Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na listopad 2020

2020-11-02 08:35:30

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na listopad!

Horoskop na listopad 2020 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Barany z początkiem miesiąca mogą zostać zaskoczone, karty wskazują na to, że coś was z początkiem listopada zaskoczy.
To dotyczy Baranów zarówno wolnych jak i stałych związkach, karta dużego zaskoczenia, dużej niespodzianki. Zobaczymy czy dobre czy trudniejsze karty.
Już mówię, Barany w stałych związkach mogą odczuwać osamotnienie, partnera może być mniej, tak jakby Partner zwrócił się w kierunku pracy, gromadzenia dóbr, skupił się na obowiązkach zawodowych, skupił się na finansach. Dlatego myślę, że będzie wam trudniej w listopadzie. Bo fizycznie odczuje samotność. Natomiast karty wskazują bardzo wyraźnie, że jeżeli pozwolicie sobie na otwartą szczerą rozmowę z ukochaną osobą to dosłownie wszystko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ma możliwość powrotu na właściwe tory i od czujecie już bliskość w związku w trzecim kwartale miesiąca. Więc myślę, że to będzie to zaskoczenie, że poczujecie tak skrajne emocje. Natomiast ważne żeby odbyć szczerą rozmowę. Partner ucieka w pracę ponieważ uważam, że albo macie kłopoty finansowe albo też Partner chcę zgromadzić większą kwotę pieniędzy.
Single uważajcie na powroty z przeszłości, absolutnie nie wolno wam wracać dwa razy do tego co było. Karty wskazują na oszustwo na manipulacje na łzy i na to, że osoba z przeszłości może chcieć wykorzystać i będzie to doświadczenie bardzo bolesne. Proszę nie wracamy do tego co było. Rada, mała informacja, gdzieś za zakrętem czeka bardzo fajna osoba do przyjaźni, może być ciut młodsza od was. Warto poszukać tego przyjaciela. I to może być ta niespodzianka.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Panie Byki powiem tak, uważajcie na rywalkę zwłaszcza jeśli jesteście w związku, który dopiero co się rozpoczął. Karty wskazują by przyjrzeć się uważniej partnerowi czy przypadkiem jeszcze nie prowadzi rozmów z osobą z przeszłości. Nie są to karty niepokojące, są to jedynie karty, które mówią o tym, że swojego warto pilnować.
Byki w długim związku, o długim stażu, mam karty mówiący o tym, że pod koniec miesiąca możecie mieć nieporozumienie co do czy też wychowywania swoich dzieci, czy też wnuków. Karty wskazują na to, tak jakby młode osoby i sposób obchodzenia się z nimi był przyczyną do sporów. Karty wskazują na to, że lampka dobrego wina, kocyk, skutecznie was pogodzi. Nie warto się wspierać, warto się godzić, i spędzać razem czas, a listopad sprzyja spędzaniu wieczorów w sypialni. Polecam.
Wolne Byki, szykujcie się na szarżę i podboje miłosne. Macie szansę dosłownie w ostatnie dni listopada, poznać bardzo ciekawą interesującą osobę. Karty wskazują, że ktoś wam bliski, znajomy, znajoma może wam tę osobę przedstawić lub o tej osobie coś opowiedzieć lub wręcz tą osobę wskazać. Tak więc rada od kart jest taka - spędzaj listopad w gronie znajomych i przyjaciół bo tam możecie trafić na istotną wskazówkę, która ma szansę odmienić wasze życie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Bliźnięta, chcę od razu przekazać pewną informację która pokazała się z przełożenia. Otóż może jedna, może dwie, może kilka osób z spod znaku Bliźniąt w listopadzie powie sakramentalne tak. Zawrze związek małżeński. Bardziej mam pokazane ślub cywilny, urzędowy. Co prawda widzę, że listopad nie zawiera litery „r”, natomiast co do moich słów jestem przekonana. Wiem, że są gdzieś Bliźnięta, które przypieczętują ślubem długoletni związek. Gratuluję i wszystkiego najlepszego, niech wam się szczęści.
Bliźnięta, które nie planują ślubu w listopadzie, albo już są dawno po ślubie, karty wskazują na to, że miesiąc ten będzie pod znakiem odwiedzin członków rodziny. Może być tak, że to wy będziecie jeździć do rodziny, a może być tak że rodzina przyjedzie do was. Chcą wskazać tutaj, że karty opowiadają taką historię, że do pary, którym urodził się maleńkie dziecko przyjedzie mamusia, czy też teściowa. Listopad większość z was spędzi bardzo rodzinnie. Myślę, że listopad bardzo szybko wam zleci, dosłownie ciach prach i nie ma.
Single mają szansę spotkać osobę od siebie starszą. Tak moi drodzy czy z tego będzie coś więcej to już czas pokaże, natomiast osoba ta, ma szansę pokazać się wam zaraz na początku miesiąca. Wróżę, że będzie cię bardzo często się spotykać głównie w kawiarniach, klubach i w restauracjach. Dobry początek znajomości. Osoba ta będzie bardzo interesująca, inteligentna, fascynująca i zamożna. Czego chcieć więcej?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Moje miłe Raki, jeżeli mówimy o kwestiach związkowych, kwestiach uczuć, to muszę powiedzieć, że listopad może być miesiącem w kratkę. Co to oznacza? Oznacza to, że będzie trochę śmiechu, trochę zabawy, trochę łez i trochę zazdrości, troszeczkę może uzasadnionej zazdrości, ale to za chwilkę powiem. Karty mówią, że początek miesiąca macie szansę spędzić w gronie znajomych osób i tam może zaistnieć taka sytuacja, że partner, czy też partnerka, mąż czy też żona może troszeczkę za dużo czasu spędzać z inną osobą. Tutaj mogą z tego powodu pojawić się nerwy, będzie odrobinka zazdrości. Ale, powtarzam wszystko wróci do normy i wszystko uda się wam bardzo ładnie sobie wyjaśnić. Więc Raki nie ma co wyciągać armaty na muchę. Koniec miesiąca wręcz bajkowy.
Wolne Raki mogą wdać się w krótki, ale bardzo intensywny romans. Krótki romans, albo aż romans, to już musicie sami ocenić. Przestrzegam tylko żeby nie romansować z mężem przyjaciółki, to jest rada dla pań Raków. Natomiast wszystkie Raki mają szansę w samej końcówce miesiąca poznać bardzo wartościową osobę do związku.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lwy, spieszę donieść, że w listopadzie macie szansę otrzymać drogi, elegancki, fantastyczny prezent od ukochanej osoby. Karty mówią, że w stałych związkach będzie to czas, który spędzicie razem, bardzo domowo i tak jak powiedziałam, macie szansę otrzymać bardzo przyjemny prezent. Miesiąc sprzyja podejmowaniu wspólnych decyzji. Decyzji długofalowych, odważnych decyzji finansowych, budowaniu wspólnej przyszłości. Spokojny stabilny czas, czas budowania i planowania.
Wolne Lwy mają szansę spotkać osobę do bardzo stabilnego, stałego związku. Może to być osoba pracująca na wysokim stanowisku, na pewno jest to osoba dobrze zarabiająca. Oglądajcie się gdzieś w sąsiedztwie waszego miejsca zatrudnienia, waszej pracy. Dodatkowa wskazówka jest taka, że osoba ta może mieć bardzo interesującą pasje.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Miłe Panny w stałych związkach, w listopadzie mogą was czekać, zwłaszcza jeżeli jesteście panią Panną - małe zazdrostki o partnera. Tak jakbym wasza wyobraźnia troszkę za mocno pracowała i panie Panny zaczynały mieć pewnego rodzaju podejrzenia. Od razu powiem, że podejrzenia są całkowicie bezpodstawne. Nie ma tutaj niczego co mogłoby powodować u pań Panien smutek. Karty radzą natomiast otworzyć swój dom na gości i na znajomych, karty podpowiadają, że warto spędzać wspólnie w gronie sympatycznych osób wieczór. Może gra w karty, może serial, a może kolacja. Co zdecydujecie.
Wolne Panny mogą mieć na polu poszukiwania bliskiej osoby niestety niepowodzenia. Karty wskazują na to, że osoby, które mogą pojawić się w naszym otoczeniu i nie będą pasowały do was. Nawet może się pojawić pewnego rodzaju zniecierpliwienie. Natomiast bardzo ważne jest to żeby naprawdę nie zgadzać się na wszystko, jeśli nowo poznana osoba nie odpowiada wam pod względem charakteru, zachowania, czy też nawet wyglądu, to lepiej rozstać się w pokoju.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Wagi w stałych związkach karty chcą ostrzec przed możliwym gorącym romansem. Głównie są tutaj pokazane panie Wagi, które mogą zdecydować się na ognisty skok w bok, może to być osoba powracająca do was, osoba z waszej przeszłości. Zaznacza się to w formie możliwości, więc to w podejmiecie decyzję czy jesteście zainteresowani taką formą spędzania wieczorów. Jeśli mam być szczera to karty absolutnie nie polecają tej formy rozrywki, ale to już tak jak mówię, decyzja należy do was. Pozostałe uwagi, które nie szukają atrakcji na boku mają szansę w połowie miesiąca na dosłownie bardzo krótki wypad we dwoje, jest tutaj pokazane hotel, pensjonat, może to być miejsce blisko waszych rodzinnych stron.
Wolne Wagi mają szansę udać się na zabawy, na wieczorne wyjścia, gdzieś wśród przyjaciół i znajomych. Wychodźcie jak najwięcej bo macie szansę poznać naprawdę bardzo ciekawą osobę, ale karty na razie wskazują tutaj romans. Natomiast nie przekreślam szans na coś więcej w późniejszym czasie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Skorpiony, bardzo fajny miesiąc. Mimo, że jest to listopad, macie naprawdę wiosenne karty. W stałych związkach sielanka, dawne spory idą w niepamięć, odbudowa związku na nowo. Część z was jeśli jesteście już na tym etapie, możecie zacząć myśleć o małżeństwie. Karty wskazują, że skorpiony będą w listopadzie budować związek, wzbogacać siebie i związek. Jedna z kart wskazuje tutaj na możliwość zajścia w ciążę, więc proszę o tym pomyśleć.
Wolne Skorpiony natomiast mogą wybierać i przebierać. Karty wskazują na to, że wśród was pojawi się kilka bardzo fajnych osób, a na pewno dwie z tych osób zwrócą waszą uwagę. Malutka tylko przestroga, nie zastanawiaj cie się zbyt długo, żeby wam ptaszek nie odleciał.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Miłe Strzelce, mam wrażenie, że w listopadzie będziecie się rozglądać za nowościami. Będziecie próbowali odświeżyć waszą znajomość, możecie wpaść na świetny pomysł. Nie chcę tutaj sugerować igraszek, bo karty wskazują na to, że spędzicie bardzo dużo czasu razem. No i jeśli na igraszkach to tym lepiej, sama osobiście polecam. Karty wskazują że dawne spory jeśli były pójdą w niepamięć. I jedyne na co zwracam uwagę to, że trzeba będzie zwrócić uwagę na dzieci, bądź wnuki, karty wskazują że trochę czasu będziecie musieli skupić na waszych dzieciach lub wnukach. Ale spokojnie, spokojnie na wszystko znajdziecie czas. Miesiąc na godzenie się na spędzanie czasu wspólnie bardzo dobry czas mimo aury za oknem. Czas na planowanie przyszłego roku, przyszłych wydarzeń.
Wolna Strzelce mają szansę upolować grubą zwierzynę. Będzie to osoba, która bardzo wam się podoba, może być bardzo w waszym typie. Szukajcie tej osoby w tłumie ludzi, gdzieś gdzie jest duży ruch i duże zamieszanie. Mała wskazówka nie wiem czy przydatna, ale to kolor czerwony. Interpretację pozostawiam wam.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Koziorożce będące w stałych związkach mogą szykować się do bardzo intensywnego miesiąca. Będziecie dużo czasu wspólnie spędzać z przyjaciółmi, na spotkaniach rodzinnych, na spotkaniach z bliskimi. Miesiąc ten będzie charakteryzował ruch i przemieszczanie się, będziecie starali się dużo czasu spędzić poza domem, odwiedzać dawnych znajomych i rodzinę. Karty wskazują, że ktoś z was może być zaproszony na chrzciny. Spokojne bardzo rodzinne miesiąc, spędzony zarówno w domowym zaciszu jak i u rodziny i przyjaciół. Malutkie tylko smuteczki w pierwszych dniach miesiąca, ale szybko sytuacja się wyjaśni.
Wolne Koziorożce mają szansę poznać nowych znajomych. Nie stawiałabym od razu na związek czy też na romans, raczej stawiałabym na to, że macie szansę poznać całkiem miłe grono znajomych. Szukajcie osób, które dzielą podobne zainteresowania do was.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wodniki będące w stałych związkach, będące w małżeństwie karty początkowe już ostrzegają przed tym by nie pozwalać sobie na to by ktoś ingerował w wasze sprawy. Karty wskazują na to, że może być waszym otoczeniu osoba, która chce mieszać w waszych prywatnych sprawach, uczestniczyć w waszych decyzjach, wpływać na wasze małżeństwo czy też wasz związek. Skacze wskazują na to, że trzeba będzie podjąć pewne decyzje, mogą to być poważne i odważne decyzję i absolutnie karty wskazują na to, że musicie je podjąć razem, w małżeństwie, związku. Trzymajcie doradców z daleka od siebie, niech każdy zajmuje się swoimi sprawami. Druga połowa miesiąca znacznie spokojniejsza, odpływa stres, odpływają niepokoje.
Wodniki, które poszukują drugiej połowy mają szansę poznać naprawdę interesującą osobę. Osoba ta będzie poznana w towarzystwie, karty sugerują, że możecie zostać gdzieś zaproszeni i tam w towarzystwie znajduje się wspomniana osoba. Zaznaczam też, że ta osoba może mieć pewnego rodzaju znak szczególny, bądź szczególną cechę. Szukajcie wyjątkowych osób. I nie wolno wam omijać żadnych zaproszeń.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Ryby w stałych związkach - mogę powiedzieć jedno - sielanka. Początek miesiąca spędzicie naprawdę bardzo miło, będzie dużo okazji do wspólnych rozmów, do planowania najbliższych wydarzeń. Natomiast karty wskazują, że ten czas spędzicie razem w domu, w gronie najbliższych, nie mam tutaj karty ruchu. Natomiast końcówka miesiąca może przynieść niewielkie rozczarowanie, którego źródłem mogą być albo wasze dzieci, albo wnuki. Tak jakby dzieci nie mówiły wam całej prawdy, tak jakby mogły mieć kłopoty, sytuacja może trochę wymknąć się spod kontroli. Natomiast wszystko jest do załatwienia, tylko proszę żebyście na pewne sprawy reagowali wcześniej. Jeżeli chodzi o sam związek, mam karty bardzo spokojne bardzo stabilne, tak jak mówię czas spędzony razem w domu, pod kocykiem, seriale, kino domowe, popcorn. Bardzo przyjemne spokojne karty.
Wolne Ryby, single mogą nie mieć okazji w listopadzie do poznania miłość życia. Natomiast absolutnie karty wskazują na szczere i przyjemne rozmowy w gronie znajomych, będą to rozmowy za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Nie wykluczam nawet, że założycie
pewną grupę i będziecie wieczorami siadać do komputera i tam ze sobą rozmawiać. Takie czasy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Czym jest ascendent w astrologii?

Dowiedz się, co daje znajomość ascendentu oraz sprawdź czy psuje do Ciebie Twój drugi, a może i trzeci znak zodiaku.

Polecamy
Horoskop
Horoskop na listopad 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na czerwiec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Ostatnio dodane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?