Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na marzec 2020

2020-03-02 09:35:13

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na marzec!

Horoskop na marzec 2020 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Baranki w stałych związkach muszą uważać na nieporozumienia z partnerem. Ten przekaz głównie kieruje do Pań. Panie barany uważajcie na sprzeczki ze swoimi stałymi partnerami, mężami. Mogą one się zaognić i mogą nawet rozłożyć się na następny miesiąc. Mam pewne obawy czy to nie zacznie się od byle błahostki. Panie barany trzymać nerwy na wodzy. Jak jesteście zdenerwowane - na zakupy, na jogging, na siłownię, do sauny, na basen, ale proszę się nie kłócić, bo możecie mieć dwa, trzy miesiące naprawdę trudnego czasu.

Wolne barany poszukujące miłości - świetna karta układ wróżbami poznanie prawdziwej miłości i nie wykluczam, że dla kogoś z was będzie to ta właściwa osoba. Osoba z którą możecie zawrzeć związek małżeński. Wolne barany wykorzystajcie marzec do poszukiwań, chodźcie na randki bywajcie, przybywajcie. Podpowiedzią jest: niedyspozycja, choroba, zmartwienie, kościół, cmentarz, przychodnia, horror. Wiem, dziwne karty, wiem każda z innej parafii, ale taka jest podpowiedź i moim obowiązkiem jest ją wam przekazać.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki moje miłe - w marcu jak w garncu. Karty wskazują, że każdy dzień przyniesie wam coś innego. To znaczy dla części z was drogie byczki rozstania i powroty, dla części z was powroty do wcześniejszych partnerów, do byłych partnerów. A dla części z was porzucenie partnerów i poszukiwanie szczęścia. Byki nie będą mogły usiedzieć w miejscu jeśli chodzi o kwestie miłości. Będziecie zmienne zarówno panie jak i panowie. Raz będziecie chcieli to, następnym razem to. Raz kochacie, raz nienawidzicie. Co mogę poradzić? Nic. Trzeba tylko i wyłącznie ten czas przeczekać. Zastanówcie się natomiast czy na pewno chcecie odejść od stałego partnera. Nie wiem dlaczego, ale karty wskazują na to, że będzie to bardzo niedobra decyzja.

Dla wolnych byków szukanie, poszukiwania oraz powroty do byłych partnerów. Absolutnie nie oceniam, natomiast znowu pokazane jest, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej wody. Dużo w tej wodzie kamieni, jeszcze się zranicie, o tak powiem.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Drogie miłe bliźnięta, jeżeli jesteście stanu wolnego i poszukujecie swojej drugiej połowy to marzec może być miesiącem kiedy znajdziecie tego wymarzonego, jednego. Mam karty spotkań, randek. Spotkania są w restauracji, w klubach, w kawiarniach. Bliźnięta będą brylować, poszukiwać i bliźnięta stanu wolnego znajdą, tak znajdą, drugą połówkę w marcu.

Bliźnięta zajęte będą w marcu celebrować pierwsze cieplejsze dni. Z drugą połową na wspólnych spacerach, wejściach do cukierni, restauracji. Są pokazane karty mówiące o tym, że będziecie próbować jak najwięcej czasu spędzać razem i to jest bardzo, bardzo dobre. Jeżeli były między wami jakieś nieporozumienia, to właśnie w marcu uda się je zażegnać. Bardzo dobry miesiąc, spokojny, z dużą ilością wspólnych wyjść.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Zajęte raki - duża prośba by nie szukały dziury w całym. Proszę nie dążyć do kłótni i do sporu. Karty mówią, że w waszych domach może być dość nerwowa atmosfera. Atmosferę będziecie zawdzięczać pozostałym członkom rodziny. Natomiast karty mówią, że ze sprzeczki z członkami rodziny może rozpętać się burza, która będzie walić piorunami pomiędzy tobą, a partnerem. Więc jeżeli sprzeczka dotyczy teściowej niech nie przechodzi na męża. Dodatkowa rada dla pań - panie raczki uwaga na pokusy romansu. Nie mówię, że do tego dojdzie. Mówię o pokusach.

Wolne raki chyba nikt ciekawy się w wasze szczypce nie złapie. Owszem mam spotkania, mam wyjścia, ale mam nieudane randki. Dosłownie ten układ kart oznacza nieudane randki bądź rozczarowanie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Oj lewki dużo spraw domowych spowoduje, że trochę będzie mało czasu na amory. Dużo spraw związanych ze starszymi członkami rodziny, dużo spraw służbowych. Dużo zmian przy pracy, przy domu, w rodzinie spowoduje, że ciężko będzie wam znaleźć wolną chwilę. Karty wskazują na to, że będziecie zmuszeni pomagać członkowi rodziny, może to być osoba, która choruje. Będziecie na tym całkowicie skupieni.

Lwy wolne też nie będą miały czasu na amory, na randki i na spotkania bo będą się skupiać na swojej pracy i otoczeniu pracy. Owszem mam tu wyjście, ale jest to bardziej wyjście krótkie, towarzyskie, nie jest to randka. Bardziej na zasadzie kina albo kawy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Wagi będą w marcu skupione nie na amorach. Skupią się na pracy. Możliwe, że będą szukały dodatkowej pracy, dodatkowych zleceń. Karty wskazują, że będzie to miesiąc pod znakiem zarabiania pieniędzy i załatwiania spraw finansowych, kwestii zaległych pieniędzy. Żadna z kart nie mówi o tym, że będziecie angażować się w uczucia. Może taki miesiąc jest po prostu potrzebny i może w następnych miesiącach całkowicie poświęcicie się miłości. Na ten moment mam karty mówiące o szukaniu dodatkowej pracy, szukaniu pieniędzy, załatwianiu pieniędzy.

Wolne wagi mogą szukać kogoś bliskiego poprzez portale internetowe, ogłoszenia matrymonialne. Mam to pokazane zarówno nowe technologie – mam na myśli aplikacje do randkowania jak i internet, portale randkowe, ogłoszenia. Spróbujecie tej metody szukania i nie wykluczam, że któraś z was najmilsze wagi, trafi główną nagrodę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Dwa słowa – DUŻA ZMIANA! Szykujcie się na wielki zwrot uczuciowy drogie Wagi. Wszystko odwróci wam się do góry nogami. Tchniecie życie w coś, co dotychczas troszkę zdychało. Poczujecie się, jakbyście odkryli nowe kolory tęczy, jakby życie dało wam drugą szansę. Bardzo na plus! Jest szansa nawet, że przygoda ta skończy się wkrótce przy ołtarzu! Szukajcie powoli sukien ślubnych i garniturów! Cudnie moje Wagi, no cudnie! Duża stabilizacja uczuciowa, koniec nerwów i niepewności emocjonalnej. Nareszcie czeka was błogi spokój!

Natomiast samotne Wagi odkryją w sobie na nowo umiejętność flirtu. Tak jakbyście od nowa nauczyli się jeździć na rowerze! Bardzo łatwo przyjdzie wam użycie tych technik i już niebawem w waszych sercach zawita ktoś nowy. Pamiętajcie jednak, że linia pomiędzy flirtem a bawieniem się uczuciami jest bardzo cienka i łatwo ją przekroczyć. Miejcie na uwadze to, czego chce nowo poznana osoba i nie róbcie nic wbrew jej, bo szybko zakończy się wasza nowa znajomość. Poza tym wszystko SUPERRR !
Dla kilku z Nas Wagi – uwaga na powroty dawno już zapomnianych osób. Co zrobić – niech każda z Wag sama oceni.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Miłe skorpiony w stałych związkach karty radzą byście się skupili, skupiły bardzo na związku i bardzo na waszej drugiej połowie. Dlaczego o tym mówię? Bo są pokazane karty mówiące o tym, że wasz ukochany, ukochana coś przeżywa, jakąś trudność, smutek, poczucie odrzucenia. Najbliższa waszemu w sercu osoba czuję się przez was pominięta. Karty wskazują, że marzec powinniście przeznaczyć na to by pielęgnować uczucie.

Osoby wolne, poszukujące. Karty mówią, że możecie niestety trafić na oszusta. Nie mówię oszusta matrymonialnego, ale mówię o osobie, która już od początku nie będzie z wami szczera. Ta osoba będzie was oszukiwać co do swojej sytuacji życiowej oraz co do zamiarów względem waszej osoby. Strzeżcie się głównie osób o ciemnych bądź czarnych włosach.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Miłe Strzelce jeżeli jesteście w stałych związkach to karty doradzają by rozpieszczać partnera. W kartach pokazuje się, że możecie wspólnie wybrać się na zakupy, na kolację, do restauracji. Może jakiś weekendowy wyjazd. Karty wskazują, że marzec upłynie wam na planowaniu i podejmowaniu decyzji, które wpłyną na pozostałe miesiące roku. Zaznaczam, że może to być coś co dotyczy waszego domu, wyposażenia domu. Bardzo dobry miesiąc stałych związków, dawne nieporozumienia odchodzą w zapomnienie.

Wolne osoby będą szukać drugiej połowy. Natomiast karty chcą powiedzieć, że miejsce gdzie możecie ją/jego spotkać to galeria handlowa bądź muzeum, wystawa. Jest to albo miejsce gdzie wydajemy pieniądze na zakupy albo miejsce gdzie oglądamy dzieła sztuki. A może zapiszecie się na kurs albo zapiszecie się na wycieczkę z przewodnikiem. W każdym bądź razie pokazane jest, że w tych miejscach możecie szukać kogoś do znajomości.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Koziorożce miłe, drogie. W stałych związkach uważajcie na pokusy. Trójkąty nie są wskazane to nie jest ciekawa figura geometryczna. Karty ostrzegają jeżeli jesteście w stałym związku, nie szukajcie nikogo do skoku w bok. Partner może się dowiedzieć, a rozpęta się wtedy III wojna światowa. Co mogę powiedzieć? Ta osoba, którą sobie upatrzyliście, tak naprawdę tylko wami się zabawi. Więc bardzo proszę żadne skoki w bok.

Wolne koziorożce natomiast podobny układ. Macie szansę poznać dwie osoby i będziecie musieli wybrać kogoś. Natomiast z wielką przykrością stwierdzam, że żadna z tych osób nie będzie szukała stałego związku. Raczej będą to osoby, które szukają uciech, zabawy, przelotnego flirtu. Jeżeli wam to odpowiada czemu nie. Próbujcie, bawcie się, flirtujcie. Jeżeli natomiast szukacie kogoś do stałej relacji, to te dwie, nowo poznane osoby nie zaoferują wam tego.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: O wodniki to chyba będzie jeden z najlepszych miesięcy w roku. Jeśli chodzi o miłość to dla Wodników wolnych, jaki dla Wodników zajętych mam super, super, super karty. Już mówię. Zajęte wodniki będą celebrować każdą wolną chwilę. Będą szukać tych wolnych chwil, tylko po to żeby spędzić je z ukochaną osobą. Będą bardzo dużo wychodzić na randki, ale poza domem. Będziecie chodzić do kawiarni, do teatru, do kina, na spacery, do restauracji. Będziecie bywać razem i cieszyć się sobą tak, jakby wszystkie kłopoty przestały istnieć. Będziecie uciekać z domu w dobrym tego słowa znaczeniu po to żeby pobyć razem, celebrować wspólne chwile, pozwiedzać, zjeść coś dobrego, obejrzeć dobry film. To was będzie prowadzić, romantyczne wyjścia z ukochanym.

Wodnik będą biegać od randki do randki, od randki do randki, ale przed randką głównie panie wodniczki odwiedzą kosmetyczkę i fryzjera. Tak wypachnione rzucą się w wir poszukiwań randek, spotkań, zabaw. Mam karty kawiarni, restauracji, dyskotek i klubów. Tak spędzicie marzec - na randkach i na zabawie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Karty mówią, że będzie trochę śmiechu, radości, ale i trochę łez. Już spieszę wyjaśnić. Ryby w stałych związkach - pokazuje się, że nad wami wychodzi słońce. Jeżeli były w stałych związkach nieporozumienia, to zaraz w pierwszych dniach marca dojdziecie do porozumienia. Dajecie w niepamięć dawny zatargi. Natomiast w połowie miesiąca pewne rzeczy mogą was na nowo zdenerwować. Zwłaszcza jeżeli macie dzieci. Może być między małżonkami nieporozumienie jeżeli chodzi o dzieci i kwestie z nimi związane. Natomiast spieszę wyjaśnić, że końcówka miesiąca upłynie już w dobrej, miłej atmosferze. Będziecie rozmawiać o wyjazdach wakacyjnych.

Wolne rybki będą pływać z jednego brzegu do drugiego brzegu. Trochę tego, trochę tamtego. Będziecie próbować poszukiwać i przez znajomych i w internecie i chodząc na tajemnicze randki. Takie karty, misz masz, trochę tego, trochę tego. W waszą sieć złapie się kandydat, który może być od was ciut młodszy, ale będzie to osoba ciekawa i interesująca, miła, zabawna. Natomiast pytanie czy takiej osoby poszukujecie zostawiam Wam. Część z rybek zdecyduje się na romans, a cześć rybek zdecyduje się na koleżeństwo.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Polecamy
Horoskop na lipiec 2015
Horoskop na lipiec 2015

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na lipiec!

Horoskop tygodniowy (22.03 – 30.03.2008r.)
Horoskop tygodniowy (22.03 – 30.03.2008r.)

Macie szansę na to, by w tym tygodniu zobaczyć wiele rzeczy takimi, jakie są naprawdę. Zazwyczaj patrzymy na różne rzeczy przez pryzmat własnych doświadczeń, emocji itd.

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Konkurs Ziaja