Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na marzec 2021

2021-03-01 09:33:44

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na luty 2021!

Horoskop na luty 2021 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Miłe barany, marzec może Wam upłynąć pod znakiem wizyt gości, spraw domowych i rodzinnych. Karty podpowiadają, że w marcu trzeba będzie rozwiązać jakieś rodzinne zagadki, trzeba będzie dokonać pewnego rodzaju podziału środków finansowych, trzeba będzie rozstrzygnąć sprawy, które dotyczą bliższej i dalszej rodziny. Karty podpowiadają także, że Wasz dom będzie otwarty, dużo będzie działo się w Waszym domu. To wszystko sprawi, że na romantyczność może zabraknąć czasu. Będziecie bardzo zajęci sprawami przyziemnym, doczesnymi i na romantyczne igraszki może po prostu fizycznie zabraknąć Wam czasu.

Wolne barany mają szansę poznać nowe osoby przez portale internetowe. Nie muszą to być typowo randkowe portale, ale jest pokazane środowisko internetowe. A może zapiszecie się do jakiejś grupy i tam będziecie mogli poznać osoby, z którymi wymienicie opinie. Od słowa do słowa może to się przerodzić w całkiem fajną znajomość. Ostrzegam tylko, że gdzieś wokół Was macie zazdrośnika, może to być Wasza była partnerka, Wasz były partner, który jeszcze nie do końca uporał się z tym, że nie jesteście już razem.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Panie byki w stałych związkach - uwaga na możliwość pojawienia się innego mężczyzny, który będzie próbował wejść pomiędzy panią byk i męża pani byk. Mężczyzna ten jest Wam doskonale znany, jest to mężczyzna, z którym obcujecie na co dzień. Natomiast karty podpowiadają, że pan ten może próbować nie tyle co rozbić małżeństwo, a tak jak gdyby sprawdzić siebie. Karty od razu w pierwszym rzędzie podpowiadają, aby nie dopuścić do sytuacji, w której Wasz partner, mąż może poczuć się niekomfortowo z powodu działań innego mężczyzny. Ucinaj takie działania w zarodku.
Byki w stałych związkach, karty mówią, że jeżeli skupicie się na swoim małżeństwie to będzie to bardzo dobry miesiąc. Karty mówią, że mogą do Was przyjść pewne informacje, na które już od dawna czekacie, które sprawią Wam dużo radości. Więc powtarzam, nie dopuszczajcie do sytuacji gdzie ktoś może poczuć się niekomfortowo, skupcie się na rodzinnym szczęściu i skupcie uwagę na dzieciach bądź wnukach, bo to także karty podpowiadają.

Byki, które w marcu poszukują drugiej połowy, mogą tak naprawdę myślami wracać do osób z przeszłości. Powiem tak, pewne rzeczy, które zostały zamknięte takimi powinny pozostać. Nie warto tutaj wracać do tematów, które się zamknęły i zakończyły bo mogą Wam przynieść tylko łzy i rozczarowanie. Nie mam poznania nowej osoby do związku, mam natomiast możliwość poznania osoby do bardzo ciekawej przyjaźni. Ja na Waszym miejscu spróbowałabym zaprzyjaźnić się, to jest bardzo dużo na początek.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Miłe bliźnięta w stałych związkach, ostrzegam, przestrzegam przed kłótniami, które będą Wam chodzić po głowie. Karty pokazują dosyć wybuchowy miesiąc w stałych związkach, bliźnięta będą szukać dziury w całym, będą wyolbrzymiać pewne sprawy. I karty przed tym ostrzegają! Tak naprawdę atmosfera, którą możecie sami stworzyć, działa na Was bardzo niekorzystnie, a wykrzyczanych słów nie da się cofnąć. Wiem, że nie zawsze jest sielanka, wiem, że nie zawsze są słowiki i motylki, ale spróbujcie naprawdę tonować swoje emocje. Jeżeli jest jakiś problem w związku to po prostu spróbujcie, spróbujcie o tym porozmawiać, spokojnie i bez nerwów. Nerwy są złym doradcą.

Wolne bliźnięta mogą szukać drugiej połowy na spotkaniach towarzyskich, które będą się odbywały w marcu. Pokazuje się druga połowa miesiąca jako czas gdzie będziecie więcej i częściej wychodzić, gdzie będziecie przebywać wśród znajomych i tam macie szansę poznać bardzo fajną osobę, ale karty podkreślają, że ta osoba może jeszcze w tym momencie nie być stanu wolnego. Zbadajcie tę sprawę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Dla raków będących w stałych związkach, będących w małżeństwie zapowiada się bardzo interesująco, trochę wybuchowo. Pokazane są osoby trzecie, które mogą chcieć mieszać się do Waszego związku i jeżeli pozwolicie zbliżyć się za blisko do Waszych spraw nieunikniona będzie awantura, która może się naprawdę przeciągnąć nawet na przyszły miesiąc. Karty podpowiadają żeby swoje sprawy załatwiać z ukochaną osobą i nie pozwalać nikomu wrzucać swoich trzech groszy do Waszych spraw. Gdzieś z boku jest osoba, która usilnie próbuje wypowiedzieć swoje zdanie, próbuję naprowadzić Was na własne tory. Nie wolno Wam na to pozwolić. Jeżeli posłuchacie tej rady, miesiąc spędzicie w miarę spokojnie. Pod koniec miesiąca możliwy krótki wyjazd dosłownie na kilka godzin, może na dzień, dwa.

Raki, które mają ochotę poznać nowe osoby, karty podpowiadają, że Wasze marzenie ma szansę się spełnić w marcu. Zaznacza mi się osoba albo przyjezdna do Waszej miejscowości albo wręcz osoba z innego kraju. Osobę tę możecie poznać dzięki Waszej przyjaciółce, koleżance, przyjacielowi, możecie poznać dzięki osobie, która jest od Was młodsza. Mam nadzieję, że będzie to celna wskazówka.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Zacznę tym razem od singli. Więc drogie lwy, które poszukujecie miłości, karty wskazują wyraźnie na to, że na Waszej drodze życiowej staną dwie osoby. Będą to osoby na pierwszy rzut oka, może także i fizycznie bardzo do siebie podobne, na pewno będą podobne także pod względem charakteru, zachowania, temperamentu. Tak więc przed Wami w marcu wybór, naprawdę trudny wybór pomiędzy dwiema bardzo fajnymi osobami. Natomiast jestem przekonana, że do jednej osoby poczujecie od razu to coś. Więc dokonajcie wyboru. Gratuluję.

Lwy w stałych związkach po początkowych pierwszych dniach miesiąca bardziej cichych, może z małą sprzeczkę, od razu raźnym krokiem wchodzicie w radość, w zadowolenie. Będziecie razem z ukochaną osobą wybierać coś do domu, będziecie dekorować dom, mieszkanie. Podpowiem tylko, że zapowiada się wizyta mamusi, teściowej, cioci i myślę, że panie lwy rzucą się w wir przygotowań. Więc tak jak mówię pierwsze dni humorki, a potem wchodzi sielanka.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny zapowiada się świetny miesiąc, to zarówno dla panien w stałych związkach, jak i panien poszukujących związków. Karty wysypały się najpiękniejsze, mówiące o spełnieniu, szczęściu, radości. Panny w związkach - renesans uczuć, miłość, wiecznie trwające walentynki także marcu. Będziecie się godzić, także dużo godzenia się będzie w sypialni, będziecie spędzać razem bardzo fajny i przyjemny czas. Tak naprawdę ukochana osoba będzie chciała robić Wam czy to prezenty czy to przyjemności. Wy także odpowiedzcie tym samym. Karty mówią o bardzo fajnym stabilnym miesiącu, miesiącu przepełnionym ciepłem i dobrocią. Może jakaś malutka skaza tutaj bliżej końca miesiąca, ale to nie warte wspominania, taka drobna sprzeczka. Malusieńka.

Panny poszukujące znajomości - wysyp kandydatów. Karty mówią, że macie szansę poznać bardzo interesujące osoby, z którymi zechcecie bliżej się zapoznać. Karty także podpowiadają, że może dojść do poznania u Waszych znajomych. Tak jakbyście wychodzili do znajomych, dużo czasu spędzali poza domem w mieszkaniach czy też domach innych osób, które dobrze znacie. I tam też jest bardzo interesująca osoba do zapoznania i jest też nowe grono znajomych. Panny wychodźcie jak najwięcej.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Wagi w stałych związkach - czasem słońce, czasem deszcz. Karty pokazują nawał obowiązków Waszych i partnera. Zwyczajnie zmęczenie może nie być dobrym doradcą. Karty podpowiadają, że warto wieczorem usiąść razem, odpocząć wspólnie, może wypić lampkę wina. Wspólnie, razem, po pracy odpocząć. To umocni Wasz związek. Panie wagi w stałych związkach - uwaga na wasze skoki w bok. Nie patrzymy za kolegą, nie szukamy "okazji". Miłe wagi - nie warto. W najlepszym wypadki pozostanie niesmak, w najgorszym...

Wagi szukające bliskiej osoby będą miały sposobność poznać kogoś interesującego. Osoba ta będzie z pod znaku bliźniąt lub będzie wodnikiem. Szukajcie gdzieś blisko, blisko Was, Waszego domu. Dosłownie mogliście już widzieć tę osobę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Skorpiony w stałych związkach - świetny miesiąc. Karty podpowiadają, że pierwsze tygodnie marca w Waszym domu sielanka, wielka radość, szczęście. Może być tak, że będziecie coś świętować, co dotyczy w Waszej rodziny, Waszych najbliższych. Natomiast uważajcie dosłownie w ostatnim tygodniu marca, w ostatnich dniach miesiąca na nieżyczliwe Wam osoby, które będą po prostu zazdrosne o Wasze szczęście i mogą chcieć po prostu wejść w Wasze życie z buciorami. Nie wolno wam tego robić, nie wolno Wam ulegać takim osobom. Bez znaczenia kim ta osoba jest, nie wolno pozwalać sobie by ktoś niszczył to, co tak ciężko wypracowaliście.

Czy single znajdą miłość? Trudno będzie, będzie bardzo trudno. Karty mówią, że w marcu nie stanie na Waszej drodze żadna osoba tak naprawdę warta uwagi, natomiast na pewno odnowicie internetową znajomość z osobą, którą kiedyś prowadziliście internetowe rozmowy. Karty podpowiadają, że jest szansa na to, żeby odnowić coś na łączach. Natomiast od razu powiem szczerze, że ta osoba, to nie jest ta osoba i niech znajomość zakończy się tylko na wymianie maili. Nie idźcie dalej w to.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Zacznę od Strzelców, które są w związku, bo bardzo szybko muszę Wam przekazać informację, że część z Was może się w marcu zaręczyć. Mam nadzieję, że tak będzie i mam nadzieję, że przyjmiecie oświadczyny bo naprawdę karty są bardzo obiecujące. Od tego chciałam zacząć. Strzelce w małżeństwach karty pokazują naprawdę świetne informacje, wróżą one spokój, harmonię w domu, przekazują także informację, że możecie mieć pod koniec miesiąca gości. Będą to osoby, na których odwiedziny czekacie. Pokazuje się także możliwy wyjazd dzieci do dziadków, a dzięki temu Wy zyskacie wolny weekend. Bardzo spokojna karty, karty gromadzenia, karty przypływu uczuć do domu, karty w spokoju i harmonii.

Strzelce poszukujące - karty podpowiadają, że może na Waszej drodze stanąć osoba, która od razu powiem to jasno i wyraźnie będzie nieuczciwa. Ta osoba będzie chciała Was wykorzystać i tak naprawdę jeżeli pozwolicie na to, to weźmie to co chce, następnie odwróci się na pięcie i tyle go widzieli. Karty podpowiadają, nie szukajcie przypadkowych znajomości, nie angażujcie się od razu, nie rzucajcie wszystkiego na jedną kartę. Absolutnie osoba, która w stanie na Waszej drodze życiowej, będzie osobą nieuczciwą. Wy już podejmijcie decyzję co zrobicie z tą informacją, co zrobicie dalej. Karty mówią, nie, nie angażuj się absolutnie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Koziorożce, które są w stałych związkach. Marzec będzie miesiącem bardzo szybkim i bardzo dynamicznym. Dużo się będzie działo na polu domowe, na polu rodzinnym. Możecie zarówno w odwiedzać rodzinę i przyjaciół jak i do Was będą przychodzić goście. Na pewno nie zabraknie Wam miłości w marcu, na pewno nie zabraknie Wam miłych chwil natomiast jedno czego Wam na pewno zabraknie to czas. Karty pokazują też wydarzenia rodzinne związane z młodymi osobami, z młodymi członkami rodziny. Rada jest taka żeby wygospodarować sobie dla siebie, dla ukochanej osoby chociaż jeden, dwa wieczory.

Osoby, które poszukują miłości, karty podpowiadają, że możecie spotkać osobę, albo, która mieszka bardzo, bardzo daleko od Was albo wręcz będzie to osoba z innego kraju. Karty podpowiadają także zdecydowanie, żeby się ruszyć, żeby się przemieścić bo karta, na którą patrzę nazywa się – ruch, droga, przemieszczanie się. Nie bójcie się ruchu, nie bójcie się wyjścia dalej niż jesteście teraz, nie bójcie się wyjechać w jakąś podróż albo wycieczkę. Gdzieś tam w odległości od Was czeka na Was bardzo interesująca osoba.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Marzec dla Wodników w stałych związkach zapowiada się trochę trudno. Już spieszę wyjaśnić. Na początku miesiąca może mieć miejsce spór z kochaną osobą, nieporozumienie, kłótnie. Będzie ona dotyczyła sposobu wydawania pieniędzy, będzie ona dotyczyła wydawanych pieniędzy i wszystkiego co łączy się z tematyką pieniędzy. Karty pokazują, że pierwsze 10 dni miesiąca może być nerwowe. Natomiast myślę, że jednak trzeba będzie usiąść z kartką, ołówkiem i wyjaśnić sobie każdą kwotę bo inaczej nie ruszycie do przodu. Ustalcie jednocześnie zasady co możecie kupić, a co powinniście odłożyć na przyszłe miesiące, a czego nie możecie na pewno w najbliższym czasie kupić. Tutaj musi być pełna zgoda między Wami. Jeżeli uda Wam się to zrobić, końcówka miesiąca to sielanka. Uważajcie tylko na nie do końca sprawdzone informacje od Waszych sąsiadów dotyczące Waszych dzieci, bądź też wnuków. Tutaj widzę małe kłopoty, kłopoty z sąsiadami.

Wolne wodniki będą bardzo dużo wychodzić z domu i to jest super, wolne panie wodniczki poznają bardzo interesującą osobę, będzie to rozwodnik, z dwójką dzieci i będzie to miłość od pierwszego wejrzenia. Wolni panowie spod znaku wodnika poznają panią, która jest stanu wolnego i także będzie to miłość od wejrzenia. Warunek konieczny – wychodzimy, wychodzimy, wychodzimy z domu, spotkanie z tą osobą jest poza domem.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Stałe związki będą przeżywały sprawy związane z domem, nieruchomościami, z dużymi zakupami. Marzec zostanie zdeterminowany przez ważne decyzje, które będziecie rodzinnie, wspólnie podejmować. Jeżeli myślicie o zmianie domu, nieruchomości czy kupnie działki to teraz jest do tego najlepszy czas. Szeroko rozumiana sprawy domowe będą teraz dla ryby najważniejsze. W domu zapanuje porządek, ład i harmonia. Karty także doradzają by całą rodzinę włączyć generalne porządki, bo takie się właśnie tutaj pokazują. Posprzątajcie piwnice, posprzątajcie strych. Zróbcie to żeby przyjąć wiosnę, która się do Was zbliża. Karta łączenia rodziny.

Ryby wolne tak naprawdę odetną się od starych spraw, zrobią swego rodzaju podsumowanie i wyciągnął wnioski. Dzięki temu z końcówką miesiąca będzie szansa na poznanie osoby, która może być od Was ciut młodsza. Osoba ta może być poznana w szeroko rozumianej instytucji publicznej, placówce państwowej, miejscu użyteczności publicznej.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2021

Co nas czeka w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i kasą?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2021

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2021

Co gwiazdy przewidują w temacie miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy?

Polecamy
Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na marzec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w marcu 2020!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2021

Co nas czeka w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i kasą?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2021

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?