Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na luty 2019

2019-02-01 10:07:27

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na luty!

Horoskop na styczeń 2019 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Barany mogą wyczuwać pierwsze, niewinne wręcz, ale jednak promienie słońca i poczuć w sercu przedsmak wiosny. Wolne Barany mogą się zakochać bez pamięci, mogą porywać się na rzeczy, o które nie podejrzewali by siebie wcześniej. Tak jakby w Waszych sercach pojawiła się dodatkowa siła do romansów - będziecie kochać bez pamięci, nie zważając na inna rzeczy. Osoba, którą obdarzycie uczuciem będzie kimś zupełnie nowym.

Dla "zajętych" Baranów mam także dobre wieści - uda Wam się odnowić relacje, które czasami mogły już się delikatnie ochłodzić, zaczniecie patrzeć na Partnera przychylnym okiem. Zaznaczam, że może się pojawić okazja do wspólnego wyjazdu, wypadu weekendowego. Właśnie gdzieś w okolicy połowy miesiąca. I wyjazd ten może być bardzo, bardzo gorący.

 

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: To będzie Wasz miesiąc, miłość będzie wszędzie - tam i tu. Nie uciekniecie przed miłością. Będziecie ją dawać i będziecie ją brać. Każdy dzień będzie nią wypełniony.

Dla stałych związków mam romantyczne prezenty, ciepłe słowa, możliwość wspólnego wyjazdu, weekendu, zakupy, restauracja - wszystko będziecie robić razem i będzie Was to cieszyć. Warto ten miesiąc spędzić właśnie w ten sposób.

Dla wolnych Byków los szykuje parę. Dla części z Was jest to nowa osoba, pozna dzięki Waszym znajomym. Osoba ta może mieć ciekawe zainteresowania, hobby - coś nietypowego.

Dla kilkorga z Was są zaznaczone powroty z przeszłości. Ktoś, kto już był w Waszym życiu i teraz może zechcieć powrócić. Karty radzą - wejdźcie razem do tej wody - warto dać sobie drugą szansę.

 

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Ciemne chmury się zbierają nad Bliźniętami. Nie nad każdym z Was moi mili, ale część Bliźniąt może odczuć, że coś się dzieje niedobrego w Waszym związku. Nie piszę, że jest tu trzecia osoba do Pary, ale karty radzą by spojrzeć na Partnerkę / Partnera uważniej, czy jest z Wami w 110% szczery? Czy ktoś z Jej / Jego otoczenia nie zwrócił uwagi na Waszą drugą połowę? Karty radzą by nie panikować, a jedynie przyjrzeć się sytuacji i porozmawiać jeśli trzeba czego potrzebuje Wasz Partner. Czasem można zmienić tak niewiele i uzyskać spektakularne efekty. Zacznijcie obserwację, plus proponuję rozmowę co możecie dać tej drugiej stronie.

Dla wolnych Bliźniąt karty chcą powiedzieć by się nie spieszyć z wyborem tej drugiej osoby. Powoli proszę popatrzeć kogo możecie zapoznać i na spokojnie podejmować decyzję. Pierwszy wybór może być nietrafiony, a tego nie chcecie. Dodatkowo zaznacza mi się tutaj możliwość poznania kogoś przez internet / drogą internetową. Kto wie? Może warto - zawsze to jest jakiś trening umiejętności - prawda?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Raczki w stałych, długich relacjach poczują na nowo przypływ uczuć do Partnera. Czyżby to wpływ święta zakochanych? Wyraźnie zaznacza się dobry, spokojny i szalenie romantyczny czas. Będziecie na nowo zaskakiwać ukochaną osobę, a i sami doznacie wielu ciepłych niespodzianek. Będzie szalenie nastrojowo i romantycznie.
Uwaga - dla niektórych Pań Raków mam karty ciąży. Wiec albo mogę Paniom serdecznie pogratulować albo radzę już dziś uważać w sypialni.

Dla wolnych Raków karty chcą przekazać informację, że druga osoba do pary jest już blisko. Możecie poznać Ją / Jego gdzieś przy innych osobach, gdzieś na spotkaniu, zabawie, balu, klubie. Zaznacza się dużo osób wokół was, zabawa, może nawet tańce... Będzie to osoba, która wpadnie Wam od razu w oko, momentalnie. Nie mam kart związku do grobowej deski, ale karty możliwej, fajnej znajomości.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lwy będą w lutym poszukiwać spokoju, wyciszenia.  Jeśli są w parach to będą szukać wyciszenia w ramionach ukochanej osoby, a jeśli są stanu wolnego będą raczej szukać wyciszenia się w domowym zaciszu, pod kocem, z książką. Zajęte Lwy potrzebują teraz chwili dla siebie, zwolnienia tempa, odpoczynku przy ukochanej osobie.

Wolne Lwy zechcą nadal być wolne i spędzą ten miesiąc w domu. I jednym i drugim ten czas jest bardzo potrzebny.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny będą w bardzo dobrym nastroju, będą szukać kontaktu z płcią przeciwną, będą szukać zabaw, tańców, będą szukać towarzystwa. Wolne Panny wśród tych osób znajdą parę dla siebie. Będzie to osoba podobna do Was, podobne zainteresowania, styl bycia. Szybko wypatrzycie tą osobę.

Panny w stałych relacjach będą się cieszyć ogniskiem domowym, będą się cieszyć Partnerem, wspólnymi chwilami. Nie mam nad Wami ciemnych chmur. Mam nawet rozmowy o przyszłości. Część z Was będzie mile zaskoczona pierścionkiem zaręczynowym! To będą niezapomniane walentynki.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: To będzie miesiąc Wagi - super karty. Więc po kolei: Wolne Wagi poznają miłość. Stanie na Waszej drodze życiowej ta właściwa osoba, może to być ktoś z daleka, na pewno nie będzie to osoba z Waszej miejscowości. Albo z daleka albo nawet z zagranicy. Uważam, że zakochacie się po same uczy od razu. Będzie bum. Duże bum - wybuch uczucia. I uczucie to będzie odwzajemnione. Tak wiec wychodźcie tam gdzie są ludzi - bywajcie w towarzystwie ludzi. Ona / On już tam jest i czeka na Was.

Wagi w stałych związkach czeka renesans uczuć, powrót do tego co było. Może nawet, może - nie wykluczam rozmowy o zaręczynach, ślubie - jeśli nie macie formalnego związku. Dla osób formalnie związanych odnowienie przysięgi - tak jakbyście złożyli sobie deklaracje na nowo. Super!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Dla części z Was moi mili mam rozstania. Związki, które nie były zbudowane na trwałych fundamentach mogą się posypać jak domek z kart. I Wy i ta druga strona wie / wiedziała, że to nie to. Tak naprawdę uważam, że było to przeciąganie agonii. Powiem to stanowczo - jeśli nie czuliście Skorpiony, że to jest ta właściwa osoba to stało się bardzo dobrze i trzeba się cieszyć ze już po wszystkim. Teraz skupcie się na sobie, na rozwijaniu swoich pasji, zainteresowań, a miłość przyjdzie do Was sama - tak, właśnie dzięki Waszemu hobby, dzięki temu co robicie.

Skorpiony zaobrączkowane mogą chcieć szukać dziury w cały, mogą mieć pretensje do Partnera, będą w takim nastroju do kłótni. Tylko po co? Co chcecie uzyskać? Bo ja Wam dziś już powiem że nie zyskacie nic, a stracicie bardzo dużo. Wiedząc już to w takim razie radzę dać ukochanej osobie super prezent na walentynki - nie, nie chodzi tu bynajmniej o nic drogiego. Przeciwnie - dajcie coś od siebie, coś o czymś druga strona marzy skrycie, coś dobrego, od serca. Od serca - to jest podpowiedź.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Rozstania i powroty, Tak. Część z Was miłe Skorpiony postanowi zerwać znajomość, która Was "dusi" i ogranicza i pójdzie swoją ścieżką. A część z Was ponownie postanowi dać drugą (trzecią) szansę byłej / byłemu. Takie tasowanie się Par - raz na górze, raz na dole. Taki los jest pisany na ten miesiąc, nie ma co płakać. Jeśli było Wam źle to dokonaliście dobrego wyboru. A jeśli chcecie spróbować raz jeszcze to tak ma być.

Wolne osoby będą bardzo intensywnie szukać swojej połówki jabłka i nie wykluczam, że już na samym początku miesiąca znajdą taką osobę. To będzie ktoś wyjątkowy, zaznacza się, że może to być osoba głośna, przebojowa, szybka. Pasuje Wam ktoś taki?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Czy luty nie nazywa się miesiącem zakochanych? Dla Koziorożców na pewno, bo miłość wisi w powietrzu. Wolne Koziorożce będą już od pierwszych dni szukać swojej Pary i ... mają na znalezienie spore, spore, spore szanse - będzie to super strzał, świetne polowanie. Osoba ta będzie podoba do Was, będzie lubiła spędzać czas tak jak Wy. Walentynki spędzicie razem - i nie wykluczam,
że w sypialni...

Koziorożce w stałych związkach także przypływ uczuć, zechcą zabrać Partnera na romantyczny wypad niespodziankę, kolację, kino w walentynki. Tylko zaplanujcie wszystko wcześniej i kupcie bilety / zarezerwujcie miejsce, stolik z wyprzedzeniem. Bo niespodzianka może się nie udać z braku miejsc.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wodniki będą w bardzo walecznym nastroju, mogą się pojawić sprzeczki tuż przed Walentynkami, będziecie szukać zwady o stare, zakurzone sprawy. Tak jakby nagle Wam się coś przypominało, że kiedyś, gdzieś to tak... a Wy to wtedy chcieliście tak… Porzućcie tą retorykę, nie zaczynajcie nawet takich rozmów - to droga w dół. Trudno będzie potem to odkręcić i walentynki będziecie musieli przepraszać zamiast być na romantycznym wypadzie za miasto. Nie warto! Opanujcie emocje zawczasu.

Wolne Wodniki będą zastanawiać się bliżej walentynek kogo tak naprawdę szukają i robić podsumowanie swoich byłych z podziałem na wnioski. To jest Wam teraz potrzebne, teraz właśnie dostrzeżecie, kogo nie chcecie już w swoim życiu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Ryby będą bardzo, bardzo, ale to bardzo romantyczne w tym miesiącu - zwłaszcza Panie Rybki. Będą chciały "wynagrodzić" Partnerowi wszystkie wcześniejsze fochy i foszki, każde pół słówko wypowiedziane w gniewie i każdą złą minkę. Trochę to będzie takie przerysowane, ale kto Rybie zabroni grać oskarowe role? Na pewni nie Partner. O - Ten będzie wręcz zachwycony.

Panowie Ryby będą biegać po sklepie w poszukiwaniu prezentu idealnego dla Ukochanej. Radzę dużo wcześniej się za to zabrać, a nie na ostatnią chwilę i dzięki temu "upolujecie" prezent marzeń.
Wolne Ryby będą pływać tam i tu w poszukiwaniu haczyka. I... zostaną złowione przez całkiem, całkiem fajną osobę. Tylko ostrzegam - to może być przygoda na jedną noc.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Horoskop tygodniowy (12.01. - 18.01.2009r.)
Horoskop tygodniowy (12.01. - 18.01.2009r.)

Nie warto tłumić emocji. Postaraj się odreagowywać je konstruktywnie na bieżąco.

Horoskop tygodniowy (03.11 - 09.11.2008r.)
Horoskop tygodniowy (03.11 - 09.11.2008r.)

Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Warto poszukać różnych rozwiązań zanim podejmiesz decyzję.

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.