ale pod względem przyjaźni mówiąc ogólnie. Powiernik, bratnia dusza. Przyjaciel.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Spokój, teraz nie podejmuj Panno decyzji. Za dużo się dzieje, nie masz pełnego oglądu sytuacji. Za dużo jest tu Twoich wyobrażeń, nie wszystko jest prawdą. Karty ostrzegają przed postawieniem wszystkiego na ostrzu noża.
Panno - nie decyduj w nerwach bo mam tu silne karty mówiące o chęci rozstania z długoletnim partnerem, tylko, że to co myślicie że jest, nie jest tym czym może się wydawać. Panno - wstrzymaj się, porozmawiaj z Partnerem, spróbuj na ile umiesz na chłodno ocenić sytuację. Na chłodno. Uważam, że nie minie Was rozmowa. Myślę że oddalicie się na chwilę od Partnera, będziecie raz jeszcze analizować sytuację ale ten czas jest Wam potrzebny.
Panny single chyba nie będą skore do romansów, Wam także czas spokoju i wycofania się na bezpieczne wody jest potrzeby. Mimo nadchodzącej wiosny, ptaszków, śpiewów i motylków Wy będziecie potrzebować momentu zadumy i wsłuchania się w siebie. To Wasz czas.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Wagi w stałych związkach muszą się liczyć z konkurencją. Ktoś (myślę że jest to osoba z pracy) kręci się przy Waszym Partnerze. I teraz macie moje miłe Wago dwa wyjścia - awantura albo awantura. Bo myślę, że trzeba to przerwać w zarodku, zanim zacznie być nie do zatrzymania. Na ten moment są to tylko niewinne początki i na rozmowie dyscyplinującej się powinno skończyć. Ale dajcie Partnerowi znać ze my się nie dzieli na trzy.
Wolne Wagi wraz z pierwszymi bocianami (na na Podlasiu już wylądował bocian) udadzą się w plener na łowy. I mogą upolować diament. Będzie to osoba strasz od Was, możne być na stanowisku lub też osoba wykonująca urzędową, oficjalną profesję. Dosięgnie Was strzała Amora - ze wzajemnością.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Wolne Skorpiony będą musiały dokonać wyboru - pokazują się karty dwóch osób, dwóch adoratorów - przy czym zaznaczam, ze jedna z tych osób jest osobą z przeszłości. Więc czy wchodzimy drugi raz do tej samej rzeki czy decydujemy się na podróż w nieznane? Potrzeba czasu - dajcie sobie czas na dokonanie wyboru. Karty absolutnie nic nie sugerują, odpowiedź jest w Was.
Dla Skorpionów pozostających w związku karty są "łaskawe". Mam miły, dobry i spokojny czas, spędzony na dużej bliskości, spędzony na rozwiązywaniu codziennych problemów, ale nie w pojedynkę. Macie wsparcie ukochanej osoby. Bardzo spokojny czas, możliwe małe niespodzianki, prezenciki.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Wolne Strzelce będą dosłownie strzelać z łuku strzałami Amora - pach, pach i pach!!!. Będzie łapać każdą możliwą okazję, poznawać, zapoznawać, rozmawiać, flirtować. To będzie Wasz czas, czas radosny, czas który poświęcicie na zabawę i radość, oddacie się przyjemnościom i dobrze - w końcu mamy wiosnę. Wszystko budzi się do życia, Wy także.
Strzelce w stałych związkach będą snuć plany na dalszą przyszłość. Nie wykluczam rozmowy o zaręczynach, ślubie, wspólnym zamieszkaniu. Mam karty decydowania o tym co dalej, rozmowy spinające dwojga. I dobrze, pragnę powiedzieć nareszcie!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Powiem tak - uwaga na kłótnie, nieporozumienia, niesnaski. Ale tak jakby te nieporozumienia dotyczyły kwestii domowych / dzieci. Tak jakby trudno Wam było wypracować wspólny front, wspólne decyzje, wspólne przemyślenia. Nie warto miłe Koziorożce, nie warto - czasem jak to mówią z małej chmury duży deszcz więc zatrzymajcie się w pół drogi, jeśli trzeba oddajcie palmę pierwszeństwa Partnerowi. Spokój w domu jest ważniejszy niż postawienie na swoim.
Druga połowa miesiąca spokojna, delikatna - uda się Wam dojść do ładu - tak naprawdę z samym sobą, uda się Wam uspokoić atmosferę poprzez mądre i dyplomatyczne decyzje.
Wolne Koziorożce będą poszukiwać przyjaźni, osoby do spędzania wolnego czasu razem. I taką osobą mają sporą szansę spotkać. Może to być bratnia dusza, ktoś kto będzie dzielić Wasze pasje i zainteresowania, ktoś o podobnym do Was usposobieniu. Będziecie miło spędzać czas, tak jak obydwoje lubicie najbardziej. Dobry czas, fajna osoba. A co dalej z tego będzie? Poczekajmy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: O moje Wodniki będą opływać w miłosnej atmosferze - zarówno wolne jak i zajęte Wodniki. Będziecie cieszyć się z pierwszych promieni słońca, pierwszych listków i nieśmiałych kwiatów. Będziecie kochać i będziecie kochani. Dacie Partnerowi to co było najważniejsze, to czego brakowało w Waszym związku. Możecie odnowić nie tyle co przysięgę a bardziej powiedziałabym ze ponownie powiecie i usłyszycie kocham. Część z Was pójdzie o krok dalej, ale o tym cicho sza bo to niespodzianka.
Wolne Wodniki znajdą drugą połówkę do wspólnych spotkań. Miły czas, wyjścia w plener, kawiarnie, możliwa mała wycieczka - bliskie odległości.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Ryby będą korzystać z uroków niedawnych urodzin bo magia będzie nadal się działa. W miłości harmonia, zakopania wojennych toporków, od nowa układanie praw i obowiązków, ciepłe słowa. Naprawdę udany czas, zamkniecie starych spraw. Pokazują się karty nowej energii, siły i chęci. A to bardzo dużo. Dawne złości idą w zapomnienie.
Wolne Rybki mogą zostać złowione na haczyk - pytania na ile zostaną złowione a na ile same na ten haczyk wpłyną - jak zwał tak zwał, ważne że dwie strony będą zadowolone. Będziecie z nowo poznana osobą spędzać miło czas, mam propozycję krótkiego wyjazdu razem.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na marzec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Horoskop na zimową sesję egzaminacyjną
Horoskop na zimową sesję egzaminacyjną

Zobacz, co o zimowej sesji egzaminacyjnej mówi twój horoskop!

Horoskop na październik 2013
Horoskop na październik 2013

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na wrzesień!

Ostatnio dodane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na marzec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Konkurs Ziaja