Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na październik 2020

2020-10-01 09:40:11

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na październik!

Horoskop na październik 2020 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: W tym miesiącu karty pokazują rozłąkę emocjonalną. Fizycznie będziecie razem, jednak albo nakładające się godziny pracy, albo duża ilość zadań przeszkodzi wam w faktycznym spędzaniu czasu razem. Będziecie musieli trochę o to zawalczyć, bo niestety nie da się długo w ten sposób wytrzymać. Rozstania nie widzę, ale zarówno Wy jak i wasz partner będziecie mocno niepocieszeni całą sytuacją. Warto sobie w takim wypadku ustalić jakąś stałą, na którą zawsze będziecie mogli liczyć, np. zawsze w sobotnie wieczory razem gotujemy kolację, a potem oglądamy film. Coś co wprowadzicie jako Wasz rytuał. Długotrwała niestałość może naprawdę naruszyć wasz związek!

Barany szukające miłości mogą liczyć na pomoc…. Internetu! Karty pokazują, że umyka wam wiele ciekawych osób, które są na wyciągnięcie dłoni, wystarczy jedno kliknięcie. Musicie tylko przemóc strach przed randkowaniem online. Dacie radę, pamiętajcie, że zawsze możecie poprosić kogoś o pomoc! Spróbujcie, a jeśli znacie te "rewiry" to odświeżcie swój profil. Może nowe zdjęcie?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Do Byków w związkach wróci osoba z przeszłości. Nie będzie to jednak nachalne odzyskanie kontaktów, bardziej taktowne zaproszenie na kawę i ploteczki o starych dobrych czasach. Nic zobowiązującego, spokojnie. Jeśli jesteście szczęśliwi w obecnym związku to super, ekstra i w tym wypadku nie robicie nic. Jeżeli jednak nie jest to to, nie odpowiada wam do końca kierunek, w jakim idziecie tu i teraz, to może warto zastanowić się nad powrotem do tak zwanych „starych śmieci”…? Będzie tak czy tak wybór, trzeba będzie się opowiedzieć.

Byki poszukujące miłości od początku miesiąca rzucą się w wir „łowów”, jednak nie będzie to takie proste, jak moglibyście oczekiwać. Na początku będzie ciężko, nie znajdziecie osoby, z którą automatycznie złapiecie ten jeden rodzaj kontaktu. Sytuacja poprawi się jednak w drugiej połowie miesiąca, kiedy to więcej osób w waszym typie zacznie pojawiać się na waszej drodze. Wtedy pozostanie już tylko mądrze wybrać.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: W miłości uwaga na błahe kłótnie, małe sprzeczki, o byle co. Takie głupie, bezsensowe. Takie są niby małe, ale dużo potrafią popsuć w związku, co potem łatwo może doprowadzić do większych sporów i nawet do zerwania. Dlatego radzę wam nie podnosić głosu, nie denerwować się w sprawie mniejszych problemów, tylko po ludzku wytłumaczyć, co się dzieje, dlaczego i na spokojnie przedyskutować możliwe rozwiązania problemu. Postarajcie się wypracować wspólne rozwiązanie. Dyplomacja, rozmowa to słowa na ten miesiąc.

Dodatkowo pokazują się karty zwrócenia uwagi na rodzinę, na potrzeby najbliższych członków rodziny - dzieci, rodziców. Może trzeba będzie zająć się wspólnym dla rodziny problemem. RAZEM.
Single będą miały ciężki miesiąc ze względu na… wybredność. Potencjalni kandydaci nie będą was zadowalać, a wasze standardy będą podnosić się z każdą nowo spotkaną osobą. Uważajcie na to, bo niekiedy może się to dziać z powodu kaprysu, a nie prawdziwych oczekiwań w stosunku do nowego partnera. Zróbcie rachunek sumienia, zastanówcie się, czego oczekujecie od drugiej osoby i tego się po prostu trzymajcie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: W związku dużo uczuć, dużo romantyzmu, dużo super niespodzianek. Partner będzie się o was troszczył, dbał żeby niczego wam nie zabrakło. Jeśli nie odwzajemnicie tego uczucia, to na pewno ta sielanka nie potrwa długo. Pokażcie mu, że doceniacie bardzo wszystko co dla was robi. Zróbcie coś dla niego. Zaplanujcie jakieś wyjście wspólne, spotkanie, randkę, coś dla przyjemności. A może zostawcie dzieci u dziadków i spędźcie w łóżku weekend, ale nie z platformą serialową tylko na łóżkowych harcach? CO? Należy się WAM ! Jeśli grają w Was romantyczne nuty to róbcie sobie październikowe walentynki. Coś, co naprawdę pokaże drugiej połówce, jak bardzo wam na niej zależy. To bardzo poprawi relacje.

Samotne Raki szukać będą drugiej połówki do skutku. I znajdą! Koniec miesiąca będzie wam sprzyjał i sprawi, że wpadniecie na osobę tak bardzo pasującą do was, że automatycznie złapiecie dobry kontakt, a rozmowy będą na zupełnie innym poziomie niż dotychczas. Tak jakbyście odkryli zupełnie nowy poziom kontaktów z drugim człowiekiem. Wszystko super się zapowiada! Nie przegapcie tego, trzeba wychodzić, szukać, być i obracać się wśród ludzi.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Miesiąc zapowiada się dość chaotycznie, pełen niestałości i nieścisłości, niewiadomych. Z jednej strony w domu zapanuje spokój, atmosfera względnej zgody, z drugiej jednak strony mogą się pojawić sprzeczki, kłótnie lub ciche dni. Nie do końca będziecie wiedzieli, jak się w tym wszystkim połapać i jaką postawę obrać. Niestałość uczuć będzie waszym największym wrogiem w październiku. I to błąd! Żeby pokonać ten stan, musicie pokazać Partnerowi, że nic nie jest w stanie zmienić waszego nastawienia do tej relacji, i że naprawdę wam zależy na Partnerze. Myślę, że trzeba będzie popracować nad związkiem i Waszym nastawieniem. Tylko wspólna praca przybliży Was do zgody.

Single - uwaga na niespodzianki. Tak jakby była w Was chęć do łączenia się w pary ale okoliczności mogły być niesprzyjające. Odwołane spotkanie, spóźnienie, zmiany decyzji. Będzie się dużo działo. Los nie oszczędzi Wam niespodzianek i Wasza Para może się po drodze zagubić. Tak jakby te zmienne okoliczności były, ALE powinno się bliżej końca miesiąca wszystko wyjaśnić. I wrócicie "do gry".

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny jesienią nastawione będą a flirt, nawet te w stałych związkach będą czuły pociąg do zabawy, ryzyka, jak za starych dobrych lat. Będziecie szukać przygód i ekscytacji, ale nie będzie to dobra droga, więc radzę wam uważać. Partner w tym miesiącu nie będzie miał cierpliwości i jeśli popełnicie jakiś błąd, możecie zostać przywołani szybko do pionu. Dlatego ostrzegam Was, uważajcie na to, naprawdę, chyba nie warto. Trzymajcie się tego co macie, a jesteście w naprawdę szczęśliwej relacji i niefajnie by było to zaprzepaścić. Nie róbcie nic głupiego. Jest to silne ostrzeżenie dla Was.
Wolne Panny będą miały okazję spotkać bratnią duszę, i zakochacie się w kimś bardzo dla was odpowiednim. Będzie to miła odmiana od waszych poprzednich związków i poczujecie się naprawdę szczęśliwie. Będzie to osoba o ciemnych oczach lub ciemnych włosach, może mieć egzotyczne rysy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Najmilsze Wagi, urodzinowe Wagi - w stałych związkach uwaga na "dobre rady" członków rodziny, zwłaszcza rodziców, teściów. Tak jakby każdy chciał wrzucić dwa, trzy grosze do Waszego życia, chciał Was "oświecić" jak należy robić i co należy robić. Dla części z Was może to być nie do zniesienia i powstaną na tym tle spore kłótnie. NIE mam rozstania, co to to NIE, ale jeśli dacie sobie dmuchać w kaszę to będą awantury.
Uważajcie na wieści z daleka, z zagranicy. Mogą nie być przyjemne, mogą dotyczyć kogoś z dalszej rodziny. Na spokojnie musicie w gronie rodziny ustalić jakie są dalsze kroki.

Wolne Wagi mogą poznać drugą połowę i to zaraz na początku miesiąca. Będzie to osoba, która może mieć "znaki szczególne", będzie coś szczególnego w wyglądzie tej osoby. Rozglądajcie się bacznie wokół siebie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Skorpiony w stałych związkach pochłonięte będą wspomnieniami. Może być tak, że będziecie wyciągać z zakamarków szaf albumy ze zdjęciami, będziecie przeglądać garderobę, będziecie porządkować szafy i wspominać początki waszego związku. Część z was zapragnie wyjechać na romantyczny weekend, zaszyć się gdzieś w ciszy i zieleni. Bardzo dobry pomysł, tam będziecie mogli pobyć w romantycznej atmosferze i przypomnieć sobie jak to było na początku, jak to było fajnie i umówić się, że od dziś postarajcie się już zawsze dbać o tego typu nastrój. A jeśli nie możecie wyjechać to spróbujcie wieczorem wyciągnąć album ze zdjęciami, zapalić świece, pobyć razem. Uważajcie tylko miłe skorpiony by nikt postronny nie próbował wejść między was, by nikt postronny nie próbował meblować mam życia. Taka mała uwaga.

Wolne skorpiony już na początku miesiąca mają szansę poznać bardzo miłe towarzystwo, nie mówię, że od razu będzie to miłość na całe życie, natomiast mówię, że może to być nowa grupa znajomych. Mogą to być osoby, których w przyszłości będziecie bardzo dużo przebywać, będziecie się z tymi ludźmi bardzo dobrze czuć. Nie wykluczam, że za jakiś czas, może coś wyniknąć między wami, a nowo poznaną osobą. Natomiast pokazane są tutaj karty czasu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Strzelce, Strzelce, miłe Strzelce - i po co te nerwy, po co te podejrzenia? Wyluzujcie i złapcie oddech na moment. NIC złego się nie dzieje i jak mawiał klasyk Wasze podejrzenia są całkowicie bezpodstawne. Nic złego się nie dzieje. To co jest, nazywamy pracą i nadmiarem obowiązków. Więc zamiast wpadać w "szał" i szukać powodów do sprzeczki zorganizujcie wspólny wieczór tylko we dwoje bez telefonów, komputerów. Tylko Wy dwoje. Warto porozmawiać z ukochanym o tym jak zagospodarować wolny czas i czego Wam brakuje. Ten miesiąc sprzyja nowym ustaleniom, planom i realizacji, to ważne bo wiele uda się załatwić właśnie teraz. Spokój, rozmowa i ustalenia !

Wolne Strzelce mogą wracać myślami do osób z przeszłości i mogą chcieć odnowić dawne kontakty. Czy warto? Dla jednych tak, a dla drugich nie. Jeśli było Wam dobrze i rozeszliście się w przyjaźni to warto spróbować odnowić, choćby kontakt. A jeśli odejście było nagłe, i zakończone gradobiciem - darujcie sobie kolejnej ulewy i przemoczonych ubrań. Nie warto. Szukajcie gdzie świeci słońce.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Miłe sercu Koziorożce w październiku w sercu maj, wiosna, środek wiosny. Wszystko będzie się Wam układać, będziecie godzić, schodzić i przepraszać. Będziecie od nowa czuć motylki. W stałych związkach rozmowy o dziecku, o zaręczynach, ślubach, odważne i przyszłościowe deklaracje. Będziecie w nastrojach bardzo romantycznych. Nie ma teraz mocnych na Was. Jeśli coś było źle, odejdzie w zapomnienie. Będziecie się godzić. Teraz czas na odważne i przyszłościowe deklaracje. Nie bójcie się skoków na głęboką wodę, teraz!

Wolne Koziorożce maja szansę poznać osobę do stałej relacji i długiego związku. Będzie to osoba, z którą łączy Was praca / uczelnia. Jest to osoba Wam zanana, ale teraz spojrzycie na siebie nowym, świeżym okiem i BUM - uczucie gotowe. Nie ukrywam ze strefa intymna mocno się tu zaznacza więc ... będzie gorąco w październiku.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Głównie myślę Panowie Wodniki NIE próbujcie skoków w bok. Ja wiem, wiedzę, wierzę, że ta koleżanka z pracy jest taka słodka i ma takie ładne oczęta, ale z tego wynikną same kłopoty. To, że ktoś w pracy może się czegoś domyślać to Wasz najmniejszy problem, gorzej z drugą polówką. Sprawa może stanąć na ostrzu noża. Dlatego przestrzegam nie róbcie tego, nie szukajcie pokus - Panie i zwłaszcza Panowie. Polecam raczej skupić się na ukochanej osobie, zaproponować wspólne wyjście, wspólną kolację, kino. To bardzo poprawi relacje, Wasze relacje. Spróbujcie spędzać więcej czasu razem, to zadanie dla Was na październik.

Wolne Wodniki będą wracać wspomnieniami do byłych partnerów, byłych miłości, będą analizować "porażki". Ten czas pozwoli Wam ustalić ze sobą że nie wchodzicie dwa razy do tej samej rzeki, że nie powtarzacie błędów z przeszłości. Co było oddzielcie grubą kreską. Uwaga - pod koniec miesiąca możecie spotkać miłą osobę o przyjemnym usposobieniu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Ryby kwitną w październiku, w sercach wiosna w pełni. W związkach odrodzenie uczuć, wspólne rozmowy, plany, dążenie do spełnienia marzeń. Dom może być pełen gości, będziecie zapraszać Rodzinę, będziecie się gościć. Widzę, że wraz z rodziną trzeba będzie omówić pewną, nową sprawę, pewien pomysł. Dużo nowych pomysłów, dużo ciekawych zbiegów okoliczności. Dobry miesiąc i barwny.
Panie Ryby mogą planować potomstwo :). Teraz jest najlepszy czas.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Czym jest ascendent w astrologii?

Dowiedz się, co daje znajomość ascendentu oraz sprawdź czy psuje do Ciebie Twój drugi, a może i trzeci znak zodiaku.

Polecamy
Horoskop
Horoskop na listopad 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na czerwiec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Ostatnio dodane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?