Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na marzec 2019

2019-02-28 10:28:23

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na marzec!

Horoskop na marzec 2019 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Dla Baranów karty będą łaskawe. Dla sporej większości z Was karty wróżą zakupy do domu, pojednanie kochanków, wspólny czas w domowym zaciszu - zaznacza się silnie dom i wszystko co się z tym wiąże. Panie Barany będą dbały o dom i o to by zapewnić Partnerowi miłą atmosferę. Mogą się pojawić to co pisze większe zakupy do domu, ale będziecie o tym decydować wspólnie. Mogą to być nowe meble, dekoracje. Coś co służy domowi i jest zwyczajnie ładne.

Dla garstki z Was zaznacza się rozstanie, ale Barany myślały o tym już od dawna, teraz tylko decyzja zostanie przypieczętowana. Zaznacza mi się tu zdrada - tak jakby Baran złapał drugą połowę na zdradzie i zdecyduje się na zakończenie związku. I słusznie - karty wskazują, że jest to dobra decyzja. Nie wykluczam, że już niedługo spotkanie z nową osobą...

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki mogą poczuć się samotnymi w związku w marcu. Tak jakby Wasza druga połówka nie zwracała na Was uwagi, tak jakby czuliście się po prostu samotni, bez wsparcia ukochanej osoby. Jednocześnie mam tu karty zapracowania, spędzania za dużo czasu w pracy. Tylko karty wskazują, że wymagana jest inicjatywa i to inicjatywa musi być po twojej stronie. To Wy musicie zadbać o atmosferę w domu i pokazać / powiedzieć czego Wam brakuje. Jeśli chcecie spotkań to sami zorganizujcie wyjście wieczorne. Nie unikajcie rozmów - to ważne.

Samotne Byki będą zablokowane na nowe znajomości. Musicie się otworzyć, zamkniecie i blokady to najgorsze co możecie sobie zafundować. Już wicie czego / kogo chcecie więc wprowadźcie te plany w życie. Nie czekajcie - zróbcie to teraz.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: To będzie Was miesiąc, będziecie rozchwytywani towarzysko, będziecie się bawić w doborowym towarzystwie, także zaznaczają się pierwsze wyjścia plenerowe. Nieśmiałe, ale zawsze.
Jeśli macie drugą połówkę nie wykluczam pójścia krok dalej - mam tu rozmowy o tym gdzie widzicie siebie za 2, 3 lata i część z Was będzie podejmować rozmowy z zaręczynach, ślubie.
Osoby, które są w stałych związkach będą garnąć się do Partnera, będą dbać o Wasz wspólnym dom i wszystko co złe zacznie odchodzić do przeszłości.
Wolne Bliźnięta mogą spotkać swoją drugą połowę. Zaznacza się osoba poznana przez internet. Będzie to ktoś bardzo do Was podobny pod względem charakteru. Karty wskazują spotkanie w "realu".

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Zatrzymanie w sprawach sercowych. Tak jakby nastąpiło spowolnienie, osadzenie się na pozycjach i czekanie na ruch drugiej połówki. Ale nie wasz - nie oczekujecie ruchów z Waszej strony tylko czekacie co zrobi Partner. A co zrobi? Nic - bo czeka na Wasz ruch. Karty wyraźnie wskazują, że nie możecie doprowadzać do takiej sytuacji bo mogą się pewne znajomości rozerwać lub za bardzo poluźnić. A nikt tego nie chce.
Tak więc jeśli jesteś na początku drogi w związku, lub też jesteś już w stałym, pewnym związku nie czekaj na ruch, nie przyglądaj się tylko działaj, dawaj z siebie jak najwięcej. Stagnacja nie jest wskazana, jest Wam odradzana wręcz.
Osoby wolne nie stójcie pod ścianą i nie czekajcie na sznureczek kandydatów bo jedynie nabawicie się odcisków. Ruszcie do przodu, wyjdźcie do ludzi, działajcie na każdym polu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Powroty. Do Lwów może powrócić osoba z przeszłości, ktoś kto już gościł w Waszych ramionach. Czy to będą szczęśliwe powroty to czas pokaże. Ja jestem daleka od stawiania grubej kreski i uważam, że czasem warto dać sobie drugą szansę. Może tym razem się uda. Każde z Was ma już swój bagaż swoją mądrość - spróbujcie.

Dla Lwów w stałych związkach mam karty bardzo namiętne, romantyczne, karty mówiące o planach na wspólny wyjazd / wakacje / weekend. Niektórzy z Was wybiorą się wspólnie na uroczystość. Będzie to miły czas, nie gniewajcie się na Partnera, odpuście czasem, a zobaczycie jak przyjemnie może być.
Wolne Lwy ruszą na łowy bliżej końca miesiąca. Mam Was na spotkaniach gdzieś w dużym gronie osób, mogą być to osoby z kręgu pracy. Może - nie wykluczam - uda się upolować, ale na początek będzie to przyjaźń.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny będą bardzo skupiona na sobie co nie wróży dobrze dla stałych związków. Możecie teraz myśleć tylko o sobie i nie dostrzegać Partnera, teraz tylko Wasze sprawy będą Was zajmować. To nie jest dobre i karty chcą Was ostrzec by nie iść tą drogą. Grozi to nawet na niektórych z Was rozstaniem - a tego nie planujecie - uwierzcie mi. Jaka jest rada? Otwórz się na Partnera, na jego potrzeby, problemy. To bardzo ważne w marcu by dać z siebie więcej uwagi i troski, a nie zamykać się na swoje sprawy. To droga w jedną stronę.

Dla wolnych Panien możliwość powrotu osoby z przeszłości. Tylko że to będzie / może być powrót na chwilę, na moment. Taka burza w szklance wody. Uważajcie na tą osobę bo będzie jedynie źródłem zamieszania, a nic nie dostaniecie od tej osoby.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: To będzie bardzo dobry miesiąc dla Wag.
Wagi, które są stanu wolnego mają spore szanse na poznanie prawdziwej bratniej duszy. Będzie to miłość od pierwszego wejrzenia. Macie szansę spotkać tą osobę poza domem, będziecie odwiedzać znajomych i tam będzie ta osoba. Więc w marcu odwiedzajcie przyjaciół, znajomych - jednym słowem bywajcie wśród ludzi bo tam czeka na Was miłość przez duże M.
Wagi w stałych związkach mają karty mówiące o tym, ze będzie bardzo romantycznie, będziecie spędzać dużo czasu z ukochaną osobą, będziecie się cieszyć swoim towarzystwem. UWAGA bo Panie Wagi mają szanse na ciążę i to zaraz na początku miesiąca.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Bardzo dużo romantyzmu, stare niepowodzenia i sprzeczki idą w kąt. Partner wyciąga rękę na zgodę, ale Wy miłe Skorpiony także musicie dać coś od Siebie. To może być bardzo, bardzo przyjemny miesiąc, ale zareagujcie pozytywnie na wszystkie zachęty Partnera. A mam tu propozycję wyjść, plenerów, spotkań. Tylko wymagany jest Wasz entuzjazm i zapomnienie tego co było złe.

Wolne Skorpiony może ustrzelić strzała Amora i to już zaraz w pierwszych dniach marca. To będzie osoba, którą mogliście już kiedyś minąć bo ta osoba gdzieś stale jest Was blisko. I teraz, w tym miesiącu Wasze szlaki mają szansę się przeciąć.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Uwaga na spory w stałych związkach, uwaga na kłótnie o błahostki. Karty przestrzegają Was przed burzą, którą sami sobie chcecie zgotować - nie wiedzieć czemu. Szukacie zaczepki. To droga w jedną stronę i skończy się potężna awanturą bądź nawet rozstaniem, albo cichymi tygodniami. Nie warto Strzelce, nie warto szukać dziury w całym, nie warto się spierać o drobnostki. Zamknijcie oczy na pewne sprawy, zapomnijcie. Jeśli posłuchacie tej rady "grozi" Wam fajny, romantyczny weekend gdzieś z dala od domu.

Wolne Strzelce będą niezwykle wybredne. Nic i nikt nie będzie Wam odpowiadał w tym miesiącu. Część Strzelców przeniesie swoje poszukiwana do internetu, odnowi swój profil, zmieni coś, doda. To może być dobry kierunek zmian.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Wolne Koziorożce będą szukać przygód. Tak jakby Wasze serce i ciało budziło się z zimowego snu i ruszycie na łowy. Będziecie szukać wśród ludzi i tam macie szansę ustrzelić swoją miłość. Będzie to osoba na pierwszy rzut oka nie pasująca do Was, ale szybko się okaże, że macie wspaniałą nić porozumienia i coś Was jednak łączy. Warto dać sobie szanse mimo początkowej "niechęci".

Koziorożce w stałych związkach będą dbać o partnera jak nigdy wcześniej. Śniadanka, kolacyjki, spacerki, prezenty... Wy także obudzicie się z letargu i zaczniecie okazywać miłość swojej drugiej połowie i będzie gorąco. Dzieci wyślecie do dziadków, a weekendy będziecie spędzać razem w sypialni. Będzie się działo, a Partner będzie zachwycony.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wodniki, czas spuścić z tonu i przestać tylko wymagać. To droga szybka i bezpośrednia do rozstania. Dotyczy to Wodników w długich jak i krótkich związkach. Karty wskazują, że macie postawę JA, JA i JA - a tego na dłuższą metę nikt nie będzie tolerował. Tylko zastanawia mnie skąd taka postawa, taki pomysł, z czego to wynika? Bo przecież kto jak kto, ale Wodnik potrafi dać bliskość i ciepło - i to tą prawdziwą i szczerą bliskość. Co takiego się zmieniło?

Wodniki szukające pary do wspólnego życia powinien zmienić obszar połowu. Jeśli do tej pory nie udawało się w jednym miejscu, to czas przenieść się na następne łowisko - jeśli nie klub to może plener? Jeśli nie internet to może pomoc znajomych? Rada jest jedna - zmień strategię.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Bardzo dobry czas dla Rybek, wpłyną na spokojne wody. Będzie dużo dowodów miłości, będą prezenty (także urodzinowe), będą ciepłe słowa i dużo romantyzmu. Ryby otworzą się na Partnera, na przeżywanie razem chwil, będą swobodne i poczują się bezpiecznie. To będzie Wasz miesiąc. Nie zaniedbujcie tylko Partnera i za każdy miły gest odwdzięczcie się ciepłym słowem. To Was czas, Wasz miesiąc Ryby.

Wolne, swobodne i poszukujące Ryby także maja szansę na dobry marzec. Ktoś kogo możecie zapoznać znajduje się trochę dalej ale dzięki zaproszeniu znajomych macie szansę na zapoznanie się. Tak więc nie odwołujcie spotkań, szukajcie kontaktów ze znajomymi i odpowiadajcie „tak” na każde zaproszenie. Tam jest ta osoba - płyń Rybo.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na marzec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Horoskop na styczeń 2014
Horoskop na styczeń 2014

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop!

Horoskop na lipiec 2014
Horoskop na lipiec 2014

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na lipiec!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na marzec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!