Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na czerwiec 2018

2018-06-01 09:54:56

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na czerwiec!

Horoskop na czerwiec 2018 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Barany w czerwcu muszą uważać na romantyczne zakusy w pracy. Jesteście drogie Barany obserwowani, ktoś patrzy Wam na ręce i widzi spojrzenia w stronę koleżanki / kolegi zza biurka. Jeśli jesteście singlami, może z tego być całkiem przyjemny romans, pod warunkiem, że nie będziecie się afiszować w miejscu pracy.
Dla zaobrączkowanych Baranów czerwiec przynosi trochę nieporozumień w małżeństwie na tle głównie finansowym. Karty zwracają uwagę, by pozwolić partnerowi wybrać cel wakacyjnych wypraw. To będzie strzał w dziesiątkę. Początek miesiąca stabilny, druga połowa może być nerwowa, ale burze szybko miną.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Czerwiec może być miesiącem pełnych niespodzianek. Pokazuje się duże towarzystwo osób, zabawa. Będzie się działo. Dużo imprez towarzyskich, gdzie będziecie poznawać nowe, atrakcyjne osoby. Dużo czasu spędzonego poza domem, w dużym gronie osób. Część z tych osób może być młodsza o Byków, ale to nie będzie bykom przeszkadzać, wprost przeciwnie - poczują się jak ryby w wodzie i będą brylować w towarzystwie. Pokazuje się zabawa, taniec, imprezy plenerowe. Nie może Was tam zabraknąć, bo w tłumie gości je może być ta jedyna / ten jedyny. Karty pokazują pod koniec czerwca miłość i oczarowanie Byków. Więc jeśli jesteś samotnym Byczkiem to spotykaj się ze znajomymi koniecznie. Czeka Cię fascynujące spotkanie i poznanie drugiej połowy.
Dla Byków już w stałych związkach karty wróżą odnowienie uczuć, głęboką miłość, pogodzenie się po kłótniach - to wszystko czeka na Was w drugiej połowie / pod koniec miesiąca.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Bliźnięta nie będą wybrańcami losu w czerwcu. Nie mam dobrych kart na miłość. Otóż karty mówią, że możecie mieć kłótnie, spory z Partnerem, nawet ciche tygodnie. Coś się popsuje w stałych związkach. Może Partner nie był lojalny w stosunku do Was i zawiódł, stąd te kłótnie. Nie widać rozstania zaznaczam, tylko spory, pretensje, kłótnie.
Dla singli może pojawić się ktoś ale uwaga! - nieuczciwy, nie wart uwagi, może nie oszust matrymonialny, ale nikt warty Waszej uwagi.
Czerwiec niestety nie będzie dla Bliźniąt miesiącem numer 1 w miłości.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Czerwiec dla Raków będzie gorący. I nie mam na myśli temperatury za oknem, a temperaturę w Waszych sercach. Otóż będzie dużo okazji do zabawy, będą prywatki, będziecie zapraszać do siebie znajomych i przyjaciół. Twój dom będzie pełen gości.
Dla singli karty pokazują, że to właśnie na jednym ze spotkań w Twoim domu może Wasze serce szybciej zabić. Może to być osoba starsza od Was, na stanowisku, stateczna. Wszystko wskazuje na to, że możne z tego być całkiem fajny romans.
Dla Raczków w stałych związkach dobry miesiąc na randki. Karty mówią by zaprosić ukochaną osobę na randkę, romantyczne spotkanie. To ważne by pielęgnować uczucia między Wami. Partner to doceni i będzie się działo, noce będą bardzo gorące.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Będzie to wspaniały miesiąc jeśli chodzi o uczucia i miłość. Zarówno dla samotnych Lwów i Lwów w parach.
Jak śpiewał pewien zespół "miłość wisi w powietrzu". I to chyba było o Lwach właśnie.
Lwy w związkach będą przeżywały renesans uczuć, wszystkie burze, które były pójdą w zapomnienie, nad waszym niebem zagości gorące, czerwcowe słońce. Będziecie bywać, chodzić na randki, dużo jest kart przebywania i romantycznych spotkań poz domem. Dla części z Lwów pokazuje się ślub - może to być Wasz własny ślub, bądź zabawa na weselu przyjaciół.
Samotne Lwy poznają partnera i uwaga, może to być partner na całe życie. Do tego spotkania dojdzie poza domem, tak więc Lwie wyjdź z czterech ścian i ruszaj na romantyczne łowy. Ale to nie koniec dobrych wiadomości - może być dany wybór - tu pokazują się dwie osoby. Dwie nowo poznane osoby. Trzeba będzie wybrać kogo wolisz drogi Lwie. Będzie ciekawie. Jest też informacja o możliwej ciąży.
 

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: W czerwcu pokazuje się nowa znajomość, nowa osoba. Dla osób które nie są w związkach, czerwiec przyniesie właśnie nową znajomość i poznanie fajnej osoby. Może Wam pomóc koleżanka i kogoś przedstawić. Wychodźcie dużo i rozglądajcie się uważnie miłe Panny.
Dla Panie w parach rada od kart: udaj się na wyjazd, na wycieczkę. Pokazują się mi karty wyjazdu i fajnie spędzonego czasu, tu zaznacza się końcówka miesiąca. Co ważne - pojedziecie same bez partnera. Ta krótka rozłąka spowoduje odnowienie uczuć. Na wyjeździe zatęsknicie za partnerem, a On za Wami i będziecie wracać jak na skrzydłach.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Uważajcie w czerwcu na czułe kłamstewka. Niestety ktoś Was może okłamywać co do swoich zamiarów, Może opowiadać, składać deklaracje, a to będą bajki.
Dla samotnych Wag nie widzę poznania nowej osoby do pary. Może być dla części odnowienie jakiejś starej znajomości.
Dla małżeństw uwaga na pieniądze. Czy przypadkiem partner nie wydaje Waszych pieniędzy bez uzgodnienia z Wami? Pokazuje mi się tu większa kwota wydawana za waszymi plecami. I to może być przyczyną nieporozumień, a nawet ochłodzenia uczuć.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Powiem tak - dla części Skorpionów pokazuje mi się rywalka/rywal w miłości. Oznacza to tyle, że samotne Skorpiony będą musiały rywalizować z kimś o względy nowo poznanej osoby. Tu będzie się adorator wahał kogo ma wybrać. Może jednocześnie zwodzić i jedną i drugą osobę. Tak więc zastanówcie się czy chcecie brać udział w tych zawodach.
Skorpiony zaobrączkowane niech przyjrzą się Partnerce, Partnerowi. Partner potrzebuje więcej uczucia, zainteresowania nim, rozmowy. Jeśli się postaracie to nic złego się nie stanie, konkurencja przejdzie nie zauważona nawet. Więc trzeba się postarać i od pierwszego dnia działać. Dmuchać na zimne.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Informacja dla Pań spod znaku Strzelca na czerwiec jest taka, że możecie mieć miłe Panie młodszego adoratora. Młody chłopak może próbować zawrócić Wam w głowie i ważna rada od kart - nie warto. Nic z tego i tak nie wyjdzie, a możecie więcej stracić. I nie chodzi tu o pieniądze, a o reputację. Tak więc proszę nie ulegać względom podlotka.
Dla osób w stałych związkach cały miesiąc upłynie w miłej atmosferze. Zabraknie natomiast randek i typowych miłosnych uniesień. Pokazuje się dobry miesiąc, ale stabilny, nie będzie nagłych przypływów uczuć. No chyba że sami postaracie się to zmienić drogie Strzelce. A wtedy bardzo miło zaskoczycie Partnera. Warto!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: W czerwcu Koziorożce mają szanse na wyjazd i to całkiem udany. Zaznacza się tu wycieczka zagraniczna z ukochanym, na którą to ukochany Wasz nie poskąpi grosza. Możecie tam pojechać w jakimś towarzystwie przyjaciół/znajomych. Będzie to dobry i przyjemny czas wypełniony zabawą i przyjemnościami.
Dla samotnych Koziorożców natomiast zaznacza się możliwość poznania nowej osoby poznanej na wyjeździe. To będzie ktoś nowy. Więc karty radzą by jechać. Radzą by wykupić wycieczkę i udać się w podróż, która może odmienić Wasze życie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wodniki nie zaliczą czerwca do najlepszych miesięcy w roku, a to za sprawą rozstań. Niestety - część w Was się niestety pożegna z partnerem. Związek się najzwyczajniej w świecie wypali. Od jakiegoś czasu cześć z Was odczuwało samotność w związku, spotkania były coraz rzadsze, słowa coraz mniej miłe ... i tak powoli, powoli każde pójdzie w swoja stronę. Bez żalu i bez łez.
Dla samotnych Wodników nie widzę nowej osoby. Są spotkania ze znajomymi, ale nie widzę randki i nowo poznanej miłości.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Dobre wieści - spotkania, poznawanie nowych osób, randki, udane wyjścia ze znajomymi. Pokazuje się dużo ruchu, dużo spotkań i poznanie osoby. Będzie to osoba z którą możecie wejść w romans. Na teraz nie pokazuje się jeszcze stały związek - na razie karty wróżą dla Was spotkania i romans. Taki pozytywny czas, dużo randek się pokazuje.
Dla Ryb w parach karty przepowiadają także randki, odnowienie relacji, ciepły, miły czas. Pokazują się spotkania w restauracji, romantyczne kolacje.
Dobry miesiąc dla miłości i zakochania się.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Zalando Lounge kod rabatowy

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na marzec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Horoskop na listopad 2013
Horoskop na listopad 2013

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na listopad!

Horoskop na Listopad 2008
Horoskop na Listopad 2008

W tym miesiącu możesz uwolnić się od ciężaru, który wziąłeś na swoje barki. Pamiętaj, można wspierać innych, ale nie powinno

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na marzec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.