Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na grudzień 2020

2020-12-01 09:35:40

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na grudzień!

Horoskop na grudzień 2020 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Barany w stałych związkach, bo od tych zacznę - karty informują o wspaniałej sielance, pogodzeniu się, w zamknięciu starych trudności i starych spraw, odcięciu się od osób, które chciały wam przeszkadzać, które wam przeszkadzały, zwróceniu się ku swojej miłości, ku domowi i najbliższym osobom. Karty przekazują bardzo silną informacje, abyście teraz spróbowali na nowo zbudować to co mogło się troszeczkę zniszczyć, gdzie mogły być rysy bo teraz jest na to najlepszy czas. Dla części z was odnowienie przysięgi małżeńskiej, ponowne wyznanie uczuć, możliwa także upragniona ciąża. Jedne z najlepszych kart i jakie można sobie wyobrazić dla stałych związków.

Single mam informację mówiącą, że możecie w grudniu spotkać miłość życia. Będzie to uczucie nagłe, odwzajemnione. Możecie tą osobę poznać dzięki wstawiennictwu kogoś z rodziny, bądź dzięki spotkaniu rodzinnemu, gdzie ktoś z rodziny może o tej osobie mówić. Single mają jeden z najlepszych miesięcy, nie chcę mówić słowa gwarantuję, ale zapewniam Was, że single Barany w grudniu zmienicie "stan cywilny". Będzie to miesiąc przepełniony miłością, radością dobrem, wszystkie wasze marzenia teraz mają szansę się spełnić. Oglądajcie się bo ta osoba jest już blisko was energetycznie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Jeśli chodzi o Byki w stałych związkach to mogę powiedzieć, że końcówka roku, albo inaczej druga połowa grudnia upłynie wam na szalonych zabawach, na szukaniu towarzystwa, na spotkania. Macie tutaj karty ruchu, przemieszczania się, karty odwiedzin.
Byki w stałych związkach tak jak mówię druga połowa miesiąca sielanka, spokojny czas. Może zakłócony trochę niespodziewaną wizytą kogoś z kim dawno nie widzieliście się, bądź dawno nie słyszeliście się. Ale karty mówią o tym, że mniej nerwów, więcej spokoju, a wszystko się ułoży. Końcówka roku szybka, dynamiczna - Byki zwolnijcie tempo.

Byki Single mają szansę na przyjęciu sylwestrowym spotkać osobę, z którą połączy was przyjaźń. Nie chcę tutaj mówić o związku, wolę ostrożnej powiedzieć, że macie szansę poznać osobę, która będzie bardzo dobrym przyjacielem, a co dalej to już będziecie musieli sami pokierować.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Bliźnięta, które są w stałych związkach, są w związkach małżeńskich, niestety karty przekazują informacje, że sam początek miesiąca może być dla Was, dla waszego związku bardzo trudny. Cześć z Was, nie mówię, że wszyscy, ale część z Was może podjąć decyzję o rozstaniu, o rozwodzie, o separacji. Tak na naprawdę karty wskazują także na to, że przyczyną tego stanu rzeczy, przyczyną oddalenia się partnerów jest praca, nadmiar pracy, poświęcanie uwagi pracy i pieniądze. Karty podpowiadają, że jeżeli nie chcecie takich rozwiązań to warto już dosłownie w pierwszych dniach miesiącach usiąść i uczciwie porozmawiać, wypracować nowe rozwiązania, wprowadzić nowe zasady i nowe porządki. Tak naprawdę jedno z was czuję się bardzo samotne. Natomiast uważam/wiem, że cześć z was podejmie ostateczną decyzję o rozstaniu czy też rozwodzie, a część z Was będzie próbowała uratować związek. I dla tych z Was mam informację, że czeka Was ciężka praca, ale jeżeli podejdzie do tego z otwartym sercem uda się wypracować nowe, dobre dla Was i dla drugiej strony porządki.
Czego szczerze z ręką na sercu życzę!

Single mają spore szanse na poznanie bardzo ciekawych osób na przyjęciach u kogoś, na przyjęciach organizowanych przez waszych znajomych czy też przyjaciół. Oglądajcie się bacznie, bo tam kryje się bardzo ciekawa dla Was osoba i nie wykluczam, że rozwinie się to całkiem przyjemny i miły sposób. Więc nie unikajcie zaproszeń, wprost przeciwnie spróbujcie nawet wpraszać się do ludzi.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Raki zajęte - w miłości proszę żeby uważały w grudniu na pokusy. Karty wskazują, że część druga miesiąca, a w szczególności Panie Raki mogą mieć ochotę na malutki skok w bok. Nie mówię, że tak się stanie, bardziej wskazuję na kartę ochoty. Ale ja będę przestrzegać - bo może się okazać, że prawda szybko może ujrzeć światło dzienne.
Raki w stałych związkach połowa miesiąca może upłynąć Wam na nieporozumieniach z najbliższymi, z domownikami. Karty wskazują, że do domu wejdzie dosłownie chaos, roztargnienie, pretensje i zdenerwowanie. Proszę opanujcie emocje, bo naprawdę święta mogą być w niemiłej atmosferze, w wzajemnych pretensjach lub też co już najgorzej w milczeniu. Raki proszę spokojnie powoli wszystko się ułoży, tylko nerwy wyrzućcie za okno.

Wolne Raki - fajne, bardzo przyjemne karty, które mówią mi, że pod koniec grudnia spotkacie osobę do związku. Będzie to uczucie mocne i silne. Szukajcie osób o jasnych włosach, osób mająca coś wspólnego z szeroko pojętą służbą zdrowia, z leczeniem, z rehabilitacją. Karty wróżą mocne, silne, uczucie, dobre partnerstwo i dobry związek. I tego wam drogi miłe ulubione Raki życzę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lwy zaobrączkowane - mogę powiedzieć, że jeśli w pierwszych dniach grudnia będą między wami nieporozumienia mniejsze lub większe to uprzejmie donoszę, że później wszystko idzie w niepamięć. Pogodzi was pewna wspólna domowa sprawa, bądź też wiadomość, która dotyczy was obydwojga. Informacje, które możecie otrzymać będą dotyczyły szeroko rozumianych obowiązków, szkoły, lub też w pracy.
Tak więc zapowiada się raczej spokojny miesiąc, zwłaszcza druga połowa upłynie w miłej, nawet bym rzekła, leniwej atmosferze, ale na święta pełna domowa mobilizacja. Myślę, że to Wy będziecie w tym roku organizować święta dla rodziny.

Wolne Lwy mogą poznać kilka miłych osób, nie mówię, że będzie z tego od razu związek, ale wiem, że mogą z tego być dobre przyjaźnie. Zwłaszcza szukajcie osób na wspólnych zabawach, gdzieś w towarzystwie. Zapraszajcie i pozwólcie się zaprosić. Zwłaszcza jeśli mówimy tu o zabawie sylwestrowej.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny, Panny, mojej miłe Panny, grudzień będzie miesiącem bardzo szybkim, bardzo intensywnym, bardzo dużo będzie się działo. Po pierwsze jestem przekonana że będziecie wykonywać bardzo dużo pracy na rzecz domu, na rzecz bliskich, na rzecz ukochanej osoby, część z Was pokusił się nawet o zrobienie prezentów własnoręcznie, część Was pokusi się o poszukanie w sklepach bardzo wyszukanych rzeczy. Będziecie dbać o dom, o wystrój, o wykończenie i o detale. Wiem, widzę że Panny mogą liczyć na uczucie od swojej ukochanej osoby, nie ma żadnych tutaj burz, może jedynie niewielkie nieporozumienia dotyczące dzieci, ale to dosłownie w końcówce grudnia. Pamiętajcie Panny, że grudzień upłynie wam naprawdę szybko, bardzo bardzo intensywnie i w końcówce miesiąca możecie odczuć zmęczenie.

Wolne Panny będą dbać o wygląd, myślę że niejedna Panna pomyśli o diecie lub też o tzw. "diecie pudełkowej". Będziecie dbać o ciało, o wygląd, co się opłaci bo w grudniu macie szansę poznać bardzo fajną osobę, która spodoba się Wam od pierwszych chwil. Uwaga tylko - nie szukajcie osób zajętych - z tej mąki nie będzie chleba. Dobrze?!? Tylko osoby wolne są na Waszym celowniku.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Wagi w stałych związkach, chce szybciutko przekazać ostrzeżenie, że część z Was, może myśleć o rozstaniu z partnerem. Nie wróżę rozwodu, nie. Natomiast opowiadam wam o myślach, które mogą krążyć w głowie Wagi. Natomiast trzeba będzie popracować nad tym, żeby ten kryzys zażegnać. Karty wskazują, że tak jakbyście/jakbyśmy po prostu miały już wielu spraw i wielu sytuacji zwyczajnie dość. Warto byłoby zastanowić się czego tak naprawdę my Wagi chcemy i jeśli już dojdziemy do porozumienia same ze sobą, to warto poinformować partnera. Uda się porozumieć!

Wolne Wagi będą błyszczeć, będą szukać towarzystwa, będą zapraszać do siebie ludzi, będą starały się jak najwięcej czasu spędzać z innymi, co może się opłacić. Nie mówię, że będzie to miłość na całe życie, mówię natomiast, że jest szansa na spotkanie bardzo sympatycznej i wartościowej osoby. Osoba ta będzie poznana w większym towarzystwie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Skorpiony - to co napisze nie jest do wszystkich Was, może dla kilku osób, ale muszę napisać bo pokazuje się od razu - uważajcie na 3 osobę w związku. Wasz partner na życie, może nie być do końca uczciwy w Wami, szczery. Nie mówię, ze tu jest romans, ale karty wskazują, że zaczyna się coś dziać i warto byście teraz zachowali czujność. Co robić każdy już sam będzie wiedział. Przyjrzyjcie się sprawie bacznie, nie jest za późno na działanie.
Pozostałe Skorpiony w stałych związkach mogą wracać do dawnych sporów, dawnych zamkniętych już spraw. Po co? Już temat jest zamknięty, zakończony, nie ma co odkopywać dawnych śmieci.
Święta w spokojnej atmosferze, wszystko uda się wyjaśnić jeśli posłuchacie kart!

Wolne Skorpiony mogą teraz wracać myślami do dawnych ukochanych, dawnych znajomych. Będziecie analizować swoje dawne miłości i Wasze postawy w związkach. Po co? Czy jest sens? Było, minęło, nie analizujcie w nieskończoność każdej reakcji, słowa...

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Strzelce, karty z przełożenia chcą zwrócić uwagę na niepokoje, które mogą zaczynać się w waszym związku. Jeżeli między Wami nie było ostatnio dobrze, to spróbujcie wspólnie to naprawić. W przeciwnym razie może wam grozić rozstanie. Nie mówię, że jest to rozstanie na zawsze, natomiast mówię, że mogą to ciche dni, może to być tak zwana przerwa w związku, może to być czas kiedy będziecie spędzać czas osobno. Warto, trzeba w zarodku zająć się tym problemem, zwłaszcza jeśli ostatnio nie działo się między Wami dobrze.

Single będą szukały nowych "źródeł dostępu" do ciekawych kandydatów. Tak jakby część Was poszukiwała nowych portali randkowych w internecie, zakładała nowe konta na tych portalach, część z Was zmieni sposób poszukiwania. Wszystko co nowe, czego do tej pory nie robiliście teraz zechcecie zrobić. Szukajcie, a znajdziecie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Te Koziorożce, które są w stałych związkach, są w małżeństwie, mogą poczuć przypływ romantyzmu. Karty wskazują, że będzie zbliżać do siebie, szukać porozumienia, omawiać wspólne tematy. Dużo wspólnego Was połączy, wspólne tematy. Będzie dużo planowania, bo możecie już dziś oczekiwać wizyty gości i rodziny. Uważajcie bo część osób "zwali Wam się na głowy" bez zapowiedzi.

Single od razu opowiem że na samym początku miesiąca macie szansę poznać bardzo interesującą osobę, będzie to osoba odpowiadająca wam wiekiem, będzie to osoba wolna, osoba tam może posiadać dziecko lub też dzieci. Ale bardzo ważna uwaga, mam pokazane karty mówiące o tym, że możecie za bardzo i za szybko dążyć do związku i wspomniana osoba może się wystraszyć. Działajcie więc powoli z ogromnym wyczuciem, a uda wam się złowić złotą rybkę, gruuubą rybę. Powodzenia.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wodniki w grudniu, które są w stałych związkach - karty ostrzegają, aby za bardzo nie słuchać zazdrosnych kolegów i koleżanek. Karty pokazują, że jeśli między Wami były jakieś nieporozumienia, warto wyjaśnić je tylko i wyłącznie w cztery oczy, a nie szukać rady u osób, które nie znają sytuacji, bo możecie usłyszeć nieprawdę i dopiero powstanie spory problem. Więc jeśli coś wzbudza Waszą wątpliwość to spytajcie ukochana osobę wprost. Grudzień sprzyja porozumieniu, wymianie myśli, spokojnej rozmowie i miłością pod jemiołą.

Wolne Wodniki mogą chcieć wypływać na dawno już zamulone wody. Po co wracacie myślami do tego co było? Po co analizujecie? Karty pokazują, że nawet jeśli osoba, która już jest historią skontaktuje się z Wami to i tak nic z tego nie będzie. Nie warto robić sobie złudnych nadziei. Lepiej szukać nowych portów!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Miłe drogie, ulubione Ryby, karty na grudzień dla Was wskazują na to, że jeżeli jesteście paniami spod znaku Ryb to prośba ogromna od kart - starajcie się nie za bardzo rozmyślać o koledze z pracy. Karty wskazują, że możecie mieć ochotę na maleńki, maciupeńki skok w bok. Nie doradzam tego, ba wręcz odradzam Wam. Choć widzę w kartach, że mogłoby być bardzo miło, nastrojowo, podniecająco, natomiast sprawa szybko ujrzała by światło dzienne. A co się z tym wiąże to już same możecie sobie na to odpowiedzieć.
Lepiej będzie jak umówicie się ze swoją drugą połową na bardzo romantyczną randkę, jak spróbujecie podkręcić sytuację, zrobić coś to do tej pory było tylko waszym marzeniem. A może odważycie się pójść krok dalej w sypialni?

Single Ryby - mogę ze spokojem powiedzieć, że macie szansę na poznanie bardzo fajnej osoby, może to być osoba pochodząca z innego kraju, osoba niezwykle fascynująca i bardzo bardzo tajemnicza. Wasze spotkanie także nie będzie typowe. Aż sama jestem ciekawa co z tego wyniknie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2021

Co nas czeka w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i kasą?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2021

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2021

Co gwiazdy przewidują w temacie miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy?

Polecamy
Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na marzec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w marcu 2020!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2021

Co nas czeka w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i kasą?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2021

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?