Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na luty 2021

2021-02-01 09:08:17

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na luty 2021!

Horoskop na luty 2021 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Miłe barany, karty na luty wskazują dla Was czas, który spędzicie razem z starszymi członkami rodziny, bądź też w większym gronie rodziny. W lutym mogą szykować się różnego rodzaju uroczystości i rocznice, które właśnie będziecie z rodziną świętować. Karty próbują także przestrzec Was przed rozsiewaniem plotek. W stałych związkach stabilnie, może mała przestroga przed nudą. Może spróbujecie wykrzesać z siebie odrobinę energii? Może zarazicie partnera jakimś szalonym pomysłem, co?

Wolne barany, część z Was, nie mówię, że wszyscy, ale część z Was zapragnie pozostać dłużej w domu, tak jakby Wam nie w głowie były teraz randki, spotkania i szalone wyjścia. Natomiast uważam, że wielu z Was rozpocznie swego rodzaju może romans, zabawę z kimś. Dosłownie pokazuje się romans, zabawa, flirt przez telefon, tak jakbyście więcej czasu spędzali na rozmowie telefonicznej z kimś interesującym. Bardzo ciekawe karty i sama jestem ciekawa, nie ukrywam, w którą stronę to pójdzie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki w stałych związkach w lutym będą gasić pożary, ale nie swoje, tylko wszystkich znajomych, koleżanek, kolegów, przyjaciół. Tak jakby byki pełniły rolę terapeuty wszystkich wokół. Karty troszkę przed tym będą przestrzegać, bo tak naprawdę możecie nie zauważyć rzeczy, które dzieją się w Waszym związku, bądź Wasza ukochana osoba może po prostu poczuć się odstawiona na boczny tor. Tak więc jeżeli możecie udzielić rady to pozostańcie na etapie udzielania rady, nie wchodźcie w czyjeś konflikty, bo tak naprawdę tylko Wy możecie na tym stracić i Wasz związek. Dodatkowo karty pokazują rozmowę o romantycznym wyjściu, może bardzo krótkim wyjeździe w połowie bądź pod koniec lutego. Ale to już pozostawiam Wam ponieważ karty mówią o rozmowie, a warto by było wcielić w życie.

Wolne byki zdecydowanie uderzą teraz poprzez komunikatory, poprzez internet i już na początku miesiąca macie szansę spotkać dwie, bądź nawet trzy interesujące osoby. Na początku stworzycie swojego rodzaju grono dobrych znajomych i będziecie wymieniać się ciekawymi pomysłami. Co ważne, karty wskazują dodatkowo, że w połowie miesiąca będziecie zapraszać gości do siebie do domu. Zwróćcie uwagę na osoby towarzyszące Waszym znajomym, wśród tych osób może kryć się bardzo wyjątkowa dla Was osoba, może nawet przyszłościowa.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Luty będzie dla Was bardzo dobrym miesiącem. Czekają Was dobre informacje dotyczące starszych członków rodziny, możliwe, że czekają Was spotkania, wizyty i uroczystości. Wiele z Was spędzi walentynki bardzo romantycznie, odnowicie miłosną przysięgę. Jedyne do czego mogę zwrócić uwagę to, że może zaistnieć taka sytuacja, że członkowie rodziny wejdą Wam trochę na głowę. Panie bliźnięta, Wasz ukochany szykuje Wam niespodziankę i mówię to, dlatego bo bardzo bym chciała żebyście Wy także coś dla niego przygotowały.

Wolne bliźnięta mają bardzo spore szansę na poznanie osoby naprawdę na wysokim poziomie. Osoba ta może być osobą po przejściach, może mieć dziecko. Ale będzie to osoba stanu wolnego. Nie ukrywam, że bardzo dobrze zaznacza się tutaj także status finansowy tej osoby. Wypatrujcie miłości w drodze, podczas poruszania się, przemieszczania się, gdzieś w podróży.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Raki w stałych związkach, uwaga na nieporozumienia na tle finansowym, nieporozumienia dotyczące sposobu wydawania pieniędzy i celów finansowych. Może się do ujawnić dosłownie w pierwszych dniach lutego i jest to dość mocna przestroga. Spróbujcie w zaufać partnerowi i wspólnie porozmawiajcie o większych zakupach, ale naprawdę pomysł partnera nie jest taki zły. Więc przestrzegam przed kłótniami bo może być potem nieprzyjemny miesiąc, a szkoda by było walentynki spędzić osobno.

Raki poszukujące niestety będą szybko zrywały znajomości. Tak jakby osoby, które się pojawiają w Waszym otoczeniu nie spełniały Waszych oczekiwań i tak jak byście nie mieli ochoty na kontynuowanie znajomości. Nie ma w tym nic złego podkreślam, jeżeli ktoś nie odpowiada wzorcom, których poszukujecie to śmiało możecie pewne tematy zamykać. Natomiast uważam, że nie spędzicie samotnie Walentynek, bo mam pokazane bardzo romantyczne i miłe spotkanie. Może to być spotkanie niespodzianka, może, ale nie musi.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Tym razem zacznę od lwów będących singlami, bądź będących związku i oczekujących na pewne ruchy. Więc jeżeli jesteście lwami wolnymi to na początku lutego poznajecie osobę, która wiele wskazuje na to, że będzie osobą do stałego i długiego związku. Może przedstawić Wam tę osobę koleżanka, znajomą. Wskazać Wam może tę osobę kobieta z waszego otoczenia. Jeżeli jesteście lwami, które są w związku to możecie się spodziewać oświadczyn. Karty wskazują to od razu w pierwszym rzędzie. Tak więc lwy panie oczekujcie pierścionka, ale wy panowie możecie oczekiwać rozmów z partnerką o pójściu o krok dalej, co bardzo Was ucieszy.

Lwy będące w stałych związkach możecie szykować się na krótki, ale bardzo romantyczny wyjazd. Nie wykluczam tego, że Wasze dzieci bądź wnuki pomogą Wam zorganizować ten wyjazd. Może być też tak, że dziadkowie zajmą się dziećmi, a Wy będziecie mogli pobyć chwilę sam na sam. Zwróćcie tylko uwagę właśnie na starsze osoby w Waszym otoczeniu czy nie potrzebują pomocy. Fajnie by było odwdzięczyć się i zaoferować pomoc starszym członkom rodziny. Miesiąc dobry, romantyczny, spokojny. Jedyne co ostatnie dni miesiąca maleńka, sprzeczka.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Zodiakalne panny będące w stałych związkach, bardzo proszę zwróćcie uwagę na kłopoty Waszego partnera. Karty wskazują wyraźnie, że Wasza ukochana osoba może mieć kłopoty czy też zmartwienia, o których Wam nie mówi. Może to powodować, że Wasza druga połówka będzie się od Was odsuwać. Nie jest to spowodowane gasnący żarem namiętności, a jedynie, albo aż, własnymi kłopotami. Bardzo duża prośba spróbujcie na spokojnie porozmawiać, zamiast tworzyć w głowie różne scenariusze i historię. Spróbujcie otwarcie zapytać czy możecie w czymś pomóc, jak możecie pomóc. Myślę, że ukochana osoba naprawdę tego teraz potrzebuję. Chwile spędzone sam na sam tylko umocnią Wasz związek.

Panny poszukujące drugiej połowy, niestety karty mówią, że luty nie będzie miesiącem gdzie uda się Wam zawrzeć związek. Owszem w końcówce miesiąca możecie liczyć na spotkanie towarzyskie, może ono być przypadkowe bądź może być dla Was zaskoczeniem, natomiast nie mam kart mówiących o tym, że ta osoba, to będzie ta właściwa osoba. Tak jakby było tutaj swojego rodzaju rozczarowanie postawą tej osoby.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Miłe wagi, luty przyniesie Wam sielankę. Dużo czasu będziecie spędzać z ukochaną osobą w domu, karty wskazują wyraźnie, że sprawy domowe, sprawy rodziny sprawy bliskich Wam osób, przyjaciół będą teraz najważniejsze. Myślę, że są wśród Was wagi, które zdecydują się na remont mieszkania, czy też zmiany dekoracji. Wszystko co dotyczy spraw domowych i rodzinnych będzie Was zajmować w lutym. Dobre karty, bardzo spokojne. Jedynie co, to możecie się spodziewać papieru urzędowego, który w pierwszej chwili może wydać się niekorzystny, czy też niezrozumiały, ale tak naprawdę decyzja, którą otrzymacie będzie dobra.

Wagi single, karty podpowiadają, że macie szansę poznać nowych znajomych. Mogą to być osoby, które mają podobne hobby do wagi, zainteresowania, pasje, ale nie mam kart w związku. Natomiast może się do Was odezwać osoba z przeszłości, może się odezwać telefonicznie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Zajęte skorpiony spędzą luty w bardzo przyjemnej atmosferze. Karty pokazują możliwe spotkanie z większą grupą znajomych, karty pokazują bliżej końca miesiąca uroczystość, którą spędzicie tak jak mówię, w większym gronie znajomych. Będzie to miesiąc gdzie tak naprawdę zbliżycie się do siebie. Karty pokazują, że dawne nieporozumienia odejdą w niepamięć. Jeśli pani skorpion marzy o powiększeniu rodziny, luty będzie dobrym miesiącem na zajście w ciążę. Jedyne na co chcę zwrócić uwagę, to nie słuchajcie informacji, które przekaże Wam ciemnowłosa kobieta, nie słuchajcie plotek.

Wolne skorpiony, karty mówią, że na początku miesiąca będzie Wam trudno dojść do ładu z samym sobą. Karty pokazują napięcia, możliwe stresy, taki trudniejszy czas przez pierwsze dni lutego. Ale już dokładnie po 10 lutego wchodzicie w nową energię, otwieracie się na nowe znajomości, wychodzicie i macie szansę spotkać bardzo miłe, interesujące osobowe. Wśród tych osób może być osoba, którą na początku zechcecie odrzucić, natomiast bardzo proszę żebyście dali szansę tej znajomości. Osoba na pierwszy rzut oka niepasująca do Was, natomiast okaże się bardzo interesująca.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Miłe strzelce, jeżeli jesteście strzelcami w stałych związkach to karty podpowiadają, że uda Wam się wyrwać gdzieś z ukochaną osobą i spędzić chwilę czasu sam na sam. Absolutnie karty podpowiadają, że część z Was będzie miała okazję poprosić o pomoc babcie, dziadków w opiece nad dziećmi. Uda Wam się spędzić naprawdę bardzo romantyczne chwile. Od razu podpowiem, że jest to dobry moment na powiększenie rodziny, karty podpowiadają, że możecie postarać się o dziecko. Podpowiem jeszcze, że pewne sprawy, które planujecie z ukochaną osobą niestety będą musiały troszeczkę poczekać. Mam tutaj na myśli sprawy związane ze zmianą nieruchomości na większą, bądź z kupnem działki, budową domu. Karty podpowiadają, że te sprawy jeszcze nie będą mogły się teraz zrealizować i wasze plany Trzeba będzie odłożyć na później. Ale plan uda się zrealizować.

Wolne Strzelce Będą strzelać celnie. Mam pokazany wybór między dwiema osobami i trzeba będzie wybrać z kim spędzicie więcej czasu. Jest tutaj także pokazana bardzo fajne informacja, mówiąca o tym, że będziecie się bardzo podobać w towarzystwie, będziecie wzbudzać zainteresowanie. Zdecydowanie w takim razie podpowiadam wykorzystajcie luty jak najlepiej, bo mam pokazane grono adoratorów. I wychodźcie, poznawajcie osoby, pozwólcie się pokochać.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość:  Miłe koziorożce, szybciutko donoszę, że gwiazdy będą rozpieszczać Was w lutym. Wchodzicie w nowy etap znajomości, nowy etap związku. Dla osób, którym nie układało się do końca dobrze, mam odnowienie uczuć, ba! powiem nawet eksplozję uczuć. Jesteście wybrańcami gwiazd. Karty podpowiadają, że tak naprawdę jak to dotknięciem czarodziejskiej różdżki, dużo jeśli nie wszystko, uda się poukładać. Możecie śmiało planować następne poczynania. Proszę tylko o to żebyście naprawdę okazali więcej uczucia ukochanej osobie, bo to rozpocznie cały etap przyjemnych zdarzeń. Dodatkowo podpowiem o czym na pewno pamiętacie, że w połowie miesiąca jest święto zakochanych. Więc koziorożce bardzo dobry układ na stałe związki. Nie bójcie się planować, nie bójcie się kochać, nie bójcie się okazywać miłość, a naprawdę długo ten miesiąc zapamiętajcie.

Wolne koziorożce bardzo podobny układ kart, który podpowiada mi, że gdzieś tam czeka ktoś. Nie bójcie się wychodzić z domu, nie bójcie się zapraszać do siebie znajomych. Proszę mieć oczy z tyłu głowy. Gdzieś dosłownie na wyciągnięcie ręki jest osoba Wam przeznaczona. Podpowiem tylko tutaj takie słowa jak: klucz, zamek w drzwiach i kolor złoty. Może jest to informacja dla jednej osoby, ale taką mam podpowiedź. Klucz zamek i złoty kolor.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Zacznę od wolnych wodników. Karty mówią, że w lutym macie szansę spotkać dosłownie miłość życia, macie szansę spotkać osobę, nie chcę mówić na całe życie, ale macie szansę spotkać osobę na bardzo, bardzo, bardzo długie lata. Ta osoba jest Wam przeznaczona więc tak czy tak ona stanie na Waszej drodze, tylko szczęściu trzeba pomóc. Myślę, że w tej osobie może być coś takiego, że na początku nie weźmiecie tej osoby pod uwagę, bądź też nie będziecie wiedzieć, że to ta osoba, tak jakby Wasze nastawienie było na nie. Natomiast nie wolno Wam tego robić bo to jest ta osoba. Ta Wasza brakująca połówka. Naprawdę posłuchajcie rady kart.

Wodniki w stałych związkach, karty pokazują w pierwszych dniach miesiąca wyjaśnianie między Wami pewnych spraw, podejmowanie w pewnych decyzji na przyszłość, rozwiązywanie nieporozumień i kłopotów, głównie kłopotów domowych. Luty pokazuje się jako miesiąc gdzie trzeba będzie zaplanować pewne wydarzenia, które dotyczą Was, Waszej rodziny, waszego domu. Nie wykluczam tutaj tego, że część z Was dowie się, że wasze dzieci planują ślub, zaręczyny, małżeństwo i nie wykluczam także, że dowiecie się, że zostaniecie dziadkami. Tak więc luty upłynie Wam na podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących Waszych najbliższych osób. Ale podejmiecie bardzo dobre decyzje, karty bardzo Wam sprzyjają. Wszystko się ułoży lepiej niż nawet przypuszczacie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Zacznę od ryb w stałych związkach. Ryby bardzo proszę zwrócić uwagę na smutki, kłopoty, problemy Waszej ukochanej osoby. Karty podpowiadają, że Wasza druga połowa ma jakieś problemy, z którymi musi się mierzyć. Karty podpowiadają, że u tej osoby są teraz trudne emocje i tak naprawdę poszukują wsparcia, ale karty zaznaczają, że osoba ta może wstydzić się Wam powiedzieć o twoich kłopotach. Karty podpowiadają, że warto wrócić do bliskości, która była między Wami. Nie wiem dlaczego, ale mam takie przeświadczenie, że to może dotyczyć właśnie kwestii zmysłowości, kwestii Waszych zbliżeń. Spróbujcie porozmawiaj z ukochaną osobą bo naprawdę coś jest na rzeczy. Spróbujcie pomóc, spróbujcie powiedzieć, że jesteście obok, złapcie za rękę i dajcie czas.

Ryby wolne, będą wypływać na łowiska. Waszym celem są teraz szerokie wody. Waszym celem jest teraz bycie upolowaną, upolowanym, przez bardzo interesującą osobę. Natomiast podpowiem, że ta osoba wrzuciła kilka wędek do oceanu i próbuję złowić kilka przystawek, więc pytanie czy chcecie stać w szeregu z innymi? Jeżeli dobrze to rozegrać, szybko możecie wyeliminować konkurencję, bo tak naprawdę czy ryby mają jakąś konkurencje?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Czym jest ascendent w astrologii?

Dowiedz się, co daje znajomość ascendentu oraz sprawdź czy psuje do Ciebie Twój drugi, a może i trzeci znak zodiaku.

Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Oto aktualny horoskop na kwiecień!

Polecamy
Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Czym jest ascendent w astrologii?

Dowiedz się, co daje znajomość ascendentu oraz sprawdź czy psuje do Ciebie Twój drugi, a może i trzeci znak zodiaku.

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?